حرفه تنیس افسانه‌ای سرنا ویلیامز احتمالاً پس از باخت دور سوم در بازی تک نفره در US Open به پایان خواهد رسید

قهرمان 23 گرند اسلم انفرادی، نه تنها در تنیس، بلکه در تمام ورزش‌ها اثری محو نشدنی از خود بر جای می‌گذارد.

تاملیانوویچ که در این مسابقه بیش از سه ساعته با نتیجه 7-5 6-7(4) 6-1 پیروز شد، برای اولین بار به مرحله یک هشتم نهایی US Open راه یافت.

در مصاحبه ای در زمین با ESPN پس از مسابقه، از ویلیامز پرسیده شد که آیا همانطور که خودش گفته است، در مورد تکامل خود دور از تنیس تجدید نظر خواهد کرد.

او گفت: “من اینطور فکر نمی کنم، اما شما هرگز نمی دانید.”

او در مصاحبه ای شاد و پر از اشک از والدینش تشکر کرد و گفت که از آنها بسیار سپاسگزار است زیرا آنها همه چیز را شروع کردند.

و او خواهر بزرگترش، ونوس ویلیامز، را برای موفقیت خود به حساب آورد.

او گفت: “اگر ونوس نبود، من سرنا نبودم.” او تنها دلیلی است که سرنا ویلیامز وجود داشته است.

سرنا ویلیامز پس از یک مسابقه انفرادی زنان در مسابقات آزاد US 2022، جمعه، سپتامبر، با آژلا تاملیانوویچ دست می دهد.  2، 2022 در فلاشینگ، نیویورک.

تاملیانوویچ گفت که متاسف است زیرا “من سرنا را به اندازه شما دوست دارم.”

او در مصاحبه خود در دادگاه گفت: “کاری که او برای من انجام داده است، برای ورزش تنیس، باورنکردنی است.” هرگز فکر نمی‌کردم وقتی یادم می‌آید که او را در کودکی در تمام فینال‌ها تماشا کردم، فرصتی برای بازی با او در آخرین مسابقه‌اش داشته باشم، بنابراین این یک لحظه سورئال برای من است.»

از تاملیانوویچ پرسیده شد که چگونه با حضور در این محیط الکتریکی در استادیوم آرتور اشه برخورد کرد.

توملیانوویچ گفت: “فقط فکر می کردم که او مرا شکست خواهد داد.” “فشار روی من نبود. او سرنا است. من فکر نمی‌کردم که من — حتی تا آخرین نقطه می‌دانستم که او در موقعیت بسیار خوبی برای بردن است حتی زمانی که 5-1 شکست خورده است. نمی‌دانم. چند امتیاز بازی لازم داشتم تا آن را تمام کنم، اما او دقیقاً همین است. او بهترین بازیکن تمام دوران است.»

سرنا ویلیامز 40 ساله پس از پیروزی غیرمحتمل خود در دور دوم مقابل آنت کونتاویت، عملکرد شگفت‌انگیز خود در US Open را بهتر از هر کس دیگری خلاصه کرد.
سرنا و ونوس ویلیامز از بازی دو نفره چک در US Open حذف شدند

او در واقع گفت: “من فقط سرنا هستم.”

این توانایی برای یافتن ابزار دیگری و حفاری حتی عمیق تر در سخت ترین لحظات، بستر موفقیت پایدار ویلیامز را در بیش از 20 سال در تور فراهم کرده است.

او همان صلابت و سرسختی را در روز جمعه نشان داد که شماره شماره جهان. 46 تاملیانوویچ در اوج بازی خود بود.

ویلیامز پس از بازی به خبرنگاران گفت: «من قبلاً زمین خورده بودم. “من 5-1 شکست خورده ام. قبلا فکر می کنم و برمی گردم. من واقعا تسلیم نمی شوم.”

ویلیامز، مسلماً بهترین تنیسور زن تاریخ، پنج پوینت مسابقه را به دست آورد قبل از اینکه یک شوت به تور پایان یابد.

ویلیامز گفت: من تلاش کردم. “آژلا فقط کمی بهتر بازی کرد.”

سرنا ویلیامز: اعدادی که او را به یک سوپراستار جهانی تبدیل کردند

جمعیت 23859 نفری در ورزشگاه آرتور اش در جلسه شبانه تلاش کردند ویلیامز را به پیروزی دیگری برسانند، اما در این شب، برنده 847 مسابقه حرفه ای و 73 عنوان دومین قهرمانی بود.

با توجه به فرم او در یو اس اوپن – تنها یک برد از زمان بازگشت به پیست در ماه ژوئن پس از یک سال مصدومیت – عادلانه است که تصور کنیم بازی دور افتتاحیه ویلیامز مقابل دانکا کووینیچ چیزی بیش از یک خداحافظی احساسی باشد. از تنیس برای قهرمان 23 گرند اسلم.

اما ویلیامز که “فقط سرنا” بود، بهترین تنیس خود را در این فصل تولید کرد تا کووینیچ را به طور کامل بفرستد و آخرین رقصش در نیویورک را چند روز تمدید کرد.

سپس Kontaveit آمد، شماره جهانی. 2 و یکی از سرسخت ترین بازیکنان تور. استونیایی تست بسیار سخت تری نسبت به کووینیچ ارائه می دهد و ویلیامز بدون شک به عنوان یک بازیکن ضعیف در بازی خود به میدان رفت.

سرنا ویلیامز بازی خود را در طول مسابقات آزاد آمریکا افزایش داد.

مطمئناً، پس از دو دهه درخشان در اوج، اینجاست که کار ویلیامز به پایان می رسد؟ البته اینطور نشد. او به هر حال “فقط سرنا” است.

ویلیامز در پیروزی سه ست خود مقابل Kontaveit، سطح تنیس خود را به جایی رساند که بسیاری فکر می کردند او دیگر نمی تواند به آن برسد. به نظر می‌رسد که دقت و قدرت در سرویس‌های بسیار ترسناک او و همچنین سرعت او در اطراف زمین بازگشته است.

تاملیانوویچ در این فصل به رتبه 38 حرفه ای دست یافت و در سال 2022 از موفقیت های قابل توجهی برخوردار شد، از جمله مسابقات یک چهارم نهایی در ویمبلدون و اخیراً اوپن سینسیناتی.

در روز جمعه او ثابت بود زیرا فقط 30 خطای اجباری داشت در مقابل 51 خطای ویلیامز.

او در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف لیودمیلا سامسونوا روسی خواهد رفت.

ماتیاس گرز از CNN در این گزارش مشارکت داشت.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما