برندگان & اسکار ساعت& در دبیCNN

برندگان «اسکار ساعت‌سازی» امسال برای طیف گسترده‌ای از ساعت‌هایی که به دلیل برتری مهندسی و طراحی چشم‌نوازشان شناخته شده‌اند، انتخاب شدند.

هیئت داوران صنعت، بهترین ساعت‌های جهان را در پانزده دسته مختلف، از جمله ساعت‌های ورزشی، جواهرات و ساعت‌های مسافرتی، با جوایزی که توسط جایزه Grand Prix d’Horlogerie de Genève (GPHG) در ژنو در اوایل این ماه اهدا شد، انتخاب کردند.

جایزه بزرگ بهترین ساعت جهان، جایزه بزرگ Aiguille d’Or، به Chronomètre Ferdinand Berthoud FB 1 از فردیناند برتو رسید.

این ساعت با نسخه محدود طلای سفید و تیتانیوم با قیمتی بیش از 200000 دلار، دارای یک بند چرمی است و با یک حرکت سیم پیچ دستی با بیش از 1120 جزء نیرو می گیرد.

جایزه عمومی که بر اساس آرای ارائه شده در نمایشگاه‌های بین‌المللی ساعت آنلاین و منتخب بین‌المللی انتخاب شد، توسط Czapek Genève به 33 bis Quai des Bergues اعطا شد.

ساعت‌های برنده قبل از ورود به دبی برای نمایش نهایی در هفته تماشای دبی در 15 نوامبر در سئول، رم و ژنو به نمایش گذاشته شدند.

ساعت‌های Audemars Piguet، Montblanc، MB&F، Piaget، TAG Heuer و Tudor، Chanel، Eberhard & Co، Fabergé و Grönefeld نیز توسط هیئت داوران بین‌المللی 27 نفره امسال مورد تقدیر قرار گرفتند.

برای مشاهده لیست کامل برندگان امسال به گالری بالا مراجعه کنید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما