این فقط شما نیستید بسیاری از مردم با موانع بیمه درمانی در مراقبت و صورتحساب روبرو هستند

بر اساس نظرسنجی جدید از KFF، یک گروه تحقیقاتی بهداشتی غیرانتفاعی، اکثر آمریکایی‌های دارای بیمه سلامت گفتند که با موانعی برای پوشش، از جمله محرومیت از مراقبت‌های پزشکی، صورت‌حساب‌های بالاتر و کمبود پزشک در برنامه‌های خود مواجه شده‌اند. در نتیجه، برخی از افراد درمان را به تأخیر انداختند یا آن را نادیده گرفتند.

کسانی که به احتمال زیاد به مراقبت های پزشکی نیاز داشتند – افرادی که خود را سالم یا ضعیف توصیف کردند – مشکلات بیشتری را گزارش کردند. سه چهارم افرادی که تحت درمان بهداشت روانی قرار می گیرند مشکلاتی را تجربه کرده اند.

درو آلتمن، مدیر اجرایی KFF، که قبلا به عنوان بنیاد خانواده کایزر شناخته می‌شد، گفت: «عواقب مراقبت‌هایی که به‌خاطر پیچیدگی محض سیستم به تأخیر می‌افتد و به‌طور کلی از دست می‌رود، به‌ویژه برای افرادی که بیمار هستند، قابل توجه است».

این نظرسنجی همچنین بر مشکل پایدار مقرون به صرفه بودن تأکید کرد زیرا مردم در تقلا برای پرداخت سهم خود از هزینه های مراقبت های بهداشتی بودند. حدود 40 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که در سال گذشته به دلیل هزینه ها تاخیر کرده یا بدون مراقبت رفته اند. افرادی که از سلامتی منصفانه یا ضعیف برخوردار بودند بیش از دو برابر بیشتر از افراد دارای سلامت بهتر مشکلات مربوط به پرداخت صورت حساب های پزشکی را گزارش کردند و بزرگسالان سیاه پوست بیشتر از بزرگسالان سفیدپوست نشان دادند که مشکل دارند.

نزدیک به نیمی از کسانی که با مشکل بیمه خود مواجه شدند، گفتند که نمی توانند آن را به طور رضایت بخشی حل کنند. برخی نتوانستند مراقبتی را که می خواستند دریافت کنند، در حالی که برخی دیگر گفتند بیش از حد انتظار پرداخت کردند. از میان تقریباً 60 درصدی که مشکلات پوشش بیمه ای خود را گزارش کردند، 15 درصد گفتند که وضعیت سلامتی آنها کاهش یافته است.

کارن پولیتز، یکی از مدیران برنامه حمایت از بیمار و مصرف کننده KFF گفت: “این نظرسنجی نشان می دهد که فقط گرفتن کارت در جیب شما کافی نیست – بیمه باید کار کند یا دقیقاً پوشش داده نمی شود.”

مردم در درک پوشش و مزایای خود مشکل دارند، با 30 درصد یا بیشتر در گزارش مشکل در تشخیص اینکه چه چیزی باید برای مراقبت پرداخت کنند یا بیمه آنها دقیقاً چه چیزی را پوشش می دهد.

آماندا پارنت، دانشجوی ۱۹ ساله کالج در نشویل که تحت پوشش طرح کارفرمایی مادرش قرار دارد، گفت: «بیمه‌ها بسیار پیچیده‌تر از آن چیزی هستند که باید باشند. او از اینکه متوجه شد اخیراً هنگامی که به دنبال درمان گلودرد استرپتوکوکی رفت، هزینه های خود را از جیب خود افزایش داده بود، متعجب شد. در حالی که او متوجه شد که پرداخت‌های مشارکتی‌اش بیشتر خواهد بود، او گفت: “حدس می‌زنم ما نمی‌دانستیم چقدر شدید خواهد بود.”

پیمایش پیچیدگی های پوشش و مزایا بدون توجه به نوع بیمه ای که افراد داشتند مشابه بود. حداقل نیمی از افرادی که تحت پوشش خصوصی، از طریق کارفرما، کسانی که دارای طرح اوباماکر یا برنامه دولتی مانند مدیکر یا مدیکید بودند، گفتند که مشکلاتی را تجربه کرده‌اند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما