جورج سانتوس ۵۳۰۰ دلار کمک مالی دریافت کرد. او مبلغ بیشتری را بازپرداخت کرد.

در طول نامزدی جورج سانتوس برای کنگره، او به رای دهندگان آینده گفت که امیدوار است روزی بتواند “خدمت کند و به جامعه ما کمک کند.”

در آخرین افشای مالی خود، آقای. سانتوس، که اکنون یک نماینده جمهوری خواه کنگره برای دوره اول به نمایندگی از بخش هایی از کوئینز و لانگ آیلند است، گزارش داد که این کار را انجام داده است: او نزدیک به 8400 دلار از کمک های اهدایی را برگردانده است.

بازپرداخت بیش از 5,333.26 دلار است که آقای. بر اساس گزارش‌هایی که در روز شنبه به کمیسیون انتخابات فدرال ارائه شد، سانتوس در سه ماهه اول سال 2023، ضرر خالصی را به دست آورده است که پول نقد او را به بیش از 25000 دلار کاهش می‌دهد.

برت کاپل، وکیل برجسته انتخاباتی که هم به دموکرات ها و هم جمهوری خواهان مشاوره می دهد، می گوید: «فکر نمی کنم تا به حال گزارش بدتری برای یکی از اعضای فعلی کنگره ندیده باشم.

در مقابل، نماینده آنتونی دیسپوزیتو، یک جمهوری خواه برای دوره اول که نماینده یک ناحیه همسایه در ناسائو کانتی است، بیش از 215000 دلار از اهداکنندگان فردی و بیش از 300000 دلار از کمیته های اقدام سیاسی جمع آوری کرد.

سخنگوی آقای سانتوس از اظهار نظر در مورد ارقام جمع آوری کمک خودداری کرد.

آقای. پرونده های سانتوس اولین نشانه ای از فعالیت کمپین او از زمانی است که او در ماه گذشته اسنادی را ارائه کرد که نشان می دهد قصد خود را برای ادامه جمع آوری پول برای پیشنهاد احتمالی مجدد انتخابات نشان می دهد. اگرچه آقای سانتوس علناً نگفته است که آیا قصد دارد دوباره نامزد شود یا خیر، این حرکت به کمپین او اجازه می دهد به جمع آوری و خرج کردن پول ادامه دهد.

اما آن‌هایی که امیدوارند این پرونده‌ها پنجره‌ای را به آنچه دقیقا آقای آقای. سانتوس از زمان روی کار آمدن در ژانویه تا حد زیادی ناامید خواهد شد. آنها هیچ سفر تبلیغاتی یا پرداختی به فروشندگان را نشان نمی دهند. با وجود ادامه اخلاق و تحقیقات جنایی، آنها به هیچ وکیلی پرداختی نشان نمی دهند.

آقای. سانتوس به دنبال این است که مشکلات مالی کمپین خود را که باعث شد گروه ناظر مرکز حقوقی کمپین شکایتی را به FEC ارائه کند، به گردن خزانه دار سابق مبارزات انتخاباتی خود بیاندازد.

پرونده های بعدی، از جمله پرونده سه ماهه آوریل، توسط خزانه دار جدید او، به نام اندرو اولسون، امضا شده است. اما با توجه به اینکه هیچ پرداختی در گزارش ها ذکر نشده است، به نظر می رسد که او بابت هر کاری که برای آقای آقای انجام داده از کمپین غرامت دریافت نکرده است. سانتوس

آقای. نانسی مارکس، خزانه دار قبلی سانتوس، در ماه ژانویه پس از گزارش نیویورک تایمز و سایر رسانه های خبری در مورد بی نظمی های مالی متعدد – از یک رشته پرداخت های عجیب و غریب به مبلغ 199.99 دلار تا صدها هزار دلار به عنوان هزینه های غیرقابل توضیح و یکپارچه، استعفا داد.

از 5,333.26 دلار کمک های اخیر به آقای. سانتوس، تنها یک کمک مالی، به مبلغ 254.95 دلار، از یک اهداکننده نام‌گذاری شده بود: ساشا باسین، که آدرس نیویورک را فهرست کرده بود. برای اظهار نظر با اهدا کننده ارتباط برقرار نشد. برخی از اهداکنندگانی که بازپرداخت دریافت کردند به طور مشابه شناسایی نشدند. کسانی که شامل مایرا روئیز و رابرت مانگی بودند که کمک‌هایشان به مبلغ 2900 دلار بازگردانده شد و توماس زمیچ، نامزد سابق مجلس نمایندگان که مبلغ 500 دلار بازپرداخت شد.

آقای. زمیچ توضیح داد که این پول برای یک سفر اتوبوسی برای حمایت از آقای بوده است. سانتوس در روز تحلیف خود؛ این سفر بعدا لغو شد. وقتی از او پرسیده شد که آیا همچنان از نماینده کنگره حمایت می کند، او متعهد نبود: “من نمی توانستم بله بگویم و نه می توانستم بگویم.”

ام‌اس. رویز، یک اهداکننده جمهوری خواه در میامی، 10800 دلار به او اهدا کرد. کمیته مشترک جمع آوری کمک های مالی سانتوس، و از اولین کسانی بود که به آقای. پول سانتوس پس از پیروزی در انتخابات. او همچنین یکی از دو اهداکننده ثروتمندی بود که در فروش یک قایق تفریحی لوکس ۱۹ میلیون دلاری شرکت کرد که با واسطه گری آقای. سانتوس

ام‌اس. رویز بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد. آقای. مانگی از اظهار نظر خودداری کرد.

جدای از حضورهای عمومی – دیدار برای نشان دادن حمایت از دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در محاکمه او در منهتن، چندین تور رسمی و تعداد انگشت شماری از برنامه های تلویزیونی و پادکست ها – به سختی می توان آنچه را که آقای ترامپ انجام داد توضیح داد. سانتوس از زمان روی کار آمدن به این سمت بوده است.

معمولاً زمان اعضای مجلس به مسئولیت‌های مربوط به وظایف کمیته آنها اختصاص می‌یابد. غرفه آقای سانتوس در هیچ کمیته ای خدمت نمی کند، زیرا به اصرار کوین مک کارتی رئیس مجلس شورای اسلامی استعفا داده است. آقای. سانتوس چهار لایحه ارائه کرده است که هیچ کدام حامیان مالی مشترک را جذب نکرده اند.

اما او همچنان در فضای آنلاین حضور پر سر و صدا و تاکیدی داشته است، جایی که در مورد ارزش ساعت کارتیه لاف زده است، بازداشت یک خبرنگار وال استریت ژورنال در روسیه را محکوم کرده و وفاداری خود را به نیویورک متس (البته تا حدی غیرقابل قبول) اعلام کرده است.

و طبق پادکست C-SPAN “The Weekly”، او 18 بار در کف خانه صحبت کرده است – بیش از هر دانشجوی سال اولی. او از فرصت‌های دقیقه‌ای که اعضای مجلس برای طیف وسیعی از اهداف در اختیار دارند استفاده کرده است، از انکار امکان توافق هسته‌ای جدید با ایران تا تبریک به دبیرستان جریکو در لانگ‌آیلند به خاطر اعطای حقوق انحصاری برای اجرای یک موسیقی مبتنی بر موسیقی. در فیلم دیزنی “یخ زده”.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel