افزایش قیمت شیر پس از آمل و لبنیات مادر، این برند قیمت شیر ​​را نیز افزایش می دهد، نرخ های جدید از امروز اعمال می شود اخبار مالی شخصی

دهلی نو: فدراسیون تولیدکنندگان شیر تعاونی ایالت پنجاب تصمیم گرفته است قیمت شیر ​​را در روز جمعه 2 روپیه در هر لیتر افزایش دهد. این تعاونی محصولات خود را با نام تجاری شیر فد ورکا به فروش می رساند و قیمت اصلاح شده از امروز قابل اجرا خواهد بود. با افزایش هزینه های نهاده های دامداری مانند علوفه و حمل و نقل، تولید شیر پرهزینه تر می شود. حرکت تعاونی پنجاب در راستای سایر شرکت های لبنی بود. گفتنی است، لبنیات آمل و مادر دو روز پیش قیمت شیر ​​را افزایش دادند.

(همچنین بخوانید: به روز رسانی جدید واتس اپ: کاربران نمی توانند برای مشاهده یک بار تصاویر، فیلم ها اسکرین شات بگیرند)

60% بازار لبنیات در پنجاب

بار مستقیماً بر دوش مصرف کنندگان پنجاب خواهد بود. لازم به ذکر است که Milkfed Verka 60% تسلط بازار را در بخش های شهری پنجاب دارد. نیاز روزانه شیر در این ایالت حدود 12 هزار لیتر است.

(همچنین بخوانید: مایکروسافت قصد دارد به‌زودی به‌روزرسانی ویندوز 11 را منتشر کند؛ جزئیات را بررسی کنید)

یکی از مسئولان میلکفد گفت: قیمت شیر ​​از 28 مرداد در هر لیتر 2 روپیه افزایش می یابد.

آمل و لبنیات مادر پیش از این افزایش قیمت داشتند

لبنیات آمل و مادر دو روز پیش قیمت هر لیتر شیر را 2 روپیه افزایش دادند. هزینه تجدید نظر شده از 17 اوت اعمال شد. اکنون آمول گلد، شیر خامه‌ای کامل، با قیمت 62 روپیه در هر لیتر در مقابل 60 روپیه در لیتر به فروش می‌رسد.

افزایش قیمت شیر ​​برای دومین بار در شش ماه گذشته

شرکت‌های لبنی قیمت شیر ​​را در ماه مارس سال جاری به میزان 2 روپیه افزایش داده بودند. نرخ‌های تجدیدنظر شده از اول مارس 2022 اعمال شد. افزایش هزینه نهاده‌ها و عملیات روزانه دلیل افزایش قیمت بود. قیمت تمام شده علوفه دام در بازار که منبع اصلی خوراک در صنایع لبنی است تا 20 درصد افزایش یافته است. آن زمان نیز Milkfed Verka، Amul و Mother Diary قیمت را افزایش دادند.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما