بستن آرژانتین فشار اهرمی روی پاری سن ژرمن

کد خبر : 1851575 |
11 فروردین 1401 ساعت 21:40 |
40.6 هزار بازدید |

26
نقطه نظر

یک شبکه آرژانتینی می گوید لیونل مسی با استفاده از بند ویژه در قراردادش با پاری سن ژرمن قصد دارد پیش از آخرین بازی این تیم در لیگ یک آرژانتین را ترک کند.

بستن آرژانتین: فشار اهرمی روی پاری سن ژرمن

به گزارش “ورزش سه”، جام جهانی قطر برای لیونل مسی آنقدر اهمیت دارد که به نظر می رسد او قصد دارد تمام توان خود را برای حضور هر چه بیشتر در این تورنمنت به کار گیرد.

شبکه تلویزیونی TyC Sports آرژانتین امروز اعلام کرد که مسی در آخرین بازی پاری سن ژرمن در لیگ یک، قبل از تعطیلات لیگ های جام جهانی شرکت نخواهد کرد. این بازی در روز 22 آبان برابر اوسر برگزار می شود، اما مسی به مدیران باشگاه خود اعلام کرده است که قصد دارد تا قبل از این تاریخ به تمرینات بپیوندد.

اما درخواست پاری سن ژرمن به یک درخواست ساده محدود نمی شود. او اهرم‌هایی دارد که ممکن است پاریسی‌ها را مجبور کند به خواسته‌های او عمل کنند. زمانی که مسی تابستان گذشته از بارسلونا به پی اس جی پیوست، به گفته این شبکه آرژانتینی، بندی در قرارداد وجود دارد که طبق آن، تعهدات مسی در قبال تیم ملی بر تعهداتش به باشگاه ارجحیت دارد.

در همین حال، شبکه TyC Sports می گوید که مسی رابطه دوستانه ای با کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن حفظ کرده است و این رابطه می تواند به او در رسیدن به اهدافش کمک کند. از طرفی مسی حاضر نیست زیاد به روابط دوستانه اش با گل ها فشار بیاورد اما از طرفی جام جهانی برای قطر مهم ترین موضوع این روزهاست.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما