دستگیری کانمن به دلیل تظاهر به عنوان مسئول مدیر ارشد مالی گجرات، تجاوز به یک مدل اخبار هند

وادودارا: پلیس مردی را به اتهام وانمود کردن به عنوان یکی از مقامات دفتر وزیر ارشد گجرات (CMO) و رئیس شرکت بین‌المللی فناوری مالی گجرات (GIFT City) و به اتهام تجاوز به یک مدل به دلیل قول دادن به او شغل دستگیر کرد. یک مقام رسمی روز یکشنبه در اینجا گفت. وی با بیان اینکه متهم به نام ویرج پاتل روز شنبه دستگیر شد، افزود: هویت واقعی وی پس از اینکه در پی نزاع با فردی به پاسگاه پلیس در وادودارا آورده شد، مشخص شد.

این مرد جمعه شب پس از اینکه با فردی در مالتی پلکس درگیر شد به همراه مدل همراهش به کلانتری آورده شد. متهم در ابتدا به پلیس گفت که یکی از مقامات ارشد پلیس بوده که برای تماشای فیلمی با وی آمده است. او همچنین ادعا کرد که رئیس شهر GIFT بوده است.”

وقتی پلیس هویت او را بررسی کرد، مشخص شد که او از نام خانوادگی دیگری در کارت PAN خود استفاده کرده است، در حالی که هیچ نام خانوادگی در کارت Aadhaar او ذکر نشده است.

او گفت که در طول بازجویی خود، پاتل فاش کرد که او نه در CMO کار می کرد و نه رئیس شهر GIFT بود.

کاتکاد گفت، پس از فاش شدن هویت واقعی او، مدل اهل بمبئی که او را همراهی می کرد، ادعا کرد که به بهانه اینکه به او شغلی به عنوان سفیر برند GIFT City داده است به او تجاوز کرده و به او قول ازدواج داده است.

ACP گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که وی ساکن گاندیناگر است و تحقیقات بیشتر در مورد این پرونده به شعبه جنایی شهرستان تحویل داده شد. افسر پلیس گفت که متهم بر اساس بخش های 170 قانون مجازات هند (تظاهر به داشتن هر شغل خصوصی به عنوان کارمند دولتی)، 417 (تقلب)، 467 (جعل) و 376 (تجاوز به عنف) محاکمه شده است.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما