دی بلازیو، عاشق رد ساکس، به هاروارد می رود

بیل دی بلازیو، شهردار سابق نیویورک که طرفدار تیم بوستون رد ساکس را پنهان نمی کرد، در پاییز به عنوان استاد مدعو در دانشگاه هاروارد تبدیل خواهد شد.

آقای. د بلازیو که با نامزدی برای فرمانداری و سپس برای کنگره معاشقه می‌کرد، گفت موقعیت جدیدش به او این امکان را می‌دهد که درس‌هایی را که در ایجاد پیش‌دبستانی جهانی و مقابله با یک بیماری همه‌گیر مرگبار به عنوان شهردار پرجمعیت‌ترین شهر کشور آموخته بود، منتقل کند.

شهردار سابق هم در مؤسسه سیاست در مدرسه کندی هاروارد و هم در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan به عنوان همکار مدعو خواهد بود. در طول مدتی که به عنوان همکار، آقای. د بلازیو بر روی موضوعاتی مانند آموزش در دوران کودکی و هدایت یک بیماری همه گیر تمرکز خواهد کرد، که شهردار سابق آن را “بسته کتاب” هشت سال ریاست خود می داند.

در دانشکده بهداشت عمومی، آقای د بلازیو یک کلاس هشت هفته ای در مورد رهبری با تمرکز بر روی چالش های عمده بهداشت عمومی تدریس خواهد کرد. به عنوان بخشی از هر دو کمک هزینه تحصیلی، شهردار با دانش آموزان یک به یک برای راهنمایی ملاقات خواهد کرد و به عنوان سخنران سمینار خدمت خواهد کرد.

سایر همکاران در مدرسه بهداشت عمومی شامل شهردار سابق بوستون، کیم جینی خواهد بود. در میان کسانی که به آقای د بلازیو در این موسسه سیاسی، استفان لوفون، نخست وزیر سابق سوئد و متیو مید، فرماندار سابق وایومینگ خواهند بود.

آقای او می‌گوید: «گذراندن وقت با جوانان با استعدادی که مشتاق حضور در خدمات عمومی هستند، هیجان‌انگیز است. د بلازیو در مصاحبه ای گفت. “امیدوارم بتوانم به آنها الهام بخشم، اما همچنین به آنها درک واقعی از آنچه در پیش است و چگونگی موثر بودن ارائه دهم.”

شهردار که در ماساچوست بزرگ شده است، نیویورکی باقی خواهد ماند و به زندگی در محله پارک اسلوپ بروکلین ادامه خواهد داد.

آقای. د بلازیو بلافاصله پس از انتخاب شدنش، یک مهدکودک جهانی ایجاد کرد و این به عنوان دستاورد او در نظر گرفته می شود. در آخرین سال تصدی مسئولیت خود، آقای د بلازیو در حالی که شهر به مرکز همه گیری ویروس کرونا تبدیل شد، ریاست آن را برعهده داشت.

ستی دی وارن، مدیر موقت مؤسسه سیاست گفت: «او شهردار شهر نیویورک بود و پیچیدگی‌های باورنکردنی سیاست‌ها، خواه سلامت، مسکن یا آموزش، در آن وجود دارد.

آقای. وارن، شهردار سابق نیوتن، ماساچوست، گفت که او و آقای. د بلازیو دوستانی بودند که زمانی که شهردار شهرهای مربوطه خود بودند با یکدیگر آشنا شده بودند.

از اواسط قرن نوزدهم، هیچ شهردار شهر نیویورک نتوانسته مقام بالاتری را کسب کند.

کریستینا گریر، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام، گفت: نقش جدید د بلازیو نشان داد که او همچنان روی یک شخصیت ملی متمرکز بود، انتقادی که پس از آن شهردار در کارولینای جنوبی، نوادا، آیووا و نیوهمپشایر در جریان نامزدی ناموفق برای ریاست جمهوری در دوره دوم ریاست‌جمهوری خود به رقابت پرداخت.

“شهردار نیویورک پس از اتمام کار کجا می رود؟” خانم. گریر گفت. “آنها بهترین شغل دنیا را دارند، اما برای بسیاری در عین حال به نظر می رسد که این شغل بن بست است.

آقای. د بلازیو با تعداد کم نظرسنجی ها سمت خود را ترک کرد اما به صراحت اعلام کرد که می خواهد به سیاست انتخاباتی ادامه دهد. او پس از استعفای اندرو کومو در ماه نوامبر از سمت خود در ماه نوامبر به دنبال گزارش دادستان کل ایالت نیویورک که نشان می‌داد آقای آقای دکتر ماه‌ها نشان داد که ممکن است برای فرمانداری نامزد شود. کومو چندین زن را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود. شهردار تصمیم گرفت پس از فرمانداری کاندید نشود. کتی هوچول اعداد و ارقام زیادی برای جمع آوری سرمایه و نظرسنجی به دست آورد.

آقای. د بلازیو همچنین به فکر ورود به رقابت برای کرسی کنگره بود که بخش‌هایی از استاتن آیلند و پارک اسلوپ را با هم ترکیب می‌کرد، اما پس از باطل شدن منطقه توسط دادگاه‌ها، مخالفت کرد. مناطقی که متعاقباً دوباره ترسیم شدند، یک کرسی کنگره جدید ایجاد کردند که از منهتن تا پارک اسلوپ امتداد داشت و آقای. د بلازیو در این بهار پرید.

شهردار با شلوارک و کفش‌های کتانی در حال کمپین در خارج از مدارس دیده شد و احتمالاً به والدین و رای‌دهندگان احتمالی در مورد دستاوردهای خود در زمینه تحصیل در دوران کودکی یادآوری می‌کند. اما با توجه به اینکه نظرسنجی ها بار دیگر تمایل شدیدی به آقای. کاندیداتوری دی بلازیو، او یک بار دیگر انصراف داد.

پس از هر انصراف، آقای. به نظر می رسد که د بلازیو در مورد زمان شهرداری خود بیشتر فکر می کند. یکی از انتقادات این بود که به نظر می رسید او اغلب از رشته تحصیلی لذت نمی برد.

در طول انصراف خود از رقابت های کنگره، آقای. د بلازیو گفت که در نحوه برخورد با این کار “اشتباهاتی” مرتکب شده است.

این درسی است که آقای د بلازیو گفت که امیدوار است این موضوع را به رهبران آینده منتقل کند.

من سیاست را با محبوبیت اشتباه گرفتم. د بلازیو در این مصاحبه گفت. “اما در حقیقت، برای اینکه حتی رهبر بهتری باشید، باید در مورد اپتیک و لحن متفاوت با من فکر کنید.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما