سردفتر رسوایی ورسیتی بلوز، ریک سینگر، محکوم می شود

دادستان های فدرال با برچسب معمار و مغز متفکر یک توطئه جنایتکارانه که “به شدت یکپارچگی فرآیند پذیرش کالج را تخریب کرد”، در اسناد دادگاهی که این هفته ارائه شد توصیه کردند که ویلیام ریک سینگر، مشاور پذیرش کالج در مرکز عملیات Varsity Blues خدمت کند. شش سال زندان

اما وکلای آقای. سینگر حداکثر 6 ماه حبس را درخواست کرد و “بیانیه مسئولیت و طرح پیشگیری از عود” را با امضای آقای دکتر تسلیم کرد. خواننده. در سندی که این هفته نیز در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون ثبت شد، آقای. خواننده ابراز پشیمانی کرد. او نوشت: هر روز با احساس شرم، پشیمانی و پشیمانی از خواب بیدار شده ام.

آقای. سینگر 62 ساله قرار است هفته آینده به دلیل رسوایی پذیرش محکوم شود که بیش از 50 والدین، سرپرستان امتحانات و مربیان را در طرحی به دام انداخت که از پرداختی برای پذیرش دانش آموزان با رزومه های ساختگی دبیرستان، از جمله افزایش رکوردهای ورزشی و SAT استفاده می کرد. امتیازات

در میان کسانی که به گناه خود اعتراف کردند، فلیسیتی هافمن بازیگرانی بودند که از طریق آقای. خواننده برای افزایش نمره SAT دخترش، و لوری لافلین، که دخترانش در تلاش برای گرفتن پذیرش در کالج در عکس‌های جعلی قایقرانی عکس گرفتند.

یک مشاور سابق پذیرش کالج که به والدین ثروتمند خدمات می داد، آقای. دادستان فدرال گفت سینگر بیش از 25 میلیون دلار از مشتریان خود گرفت و 7 میلیون دلار رشوه به مربیان ورزش های دانشگاهی از جمله قایقرانی، قایقرانی، فوتبال، تنیس و والیبال پرداخت کرد.

مربیان کالج هایی از جمله ییل، استنفورد، USC، ویک فارست و جورج تاون در این طرح مشارکت داشتند.

دادستان ها با خواندن جنایت وی “در جسارت نفس گیر” خاطرنشان کردند که آقای. سینگر تقاضایی را در «مشتریان ثروتمند و بی بهره» پیدا کرده بود که سعی می کردند سیستمی را ایجاد کنند که «از قبل به نفع کسانی است که دارای ثروت و امتیاز هستند».

آقای. سینگر که در سال 2019 به جرم خود اعتراف کرد، پس از آغاز تحقیقات دادستانی درباره طرح وی در سال 2018، به یک خبرچین دولتی تبدیل شد.

در اسنادی که به دادگاه تقدیم شده است، آقای وکیل سینگر، کندیس ال فیلدز، نوشت که موکل او، مربی سابق، یک سرویس مشاوره قانونی برای پذیرش کالج در کالیفرنیا ساخته است. او نوشت، اما همانطور که او به طور فزاینده ای موفق شد، شروع به بازی با سیستم کرد.

خانم “از آنجایی که مشتریانش ثروتمندتر شدند، او متوجه شد که برخی از آنها می توانند از طریق “در پشتی” با اهدای کمک مالی بسیار بزرگ به یک مدرسه برای ارتقای پذیرش دانش آموز، هزینه پذیرش خود را بخرند. فیلدز نوشت. او نوشت، با گذشت زمان، آن کمک های مالی قانونی به قلمرو غیرقانونی سرازیر شد.

ریک در مواجهه با امیدهای غیرواقعی والدین برای قرار دادن فرزندانشان در دانشگاه های نخبه، و انگیزه آسیب های اولیه زندگی اش برای پیروزی به هر قیمتی، نتوانست تفاوت اخلاقی بین رویکرد نادرست اما قانونی «در پشتی» و فروش متقلبانه را تشخیص دهد. نقاط آکادمیک از “در کناری” عبور می کند.”

آقای. سینگر اکنون در یک پارک تریلر برای سالمندان در سنت پترزبورگ زندگی فروتنانه ای دارد. پترزبورگ، فلوریدا، و قادر به یافتن شغل نیست. او در حال حاضر مشغول انجام کارهای داوطلبانه است.

در پرونده های دادگاه، آقای. سینگر می‌گوید آسیب‌های نامشخص دوران کودکی نقش مهمی در رفتار او داشته است. جزئیات مربوط به ترومای دوران کودکی تحت مهر دادگاه فاش شده است.

او می‌نویسد: «از طریق کار اخیرم با یک روان‌شناس، بینش نگران‌کننده اما مهمی در مورد آسیب‌های سرکوب‌شده دوران کودکی که متحمل شدم، و اینکه چگونه آن ضربه نقش مهمی در رفتار من بعدا در زندگی داشت، به دست آوردم.

دولت در پیشنهاد خود برای حبس شش ساله گفت که در حالی که آقای. همکاری سینگر در پیگرد قضایی این پرونده “بسیار قابل توجه” بود، با این وجود او با پاک کردن پیام‌های متنی و اطلاع دادن حداقل شش خانواده مبنی بر اینکه گوشی او اشکال دارد، مانع از تحقیقات شده بود.

این توصیه که توسط راشل اس. رولینز، وکیل ایالات متحده در ماساچوست ارائه شده است، در سندی که در روز چهارشنبه ثبت شد، وجود داشت. همچنین خواستار آقای. سینگر حدود 8.7 میلیون دلار دارایی را از دست داد و بیش از 10.6 میلیون دلار به خدمات درآمد داخلی پرداخت کرد.

لایحه مالیات مربوط به روشی است که آقای. سینگر به مشتریان خود دستور داد تا رشوه و سایر پرداخت ها را از طریق دو سازمان غیرانتفاعی که خود تأسیس کرده بود، قیف کنند، و این پرداخت ها را به عنوان کمک های خیریه پنهان می کرد.

دولت گفت که این سازمان ها ظاهراً برای “ارائه برنامه های آموزشی و خود غنی سازی برای جوانان محروم” ایجاد شده اند.

آقای. سینگر قبلاً جبران جزئی کرده است.

در یک سند جداگانه، دفتر تحقیقات فدرال اعلام کرد که نتوانسته است دارایی های ادعایی برون مرزی آقای آقای را پیدا کند. سینگر در بانک های مادرید، پاناما، خاورمیانه و ناسائو، باهاما.

مایکل کندال، وکیل یکی دیگر از متهمان ورسیتی بلوز، جان ویلسون، در نامه ای به دادگاه در ماه فوریه نوشت که متوجه شده است که آقای. سینگر دارایی هایی در حساب های خارج از کشور به نقل از چندین بانک داشت. آقای. سینگر این ادعا را رد کرده است.

آقای. ویلسون، سرمایه دار سهام خصوصی، در سال 2021 محکوم شد، اما پرونده او در دادگاه تجدید نظر است.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel