اتحادیه اروپا به دنبال رویکردی هماهنگ برای سفرهای هوایی در بحبوحه افزایش کووید در چین است

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

کشورهای اتحادیه اروپا روز چهارشنبه دوباره تلاش خواهند کرد تا رویکردی هماهنگ در مورد اینکه آیا و چگونه مقامات باید مسافران خطوط هوایی ورودی از چین را برای انواع جدید COVID-19 بررسی کنند، پس از اینکه چندین کشور عضو در هفته گذشته تلاش‌های فردی را اعلام کردند، دوباره تلاش خواهند کرد.

بلژیک اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که فاضلاب هواپیماهایی که از چین وارد می شوند را بررسی می کند تا ببیند آیا سرنخ جدیدی در مورد انواع بالقوه خطرناک به دست می دهد یا خیر. این سازمان گفت که از بازدیدکنندگانی از چین که احساس خوبی ندارند می خواهد آزمایش کووید-19 را انجام دهند.

فرانک وندنبروک، وزیر بهداشت بلژیک گفت که باید اقدامات بیشتری انجام شود، اما تنها در یک رویکرد هماهنگ در میان 27 کشور عضو. او به شبکه VRT گفت: «اگر همه کشورهای اتحادیه اروپا با هم بگویند: “اگر به اروپا بیایید ابتدا باید آزمایش شوید” سیگنال خوبی به چین خواهد بود.

سوئد که ریاست دوره ای اتحادیه اروپا را برعهده دارد، گفت که مقامات کشورهای عضو جلسه پاسخگویی به بحران سیاسی یکپارچه را در روز چهارشنبه برگزار خواهند کرد تا ببینند آیا الزامات ورود در سراسر بلوک ضروری است یا خیر.

یاکوب فورسمد، وزیر بهداشت سوئد گفت: «مهم است که اقدامات لازم را به سرعت انجام دهیم.

کشورهای اتحادیه اروپا، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا قبلاً اقدامات مستقلی را برای اجرای اقدامات سخت‌تر COVID-19 برای مسافرانی که از چین وارد می‌شوند، اعلام کرده‌اند.

دولت فرانسه نیاز به آزمایش منفی دارد و از شهروندان فرانسوی می‌خواهد از سفرهای غیرضروری به چین خودداری کنند. فرانسه همچنین الزامات ماسک را در پروازهای چین به فرانسه مجدداً معرفی می کند.

دولت اسپانیا اعلام کرد که تمام مسافران هوایی که از چین می آیند را ملزم می کند که آزمایش منفی یا مدرک واکسیناسیون داشته باشند.

ایتالیا اولین عضو اتحادیه اروپا بود که آزمایش‌های کرونا را برای مسافران خطوط هوایی که از چین می‌آمدند الزامی کرد، اما چندین نفر دیگر گفته‌اند که چنین اقداماتی ممکن است بهترین گزینه برای محافظت از جمعیت محلی نباشد، زیرا انواع جدیدی که اکنون از چین می‌آیند قبلاً در اروپا وجود داشته است، اغلب برای چندین ماه

ایالات متحده روز چهارشنبه شرایط جدید آزمایش کووید-19 را برای همه مسافران چینی اعلام کرد و به برخی از کشورهای آسیایی که به دلیل افزایش آلودگی ها محدودیت هایی را اعمال کرده بودند، ملحق شدند.

(AP)

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel