آلیسون روسو، چاقو خورده نیویورک EMT، “مادر ایستگاه” بود

ستوان، در نزدیک به ربع قرن زندگی اش با خدمات فوریت های پزشکی شهر نیویورک، آلیسون روسو-الینگ، 61 ساله، رابطه صمیمی با ریسک داشت.

پاسخگویی با آمبولانس به یک آبشار ثابت از تماس‌های 911، همه خدمات عمومی از مسابقه تا زمین صفر در سپتامبر متغیر بود. 11، 2001، برای انجام تورهای طاقت فرسا در طول اوج همه گیری ویروس کرونا در بهار 2020، زمانی که او و همکارانش شجاعانه در معرض قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن در حالی که روزانه هزاران نیویورکی را به بیمارستان می بردند.

پس از تقریباً 25 سال دلخراش به عنوان اولین پاسخ دهنده، ستوان روسو-الینگ پایان کار خود را در بخش آرامی از آستوریا، کوئینز سپری می کرد، ماه ها تا بازنشستگی که در 62 سالگی مستحق آن بود.

اما روز پنجشنبه، ستوان روسو-الینگ در یک اقدام خشونت آمیز به ظاهر تصادفی در یک لحظه بدون محافظت با چاقو کشته شد. او نیم بلوک از خانه ایستگاه راه می رفت، جایی که او را به عنوان یک مادر و سنگ آرامش و نصیحت همکاران جوانترش می دانستند.

اعتبار…سازمان آتش نشانی شهر نیویورک

یکی از ساکنان محلی به نام پیتر زیسوپولوس، 34 ساله، نزد خانم دوید. پلیس گفت، روسو-الینگ او را به زمین کوبید و بی امان شروع به چاقو زدن او کرد.

وینسنت واریال، رئیس اتحادیه افسران یونیفرم EMS گفت: «او به 11 سپتامبر پاسخ داد و از طریق کووید کار کرد – این به تنهایی جهنم بود. او در حالی که صدایش خاموش شد، افزود: “و به طرز غم انگیزی در گوشه ای از خیابان بمیرم.”

یکی از تماشاچیان آقای را تعقیب کرد. زیسوپولوس به ساختمان مجاورش رفت، جایی که او خود را در آپارتمان طبقه سومش سنگر کرد اما در نهایت اغوا و دستگیر شد. پلیس بامداد جمعه اعلام کرد که او به قتل و حمل سلاح مجرمانه متهم شده است.

مدی هیگولروس، یکی از همکاران امدادگر، گفت که در آستوریا، ستوان روسو-الینگ “مادر ایستگاه” بود، شخصیتی که امدادگران جوان با سوالات، مشکلات یا شکایات به او مراجعه کردند.

خانم “ما همه آلیسون را می شناسیم.” هیگولروس گفت. او مطمئن شد که همه سالم به خانه می روند.

جمعه، اندکی پس از پوشاندن بند بنفش و مشکی در خارج از ایستگاه EMS در آستوریا، یکی از همکارانش، رئیس لیلیان بونسینیور، مرگ او را «قتلی بی‌معنا، شنیع و وحشیانه» خواند که «عمیق روح ما را درنوردیده و موج می‌زند. به جوامع پاسخگوی اول در سراسر کشور.»

ستوان روسو-الینگ که در بیمارستان Mount Sinai Queens کشته شد، 1158 امین عضو سازمان آتش نشانی نیویورک بود که در حین انجام وظیفه جان خود را از دست داد.

مقامات گفتند که او دومین عضو EMS در 5 سال گذشته بود. Yadira Arroyo، 44 ساله، در سال 2017 در برانکس زمانی که مردی آمبولانس او ​​را فرمان داد و او را زیر چرخ‌های آن له کرد، کشته شد.

رئیس Bonsignore که ستوان روسو-الینگ را “کارمند دولتی که زندگی خود را وقف مراقبت از مردم این شهر کرد” خاطرنشان کرد: آنها هر دو زن و هر دو مادر بودند. او به مدت 25 سال همین کار را کرد.”

رئیس Bonsignore افزود: با تقریباً بازنشستگی، “در یک لحظه یک عمر کار به پایان رسید.”

آقای. واریاله گفت ستوان روسو-الینگ یکی از قدیمی‌ترین اعضای رده‌های EMS شهر بود و برای خدمت و شجاعت، از جمله برای کارش در 11 سپتامبر، ستایش‌ها و مدال‌هایی را به دست آورده بود.

او گفت که وقتی اخیراً با او صحبت کرده است، از او پرسیدم کی بازنشسته می شوی؟ و او گفت: “به زودی، به زودی.” او مشتاقانه منتظر گذراندن وقت با خانواده اش بود.

دلیل حمله به ستوان روسو-الینگ نامشخص بود، اما آقای. واریاله گفت که حمله به EMT ها رایج است، به ویژه هنگام درمان و انتقال بیماران فرار.

آقای می‌گوید: «ما کاملاً غیرمسلح هستیم و برای کمک و نجات جان‌ها آنجا هستیم، اما برخی افراد لباس‌های متحدالشکل را می‌بینند و فکر می‌کنند که آن شخص یک مرجع است، بنابراین دنبال آن‌ها می‌روند». Variele.

تشکیل می دهد. با توجه به نقش خیرخواهانه ای که او در ایستگاه خانه ایفا کرد، این جنایت به همکاران روسو-الینگ ضربه شدیدی زد.

معاون رئیس گرگ بردی، که با ستوان روسو-الینگ امداد و نجات انجام داد، گفت: “او قلبش را روی آستین خود می پوشید و پیراهن را از پشت به شما می داد.”

او گفت که او به قدری دوست داشت که یک امدادگر باشد که در حالی که خارج از وظیفه بود، به طور داوطلبانه در آمبولانس محلی خود در لانگ آیلند شرکت کرد. خانم. روسو-الینگ در سه دهه گذشته با جوخه کمک های اولیه جامعه هانتینگتون در لانگ آیلند به عنوان کاپیتان روزانه و در نقش های دیگر داوطلب شده بود.

آقای. واریاله گفت که جسد ستوان روسو-الینگ با آمبولانس به عنوان بخشی از یک راهپیمایی از سردخانه شهری به یک خانه تشییع جنازه در لانگ آیلند منتقل خواهد شد، جایی که او در خانه ای برنزه و تمیز در بلوکی در هانتینگتون زندگی می کرد.

نیکول شرک یکی از همسایگانش گفت: “او آدم فوق العاده ای بود، با همه دوستانه بود.” Russo-Elling اغلب در حال انجام کارهای حیاط خانه دیده می شود و “همیشه مایل بود در صورت نیاز به شما کمک کند.”

روز جمعه، در گوشه ای در کوئینز که خانم. روسو-الینگ کشته شد، عزاداران گل و شمع، همراه با یک بروشور که خواستار عدالت بود و شامل عبارت: “او را در زندان نگه دارید” گذاشتند.

چلسی رز مارسیوس، جینا هیب، تئا کوتنادزه سوگند آریل دولینگر گزارش کمک کرد

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel