رضيلة نرسیدن استقلاد به سدر از زبان رحمتی

کد خبر : 1862656 |
13 دي 1401 ساعت 12:27 |
23 هزار بازدید |

8
نقطه نظر

عدم ثبات در ترکیب و عدم وجود پلیمر

کیانوش رحمتی به لزوم ثبات در ترکیب استقلال اشاره می کند و آن را لازمه موفقیت می داند.

رضيلة نرسیدن استقلاد به سدر از زبان رحمتی

به گزارش “ورزش سه”، استقلال این روزها تمام تلاش خود را می کند تا پشت سر رقبای خود در بالای جدول بماند اما شرایط برای این تیم در بازی های خانگی چندان خوب پیش نرفته است. در این خصوص به سراغ کیانوش رحمتی بازیکن سابق استقلال در لیگ های نهم تا دوازدهم رفتیم.

کیانوش رحمتی گفت: به نظرم برای بهتر شدن تیم باید ترکیب اولیه درست شود تا بازیکنان درک متقابلی از یکدیگر داشته باشند. در هر بازی شاهد تغییرات زیادی در ترکیب هستیم و این بزرگترین مشکل استقلال این تیم است. در فوتبال امروز و همین طور در فوتبال خودمان تیم هایی هستند که موفق می شوند ترکیب ثابتی داشته باشند اما در استقلال بیشترین تغییرات را شاهد هستیم که تا حد زیادی روی تیم تاثیر می گذارد. معتقدم اگر ترکیب ثابتی داشته باشیم، تیم حرکتی و فنی بهتر می شود. استقلال موفق ترین تیم لیگ است اما ما هنوز تیم قدرتمندی نیستیم و دلیل آن هم تغییرات در ترکیب است.

کاپیتان پایتخت به ویژه با مقایسه استقلال ساپینتو با تیم فرهاد مجیدی که فصل گذشته چندین رکورد را به نام خود ثبت کرد، گفت: آن رکوردها کار را برای سرمربی جدید سخت کرده بود، شاید خود فرهاد مجیدی نمی توانست بماند. در استقلال رکورد فصل قبل را تکرار کنید البته این موضوع قابل پیش بینی نیست. به هر حال بعد از قهرمانی بدون شکست در فصل قبل، کار برای استقلال و ساپینتو سخت است، اما آنچه از فوتبال استقلال می بینم این است که او به فوتبال هجومی علاقه دارد و زمانی که تیم رقیب توپ را در اختیار دارد، تلاش می کند. قانون پرس و بازیابی توپ، مالکیت توپ به نفع استقلال تغییر می کند، اما باید موقعیت های بیشتری را با تاکتیک های متنوع ایجاد کنیم.

رحمتی در مورد تعداد گل های کم مهاجمان نیز گفت: نبود بازیساز در تیم می تواند یکی از دلایل این اتفاق باشد. مثلث وسط باید مهاجمان را در موقعیت بهتری برای گلزنی قرار دهد، شاگردان ساپینتو باید با آرامش و اطمینان بیشتری بازی کنند تا به اوج برسند.

بازیکن سابق استقلال در مورد بازی مقابل تراکتور اینگونه بیان کرد: بازی با تراکتور در این فصل سخت است و با توجه به سردی هوای تبریز، این تیم در نیمه اول مقابل نساجی فوق العاده خوب بازی کرد و استقلال نباید تقلب مقابل تراکتور این هفته نگاهی به گذشته بیندازیم چون در دقایق زیادی از بازی تراکتورسازی تیم بهتری بود و موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت اما واکنش های خوب علیرضا تبدیل به گل واقعی نشد. تراکتورسازی می خواهد پس از شکست خود را در گروه مدعیان حفظ کند، استقلال باید هوشیار باشد و با برنامه بازی کند تا در این دیدار در شرایط مناسب نیم فصل را با برد به پایان برساند و هواداران را امیدوارتر کند. بقیه فصل در واقع مدعیان قهرمانی که اتفاقا رقیب اصلی هم هستند و همچنین پرسپولیس به هر سه امتیاز این بازی نیاز دارند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما