دیشا پاتانی در ظاهر زن گربه‌ای قدیمی، چشم‌ها را می‌گیرد، صحنه «تور سرگرمی‌ها» را آتش می‌زند اخبار مردم

دهلی نو: دیشا اخیراً در تور «The Entertainers» در آتلانتا اجرا کرد و بهترین و جذاب‌ترین ظاهر خود را داشت. این بازیگر در حال حاضر در تور ایالات متحده در آتلانتا است و در اولین نمایش یک ست کرست خیره کننده بر روی صحنه داشت. او در حال حاضر برای تور The Entertainers به ​​همراه آکشی کومار، نورا فاتحی، مونی روی و دیگران در ایالات متحده حضور دارد.

این بازیگر در 3 آهنگ به نام های Kaun Tujhe از MS Dhoni، آهنگ Do You Love Me از Baaghi 3 و Malang Remix اجرا کرد. از رقصش گرفته تا لباسش، او در همه جنبه ها نمایش را دزدید. هر رقصی، هر حضور در صحنه فریبنده بود، و هر طرفداری نمی‌تواند از هیاهوی یکسان دست بکشد. در کنار این کار، دیشا کمی کلیپ “Dragon Ball Z” را پخش کرد که قبلاً انجام نشده بود و کاملاً برجسته بود و این راهی بود که او عشق خود را به همه طرفداران انیمه اش ابراز کرد!

دیشا با حضور در شبکه های اجتماعی خود، امروز تصاویری نفس گیر را در فید خود در لباس منتشر کرد. نت‌ایزن‌ها با گرمی او باز پس گرفته شدند. این عکس‌ها به «زن گربه‌ای وینتیج» می‌پرداخت و تماشاگران عاشق می‌شدند. این تصاویر جدید اینستاگرام را غرق درآورد. دیشا به خاطر حس مدش، مورد بحث شهر بوده است. او یک نماد مد در تمام شکوه خود است! فید رسانه‌های اجتماعی او علاوه بر اینکه یک دل‌باز است، چیزی جز الهام‌بخشی برای همه طرفدارانش نیست.

در همین حال، در عرصه کاری، بازیگر بعدی در پروژه K، یودا در مقابل سیدارت مالهوترا، و بعدی با سوریا دیده می شود.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما