احتمالاً بیشترین (و کمترین) موثر ایده‌ها در سفارش بک لینک

طبق بررسیهایی که انجام شدهاند، در بهترین حالت ۵ تا ۱۰ هفته زمان میبرد تا شما اثر بک لینک ها را ببینید. زمانی که شما دچار جریمه شده باشید باید در قدم اول صبر کرده و به تحلیل بپردازید و ببینید علت اینکه پنالتی یا جریمه شده اید چیست. کیفیت منبع : یک عامل دیگر که توجه به آن بسیار مهم است ، کیفیت منبعیست که قرار است به وبسایت شما بک لینک ایجاد کند.اگر این منبع دارای بازدیدکنندگام کم ، رتبه پایین در نتایج جست و جو و یا یک دامنه ی تازه ایجاد شده باشد،به احتمال زیاد سایت شما را با دردسر مواجه خواهد کرد.بهترین منبع برای ایجاد بک لینک ،وبسایتی است که مشخصاتی خلاف موارد گفته شده داشته باشد.یعنی دارای رتبه خوبی در گوگل بوده،بازدیدکنندگان زیادی داشته باشد و عمر دامنه آن حداقل بیشتر از یکسال باشد. با توجه به این که گوگل و سایر موتورهای جستجو، از لینک ها به عنوان یکی از اصلی ترین شاخص ها برای سنجیدن اعتبار و ارزش یک سایت استفاده می کنند، بنابراین لینک سازی خارجی در بهبود رتبه دهی کلمات کلیدی سایت ها نقش بسزایی دارد.

این لینکها به دلیل قابل خرید و فروش نبودن در پلتفرمهای رایج، ارزش بالایی دارند. با این حال در صورتی که با شرکتهای دیگر در تعامل و مذاکره بشاید، ممکن است بتوانید به نحوی آنها را قانع کنید به سایت شما لینک دهند. خرید بک لینک دائمی باکیفیت تنها در صورتی به شما ضرر میرساند که هیچ نکتهای در راستای جلوگیری از اثر بک لینک مخرب را رعایت نکرده باشید. برای مثال قراردادن محتوایی جذاب و جدید در یک سایت قدیمی، بسیار راحتتر به به رتبه بالا دست مییابد نسبت به سایتی که هم سوابق کوتاهی دارد و هم ضعیف عمل میکند. با کلمههای عمومی هم لینک بدین، بهتره. یکی از موضوعات بحث برانگیزی که همیشه بین سئو کاران وجود داشته است، خرید بک لینک و امکان حذف سایت از نتایج گوگل بوده است.خرید بک لینک به جهت ارتقا جایگاه سایت در گوگل و دیگر موتورهای جست و جو مانند بینگ انجام می شود.اما علارغم تمام مزیت هاییی که با خرید بک لینک می توان بدست آورد،اما امکان حذف سایت از نتایج گوگل نیز وجود دارد.بنابراین در این مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم که برای اینکه فرایند خرید بک لینک موجب حذف سایت از نتایج گوگل نشود باید به چه نکاتی توجه کرد.

به یاد داشته باشید که گوگل به اعتبار بک لینکها توجه میکند و تعداد آنها را صرفاً به عنوان یک عامل مهم در نظر نمیگیرد. این مقاله به بررسی مزایا و معایب خرید بک لینک میپردازد و تأثیر آن بر رتبهبندی سایتها را بررسی میکند. همچنین گوگل در ارتباط با این موضوع لیستی از سادهترین و مبتدیترین بک لینک ها تهیه کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. در موضوع خرید بک لینک و امکان حذف سایت از نتایج گوگل، مکان قرار گیری لینک است. گفتنی است که در برخی موارد نیز تغییرات محسوس (برای کسانی که پکیج کامل «سون بک لینک» را متشکل از 21 سایت خریداری نموده اند) در رتبه بین 35 تا 45 روز طول کشیده است. گفته میشود که با ظهور الگوریتم پنگوئن4، گوگل نه فقط بر تعداد لینکها بلکه بر کیفیت لینکها نیز تاکید میکند. در این صورت، «تبلیغنویسی» به عنوان یک موضوع محوری شناخته میشود. https://xseo.ir/link-building که شما به سایتهای دیگر سفارش بک لینک میدهید، تاثیر قدرت دامنه در سئو برای شما مشهود میشود. گوگل به سایتهای معتبر و باسابقه اهمیت بالاتری میدهد. علاوه بر این همه، عدم توجه به اصول لینکسازی خارجی ممکن است پیامدهای عمیق دیگری برای سایت شما نیز داشته باشد که شامل کاهش قابل توجه در بازده سرمایه گذاری در تبلیغات درونی و خارجی، کاهش اعتبار در کسب و کار و بیشتر سر خوردن در صورت رقابت با سایتها با قابلیت توسعه بیشتر است. Post was creat᠎ed  with GSA C᠎ontent G​en᠎er᠎ator Dem​over sion.

حتماً توجه داشته باشید، لینک هایی که بر اساس روشهای غیراصولی ایجاد و مورد استفاده قرار میگیرند، نه تنها باعث افزایش رتبه نمیشوند بلکه از موتور جستجو هم حذف میگردند. تجربه ما نشان می دهد که پردرآمدترین و موفق ترین وب سایت ها از لحاظ سئو همیشه آن مواردی بودند که خرید بک لینک را انجام می داده اند، اما گوشه چشمی به بحث پنالتی شدن هم داشتند. از جایی که انواع متنوعی از بک لینک ها وجود دارد و همواره یکسان نیستند، تاثیر آن ها هم بر سئو همیشه متغیر است. ” برسیم می بایست انواع لینک خارجی را بشناسیم. گوگل خود اذعان دارد که بک لینک از اثرگذارترین شاخصههایی است که مورد بررسی قرار میدهد. لینک سازی پولی روشی است که به طور گسترده در سئو مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل انجام این کار به طور فزاینده ای خطرناک است زیرا موتورهای جستجو همیشه در جستجوی لینک های پولی هستند تا وب سایتهایی را که آنها را خریداری کرده اند جریمه کنند. بهصورت کلی خیر. در سئو کار درست یا اشتباه وجود ندارد، بلکه نحوهی انجام درست و اشتباه وجود دارد.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه