توییتر رکورد بیش از 6.8 لک در هند را در میان تعمیرات اساسی ممنوع کرد اخبار فناوری

دهلی نو: توییتر که در تلاش برای سودآور شدن تحت رهبری ایلان ماسک و تصمیمات شدیدی است که کاربران را خشمگین کرده است، بین ۲۶ ژانویه تا ۲۵ فوریه رکورد ۶۸۲,۴۲۰ حساب کاربری را که سوء استفاده جنسی از کودکان و برهنگی غیرقانونی را تبلیغ می‌کنند، در هند ممنوع کرد.

پلتفرم میکروبلاگینگ که تحت رهبری ماسک دچار مشکل شد، همچنین 1548 حساب کاربری را به دلیل ترویج تروریسم در پلت فرم خود در کشور حذف کرد. (همچنین بخوانید: نرخ های FD بانک: این بانک ها تا 8٪ نرخ بهره ارائه می دهند – لیست کامل را اینجا ببینید)

توییتر، در گزارش ماهانه خود در انطباق با قوانین جدید فناوری اطلاعات، در سال 2021، اعلام کرد که تنها 73 شکایت از کاربران در هند در همان بازه زمانی از طریق مکانیسم های رسیدگی به شکایات خود دریافت کرده است. (همچنین بخوانید: تعطیلات بانکی در آوریل 2023: بانک های هند تا 15 روز بسته خواهند ماند – بررسی تاریخ ها و فهرست شهری)

علاوه بر این، توییتر 27 شکایت را بررسی کرد که تعلیق حساب‌های کاربری جذابی داشتند. این شرکت گفت: “ما 10 مورد از این تعلیق حساب ها را پس از بررسی مشخصات وضعیت لغو کردیم. مابقی حساب های گزارش شده همچنان معلق هستند.”

وی افزود: «ما همچنین 24 درخواست مربوط به سؤالات عمومی در مورد حساب‌های توییتر را در طول این دوره گزارش دریافت کردیم. طبق قوانین جدید فناوری اطلاعات 2021، پلتفرم های بزرگ دیجیتال و رسانه های اجتماعی با بیش از 5 میلیون کاربر، باید گزارش های مطابقت ماهانه را منتشر کنند.

این گزارش در حالی منتشر شد که توییتر قرار بود از اول آوریل تمام تیک های آبی تایید شده قدیمی را حذف کند و کاربران باید برای حمل نشان آبی همراه با تأیید، 900 روپیه در ماه یا 9400 روپیه در سال بپردازند، با برخی از مزایای اضافی مانند توانایی ویرایش توییت ها و ارسال متن/فیلم طولانی تر.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما