درست کردن سالاد کاهش وزن؟ این سبزیجات را برای سلامت روده امتحان کنید سلامت نیوز

جهان، این روزها، وسواس زیادی به کاهش وزن، اهداف تناسب اندام و برنامه های تمرینی دارد. همه دوست دارند بدنی لاغر داشته باشند و از شر چربی های اضافی خلاص شوند. باور کنید یا نه، همه این جنبه ها به رژیم غذایی روزانه و انتخاب های غذایی مربوط می شود. این چیزی است که ما به صورت روزانه مصرف می کنیم که تفاوت را ایجاد می کند، به خصوص وقتی سلامت روده در نظر گرفته می شود.

با این حال، آنچه اغلب مردم را گیج می کند، انواع مختلفی از گزینه های رژیم غذایی موجود در اینترنت است. آیا این روزها انتخاب درست تا آنجایی که غذا و سایر برنامه های تمرینی در نظر گرفته می شود یک چالش نیست؟ با این حال، ما از طریق این داستان سعی خواهیم کرد به شما در یافتن بهترین سبزیجات مناسب کمک کنیم که اگر می خواهید روده ای سالم داشته باشید معجزه می کند.

اول از همه، پلی فنول ها برای یک روده سالم ضروری هستند. و میوه ها و سبزیجات منابع غنی پلی فنول ها هستند. مطالعات مختلف همچنین نشان می دهد که سبزیجات دارای برگ سبز دارای بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی هستند. اینها همچنین سرشار از فیبر هستند. بنابراین، این میوه ها و سبزیجات به افزایش باکتری های خوب روده کمک می کنند.

اگر نمی دانید که چگونه این سبزیجات را به روش صحیح مصرف کنید تا به بهبود سلامت روده خود کمک کنید، می توانید به سادگی با استفاده از این سبزیجات سالاد درست کنید. با استفاده از کلم پیچ پخته، اسفناج، کاهو و مقداری سینه مرغ سوخاری، توفو یا سویا سالادی تهیه کنید و برای دیدن نتیجه آن را بخورید.

در حالی که ممکن است فکر کنید که وظیفه یک روده سالم فقط شاد نگه داشتن سیستم گوارشی است، اما چیزهای بیشتری در این زمینه وجود دارد. می‌تواند مستقیماً با الگوهای خواب و اختلالات عصبی سلامت شناختی مرتبط باشد. محتوای بالای فیبر موجود در سبزی های برگ دار روند زوال شناختی را کند می کند.

(سلب مسئولیت: مقاله بر اساس اطلاعات عمومی است و جایگزین توصیه های متخصص پزشکی نمی شود. زی نیوز این موضوع را تایید نمی کند)

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما