Балак шифте луркозн просмотр жаби آلنسو

کد خبر: 1896984 |
02 فوریه 1402 ساعت 12:04 |
27.9 هزار بازدید |

6
نقطه نظر

آمادگی بالایی دارند

میشایل بالاک ستاره سابق لورکا با هدایت ژاوی آلونسو تمجیدهای ویژه ای را برای این تیم انجام داده است.

Балак шифте луркозн просмотр жаби آلنسو

به گزارش “ورزش سه”، بایرلورکوزن در بازی هفته قبل شکست نخورد و در 6 مورد نیز پیروز شد. ژابی آلونسو در بازی هفدهم به عنوان سرمربی لورکوزن موفق شد تیم سابقش بایرن مونیخ را شکست دهد.

سرمربی اسپانیایی در مدت حضورش روی نیمکت 32 امتیاز کسب کرده و در رده چهارم قرار دارد. تنها دورتموند (38 امتیاز)، بایرن (37 امتیاز) و لایپزیگ (34 امتیاز) در این مدت امتیاز بیشتری نسبت به لورکوزن کسب کرده اند. لورکوزن با میانگین 1.88 امتیاز در کنار ژابی آلونسو به رده هشتم جدول صعود کرد.

نکته جالب دیگر آمادگی بدنی بالای بازیکنان بایرلورکوزن است که 121 کیلومتر برابر بایرن مونیخ دویدند، آن هم تنها 48 ساعت پس از بازی لیگ اروپا مقابل فرانس واروس در لیگ اروپا.

1805230

میخائیل بالاک که سابقه بازی در لورکوزن را نیز در کارنامه دارد، درباره عملکرد این تیم می گوید: می بینید که بچه ها آمادگی بدنی بالایی دارند و هر سه روز یک بار می توانند بازی کنند، این نشان از تمرین کنترل شده است، آنها دفاع کردند. و توپ را به خوبی پاس کردند.آنها تمام ویژگی های فوتبال مدرن را نشان دادند.شما باید در بهترین فرم بدنی باشید تا بتوانید همه این کارها را انجام دهید.لورکوزن نیز بازیکنان باهوشی مانند فلوریان ویرتس دارد که در حال حاضر توپ ها را در اختیار دارد. این حسی را ایجاد می کند.”

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما