خانه هایی که به قیمت حدود 450000 دلار فروخته می شوند

هر هفته، نظرسنجی ما از فروش‌های اخیر مسکونی در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن بر خانه‌هایی متمرکز می‌شود که در حدود قیمت خاصی فروخته می‌شوند و به شما امکان می‌دهد خانه‌های تک‌خانواره، آپارتمان‌ها و تعاونی‌ها را در مناطق مختلف مقایسه کنید.

«فهرست قیمت» قیمت درخواستی زمانی است که ملک با جدیدترین کارگزار وارد بازار شد. زمان در بازار از آخرین فهرست تا تاریخ بسته شدن فروش اندازه گیری می شود.

کانکتیکات | 2 اتاق خواب؛ 2 حمام کامل و 2 نیم حمام

خانه ای 34 ساله به مساحت 1216 فوت مربع به سبک استعماری، با کف چوبی سخت، یک اتاق غذاخوری رسمی، آشپزخانه با کابینت های شیشه ای، دو عرشه و یک پاسیو در 0.11 هکتار در کنار یک دریاچه.

6 هفته در فروشگاه

425000 دلار فهرست قیمت

6 درصد بالاتر فهرست قیمت

هزینه ها 6116 دلار در سال مالیات

کارگزار فهرست ملک بین المللی ویلیام پیت ساتبی


وستچستر | 2 اتاق خواب، 1 و نیم حمام

این تعاونی قبل از جنگ با مساحت 1100 فوت مربع دارای یک اتاق نشیمن با شومینه و قفسه‌های کتاب داخلی، یک آشپزخانه آشپزخانه با وسایل سفید، و یک تراس در ساختمان آسانسور غیر دربان با سالن بدنسازی است.


نیوجرسی | 5 اتاق خواب 4 حمام

خانه‌ای به مساحت 2448 فوت مربع، که در سال 1906 ساخته شده است، با یک اتاق نشیمن با سقف‌های تیرآهن، یک اتاق غذاخوری رسمی، یک آشپزخانه با وسایل سفید، و یک زیرزمین تمام‌شده در 0.12 هکتار.

10 هفته در فروشگاه

385000 دلار فهرست قیمت

16 درصد بالاتر فهرست قیمت

هزینه ها 11305 دلار در سال مالیات

کارگزار فهرست ویچرت، ملکی


لانگ آیلند | 2 اتاق خواب 2 حمام

کانکسی به مساحت 1000 فوت مربع، با کف‌پوش‌های چوبی، پلان باز، آشپزخانه غذاخوری با لوازم فولادی ضد زنگ، و فضای پارکینگ در ساختمان آسانسور دربان با سالن بدنسازی.

10 هفته در فروشگاه

474990 دلار فهرست قیمت

0 درصد بالاتر فهرست قیمت

هزینه ها 5638 دلار در سال مالیات؛ 788 دلار در ماه در هزینه های معمولی. 137 دلار در ماه در ارزیابی های ویژه

کارگزار فهرست داگلاس الیمن


ملکه ها | 1 اتاق خواب، 1 حمام

این تعاونی پس از جنگ ۷۸۸ فوت مربعی دارای کف‌های چوبی سخت، اتاق نشیمن با دری به بالکن، و آشپزخانه با بار صبحانه و ماشین ظرف‌شویی در ساختمان آسانسور دربان با اتاق خشک‌شویی است.

25 هفته در فروشگاه

420000 دلار فهرست قیمت

1 درصد پایین تر فهرست قیمت

هزینه ها 691 دلار در ماه برای تعمیر و نگهداری

کارگزار فهرست سه نعنا


این تعاونی پس از جنگ 550 فوت مربعی دارای طاقچه خواب، حمام، کمد دیواری و آشپزخانه با ماشین ظرفشویی در ساختمان آسانسور دربان با اتاق رختشویی است.

15 هفته در فروشگاه

525000 دلار فهرست قیمت

3 درصد بالاتر فهرست قیمت

هزینه ها 862 دلار در ماه برای نگهداری

کارگزار فهرست باند نیویورک

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: @nytrealestate.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه