دکمه ویرایش به توییتر اضافه شد

توییتر دکمه ویرایش پیام را در کانادا، استرالیا و نیوزلند برای مشترکین سرویس «تویتر آبی» معرفی کرده است.

طبق این گزارش، پس از سال‌ها درخواست از توییتر برای اضافه کردن دکمه ویرایش، سرانجام کاربران به آنچه می‌خواستند رسیدند. این گزینه هنوز در ایالات متحده موجود نیست، اما توییتر اعلام کرده است که کاربران آمریکایی به زودی به این ویژگی دسترسی خواهند داشت. انتظار می رود این ویژگی در بازارهای دیگر نیز ارائه شود.

مشترکین «تویتر بلو» که این توییت را ارسال کرده و متوجه اشتباه تایپی شده اند، 30 دقیقه فرصت دارند تا آن را ویرایش کنند. در این مدت، کاربران می توانند تا پنج بار تغییراتی در توییت ایجاد کنند. برای شفافیت، زمان آخرین ویرایش روی توییت نمایش داده می شود و کاربران می توانند با کلیک بر روی اعلان زمان، کل ویرایش قبلی پیام را مشاهده کنند.

توییتر در ماه آوریل اعلام کرده بود که آزمایش دکمه ویرایش را آغاز کرده است. قبلا شواهدی وجود داشت مبنی بر اینکه این ویژگی ممکن است شامل ویرایش تاریخچه صفحه باشد. توییتر در ابتدای شهریور ماه اعلام کرد که دکمه ویرایش را اختراع کرده است و در پایان همان ماه یک توییت آزمایشی منتشر کرد و چند روز بعد دکمه ویرایش راه اندازی شد.

این شرکت همچنان به طور فعال در حال آزمایش قابلیت های فنی این قابلیت است که در قسمت Labs سرویس ماهانه پنج دلاری «تویتر بلو» موجود است. علاوه بر این، طبق صفحه پشتیبانی توییتر، کاربران فقط می‌توانند توییت‌های اصلی و «توئیت‌های کوتاه» (نمایش‌هایی که برای یک توییت ایجاد شده‌اند) را ویرایش کنند. بسیاری از انواع توییت‌ها، مانند توییت‌های موضوعی، پاسخ‌ها، ریتوییت‌ها، توییت‌های پین‌شده، توییت‌های جریان فوق‌العاده و توییت‌هایی که با استفاده از برنامه‌های دیگر نوشته شده‌اند، قابل ویرایش نیستند.

طبق گزارش موجود در وب سایت، این کار از قبل شروع شده است. رویکرد توییتر به دکمه ویرایش منطقی به نظر می رسد، زیرا به دنبال حفظ شفافیت تا حد امکان است. اگر توییتر دکمه ویرایش را در دسترس همه قرار دهد، کاربران می توانند اشتباهات املایی را تصحیح کنند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel