اتهام ضربات چاقو به نوه 7 ساله مادربزرگ برانکس

پلیس روز چهارشنبه اعلام کرد، یک زن برونکس به زدن چاقو به نوه 7 ساله‌اش متهم شده است که وضعیت وی وخیم اما پایدار است.

به گفته سخنگوی پلیس نیویورک، این زن، ماریتزا یاگر، 65 ساله، به تلاش برای قتل، اقدام به قتل، حمله، داشتن سلاح مجرمانه و به خطر انداختن رفاه یک کودک متهم شده است.

روز سه شنبه حدود ساعت 8 صبح، خانم بنا به گزارش پلیس و اسناد عمومی، یاگر در آپارتمانش در خیابان کلینتون در نزدیکی خیابان 169 شرقی در محله برانکس موریسانیا بود که دختر را با چاقو زد.

ساعت 8:17 صبح، کارکنان اورژانس تماسی مبنی بر چاقوکشی دریافت کردند و به خانم خانم رسیدند. به گفته سخنگوی آتش نشانی نیویورک، محل اقامت یاگر حدود پنج دقیقه بعد.

به گفته پلیس، این دختر زمانی که برای درمان به بیمارستان های نیویورک + بیمارستان های نیویورک / لینکلن در برانکس منتقل شد، در وضعیت بحرانی قرار داشت.

پلیس به سؤالات مربوط به نوع سلاح استفاده شده یا میزان جراحات دختر پاسخی نداد. نام او نیز هنوز منتشر نشده است.

ام‌اس. به گفته سخنگوی دادستان منطقه برانکس، یاگر صبح روز چهارشنبه در بیمارستان بستری بود و محاکمه او هنوز در حال بررسی است.

زنی در خانم محل اقامت یاگر روز سه شنبه، که خود را به عنوان خانم معرفی کرد. دختر یاگر از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

ساعاتی پس از ضربه چاقو به دختر، مأموران همچنان داخل خانم بودند. آپارتمان یاگر، واحد برتر در یک ساختمان سه طبقه با آجر قرمز در بلوک آرام برونکس. ساکنان آنجا گفتند که به سختی خانم را می شناختند. یاگر، و بیشتر آنها هرگز دختر کوچک را ندیده بودند. چند نفری که کودک را دیده بودند گفتند که او را با یک سگ کوچک دیدند.

آنا مارتینز، 35 ساله، گفت که همسایگان شاهد بودند که یک کارگر خدمات اورژانس با عجله از ساختمان خارج شد و دختر کوچک را حمل می کرد.

خانم گفت: «این اولین بار است که چنین چیزی را در اینجا می‌شنوم. مارتینز که 13 سال در این محله زندگی کرده است. “ما در واقع شوکه شده ایم.”

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel