خرید،فروش و قیمت موتور برق و انواع ژنراتور شیپور

موتور برق بنزینی سنسی 8000، با توان 7 کیلووات مناسب مصارف صنعتی، بالابر، پمپ کفکش، گارگاه، فروشگاه می باشد. موتور برق بنزینی 8000 وات سنسی، موتور برق بنزینی با 2 عدد پورت خروجی 220 ولت AC دو شاخ و یک خروجی صنعتی سه شاخ AC است. ژنراتور سنسی SC8000E با حداکثر آمپر خروجی 40 آمپر و یک پورت 12 ولت DC  با آمپر 8.4 می باشد.

موتور برق
موتور برق

موتوربرق هر چه با کیفت تر باشد، مصرف سوخت کمتری دارد، بنابراین خرید موتوربرق مناسب در کاهش هزینه سوخت تاثیر بسزایی دارد. موتور برق‌ ها، انواع مختلفی دارند و برای مصارف صنعتی و خانگی به تولید می‌رسند‌. از موتور برق‌ های صنعتی در مواردی نظیر کارگاه‌ها،کارخانه‌ها، کشتی، پرورش ماهی، هتل، دسته جات سینه زنی، هواپیما استفاده می‌شود و موتور برق‌های خانگی اغلب در خانه، باغ، ویلاها، کمپین و مسافرت کاربرد دارند.

نوع سوخت

این کارخانه ها عموما” در شهر چنگ چینگ که بهترین محصولات موتوری در چین میباشد تولید میشود، مانند کارخانه هواسدان، سنسی، راتو، لانسین کارخانه های با کیفیت  و برتر چین میباشد. موتور برق کیفی همان اینورتری است که جریان AC را به DC تبدیل می کند. منظور از AC همان جریان برق مستقیم است و جریان DC نیز همان برق متناوب محسوب می شود.

LPG یکی از سوخت‌های بسیار پاک است که برای راه‌اندازی موتوربرق استفاده می‌شود. LPG همچنین امن‌تر از گازوئیل و بنزین است و برای استفاده در محیط‌های خانگی و شهری پیشنهاد می‌شود.

موتور برق 7.5 کیلووات گازوئیلی جنسیس

برای انتخاب موتوربرق مناسب، لازم است به چند فاکتور مهم توجه داشته باشید. شیوه حمل‌ونقل، ابعاد، نوع سوخت، مجموع توان دستگا‌ه‌های متصل برحسب وات، بیشترین زمان کارکرد و تعداد خروجی‌ها از فاکتورهای مهم در زمان خرید موتوربرق هستند. قیمت موتور برق صنعتی دیزلی و نگهداری این نوع موتور برق نسبت به موتور برق بنزینی پایین‌تر است.

ابعاد، وزن و اندازه موتور برق های گازسوز از سایر موتوربرق ها کوچکتر است. از طرفی دیگر دیزل ژنراتورها ابعاد و وزن بالاتری داشته و امکان جابجایی چندانی ندارند.

موتور برق جیانگ دانگ 3500 وات واقعی

به دلیل اینکه موتور برق با توان مورد نیاز قابلیت تنظیم دارد، سوخت پایینی مصرف کرده و سوخت را هدر نمی دهد.

موتور برق

با توجه به نام این موتور برق، سوخت مورد نیاز برای استفاده از آن، بنزین است. موتور برق بنزینی در هنگام کار سر و صدای بسیار کمی دارد، بنابراین بهترین گزینه برای فضاهایی است که حساسیت نسبتا بالایی به سر و صدا در آنها وجود دارد. معمولا افرادی که مایل به خرید موتور برق بنزینی هستند این دستگاه را برای ساختمان های اداری و مسکونی انتخاب می نمایند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.