سیدنی لوتواکو “لیسانسه” آخرین رز خود را با نیک وهبی دریافت می کند

در ژانویه 17، 2019، نیکلاس جیمز وهبی اولین نگاه خود را به سیدنی ماری لوتواکو دید. اما این یک مشاهده واقعی نبود.

خانم می‌گوید: «نیک من را در فصل 23 سریال The Bachelor تماشا کرد. لوتواکو که با کمال میل نمایش را در هفته ششم ترک کرد. آقای. وهبی با هم اتاقی اش، مایکل پراتزو، به عنوان یک لذت گناهکار تماشا کرده بود. خانم “او از لحظه ای که من را در برنامه دید از من خوشش آمد.” لوتواکو گفت و افزود که او همچنین در اسپین آف “لیسانس در بهشت” ظاهر شده است.

خانم “من به نمایش بسیار مثبت نگاه می کنم.” لوتواکو گفت. من با شوهرم در یک راه دور با حضور در برنامه آشنا شدم.

آقای. وهبی به علاقه خود به خانم اشاره کرده بود. لوتواکو به آقای پراتزو، که او را تشویق کرد تا با او تماس بگیرد. آقای. وهبی گفت که فکر کرده است: “من واقعا چیزی برای از دست دادن ندارم.”

بنابراین، در دسامبر 11، 2019، او یک پیام مستقیم برای او در اینستاگرام ارسال کرد.

آنها چند پیام رفت و برگشت فرستادند. اما وسعت آن همین بود.

در سه نوبت بین اواخر ژانویه و اواخر فوریه 2020، آنها مجدداً پیام‌هایی را به طور خلاصه رد و بدل کردند. خانم او می گوید: “او گهگاه برای اظهار نظر در مورد کارهایی که انجام می دادم تماس می گرفت.” لوتواکو گفت. من همیشه سعی می‌کنم به همه از جمله او پاسخ دهم.»

این زوج که هر دو 31 ساله هستند، می گویند آنچه را که آنها “رسمی رفت و برگشت” می نامند در 21 مارس 2020، در روزهای اولیه همه گیری، زمانی که خانم خانم شروع شد. Lotuaco زمان بیشتری برای درگیر شدن در پیام ها داشت. او می‌گوید: «در آغاز یک زمان بسیار ناشناخته، همنشینی با یکدیگر سرگرم کننده بود.

شوخی زیاد بود. “این یکی از چیزهایی است که من دوست دارم فکر کنم او در مورد من دوست دارد – حس شوخ طبعی من.” وهبی گفت. “اما من همچنین نمی دانستم که آیا او فقط به من شوخی می کند یا خیر. بنابراین من به او پیام دادم و شماره ام را به او دادم و به او پیام دادم: “اگر روزی در شهر هستید، به دیدن من بیایید.”

او 30 ثانیه بعد پیام داد. او در آن زمان در اوهایو بود. او در ویرجینیا در خانه دوران کودکی خود است. هر دو منتظر همه‌گیری بودند.

این در 3 آوریل 2020 بود. پس از آن شوخی آنها “بعد از چند روز رفت و برگشت از طریق DM و پیام کوتاه به سرعت به یک رابطه کامل تبدیل شد.” لوتواکو گفت.

آنها برای اولین بار با استفاده از FaceTime یک هفته یا بیشتر بعد از آن متن صحبت کردند. ام‌اس. لوتواکو گفت که او اولین قرار ملاقات آنها را در نظر می گیرد. خانم “من به او هشدار ندادم که با او تماس می‌گیرم، اما می‌خواستم ببینم او چگونه است و آیا ممکن است گربه‌ماهی شوم.” لوتواکو گفت. ما ساعت ها صحبت کردیم.

در اینجا تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را تماشا کنید سوگند تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

آقای. وهبی با این تماس کاملاً غافلگیر شد. گفت: اواخر شب بود. «من فقط روی مبل دراز کشیده بودم و با دوستانم بازی های ویدیویی انجام می دادم. اولین فکر من این بود، “این یک اشتباه است.” اما هنوز زنگ می زند، بنابراین باید بلند کنم.»

خانم “مثل صفر تا 100 بود.” لوتواکو از آن شب گفت. آنها همچنان هر شب با هم تماس می گرفتند. او گفت: «ما اساساً بعد از اولین تماس قرار گذاشتیم.

با این حال، آقای وهبی گفت که او مطمئن است که او “از آن خارج خواهد شد و علاقه ای نخواهد داشت.” او این کار را نکرد.

خانم “او اولین دوست پسر من بود.” لوتواکو گفت. ما نمی توانستیم کاری بکنیم جز صحبت کردن و این واقعا برای من کارساز بود. این یک روش بسیار سنتی برای ایجاد یک رابطه بود، اما به روشی مدرن.»

سه ماه نگذشته بود که آنها شخصاً ملاقات کردند. او در 10 ژوئن 2020 به سینسیناتی پرواز کرد. خانم “دیدن یکدیگر در خارج از صفحه نمایش و اینکه بتوانیم بالاخره دست بگیریم و لمس کنیم عجیب بود.” لوتواکو گفت. “ما موافقت کردیم که همدیگر را در اولین ملاقات خود ببوسیم تا منتظر چیزهای اجتناب ناپذیر نباشیم. قطعاً این یک ریسک بود، اما خوشبختانه به خوبی نتیجه داد.»

آنها در 17 ژوئن 2020 با هم به سمت ویرجینیا بیچ رفتند و روز بعد “رسمی اینستاگرام” شدند.

آقای. وهبی در 21 ژوئن به سینسیناتی بازگشت. و در 23 جولای، خانم. لوتواکو برای بازدید به سینسیناتی پرواز کرد و هرگز آنجا را ترک نکرد.

او گفت: “ما قطعاً عوامل لجستیکی زیادی داشتیم که معنی نداشت، اما اجازه ندادیم که ما را از عاشق شدن باز دارد.” ام‌اس. لوتواکو رسماً به مستر نقل مکان کرد. خانه وهبی در سینسیناتی در اوت همان سال جایی که این دو به زندگی خود ادامه دادند.

ام‌اس. لوتواکو، که در ویرجینیا بیچ بزرگ شده است، میزبان پادکست “چیزی برای اشتراک گذاری” و همچنین سازنده محتوا، مربی تناسب اندام و رقصنده حرفه ای سابق تیم بسکتبال نیویورک نیکس است. او دارای مدرک لیسانس رقص از کالج Marymount Manhattan است.

آقای. وهبی که اهل میسون اوهایو است، دارای مدرک لیسانس بازاریابی از دانشگاه ایندیاناپولیس است. او مدیر حساب‌های کلیدی Kaivac، یک تولیدکننده تخصصی سیستم‌های تمیز کردن است.

در 22 ژوئن 2013، زمانی که آقای. وهبی به عنوان بازیکن فوتبال در دانشگاه وارد سال جوانی می‌شد، در جشن فارغ‌التحصیلی یکی از دوستان خانوادگی خود در استخر شنا کرد و مهره‌های C3 و C4 خود را دررفت و شکست. او بلافاصله از گردن به پایین فلج شد.

“مرد دیگری که هنوز در جکوزی بود شنید که سر من به کف استخر برخورد کرد و پرید و از گردنم محافظت کرد. من 6 فوت قد و 200 پوند داشتم. وهبی گفت. “خوشبختانه او بزرگتر و قوی تر از من بود.”

آقای. وهبی به سرعت به بیمارستان منتقل شد و به خانواده اش گفته شد که خداحافظی کنند. سپس به آنها گفته شد که موفق شده اند جان او را نجات دهند اما احتمال اینکه او دوباره راه برود صفر است.

روز بعد اما، آقای. وهبی متوجه شد که می تواند کمی پای چپ خود را حرکت دهد و روز بعد توانست بنشیند و انگشتان پا را تکان دهد و دستانش را فشار دهد. در 25 ژوئن 2013 سه قدم اول خود را برداشت. و فقط یک روز بعد از بیمارستان مرخص شد.

آقای. وهبی گفت که اکنون تقریباً به طور کامل بهبود یافته است.

خانم “وقتی از این داستان مطلع شدم، می دانستم که او معامله واقعی است.” لوتواکو گفت.

در دسامبر 5، 2021، آقای. وهبی به خانم پیشنهاد ازدواج داد. لوتواکو این دو دفترچه ای را نگه داشته بودند که در حین قرار ملاقات طولانی بین آنها رد شد و آقای. وهبی می خواست آن را در نامزدی خود بگنجاند.

خانم “بنابراین، او با یکی از دوستان عکاسمان که با من تماس گرفت تا با هم عکس بگیریم، نقشه ای کشید.” لوتواکو گفت. او به این فکر افتاد که ما نامه هایی برای یکدیگر بنویسیم تا بتوانیم آنها را در طول عکاسی با «تصاویر زیبا» مبادله کنیم.»

ام‌اس. لوتواکو مال خود را روی کاغذ نوشت و آقای. وهبی در مجله مشترک آنها. سپس آنها را با هم عوض کردند و برای یکدیگر خواندند. خانم “آنچه نیک در نهایت در مجله ما نوشت، پیشنهاد او به من بود.” لوتواکو گفت. من شوکه شدم.

این زوج در 13 مه قبل از 121 مهمان در انبار میموسا در کیپ چارلز، ویرجینیا ازدواج کردند. ژیرارد لارکین، دوست یک ساقدوش و خدمتگزاری که از طریق یک کلیسای مسیحی غیر مذهبی در چساپیک، ویرجینیا منصوب شده بود، در مراسمی که توسط آقای دکتر رهبری می‌شد، تشریف آورد. پراتزو، هم اتاقی که آقا را تشویق کرده بود. وهبی برای تماس با خانم لوتواکو

خانم “به نظر می رسید کسی به دنبال ما است.” لوتواکو از آن روز گفت. “درصد بالای احتمال باران متوقف شد تا بتوانیم مراسمی را که در فضای باز آرزو داشتیم برگزار کنیم.”

او افزود: «پدر و برادرم ما را با آهنگی به افتخار پدربزرگم که در عروسی خاله ام خوانده بود، غافلگیر کردند. “باران درست زمانی شروع شد که او شروع به خواندن کرد.”

آقای. وهبی گفت: «میزان عشقی که در اطراف سیدنی و من وجود داشت گاهی اوقات بسیار زیاد بود. من فقط یک بار دیگر در زندگی ام آن سطح از عشق را احساس کرده ام، زمانی که بعد از مصدومیت در بیمارستان بودم. دیوانه وار است که فکر کنم بهترین روز و بدترین روز زندگی من دقیقاً یکسان بود.”


چه زمانی 13 مه 2023

جایی که میموسا بارن، کیپ چارلز، ویرجینیا.

مثل جادو در مراسم پذیرایی، پدر عروس، نیکانور لوتواکو، یک کارت جادویی را به عنوان بخشی از سخنرانی خود انجام داد. خانم “پدرم از نظر فنی با نیک از طریق زوم ملاقات کرد و همان ترفند جادویی را انجام داد.” لوتواکو گفت.

لباس بازیافتی ام‌اس. لوتواکو لباس عروسی مادرش را به یک لباس شام تمرینی برای او و کیفی برای مادرش تغییر داد. او گفت: «مادر من کاملاً کیف پول را دوست داشت. «به اشتراک گذاشتن آن با او و دادن زندگی دوباره به لباس او بسیار خاص بود. این لباس 30 سال در جعبه بود.

حمایت شده توسط در ازای محتوای رسانه های اجتماعی، گروه های عروسی این زوج از طرف تاکوری هدیه داده شد. عروس همچنین جواهراتی را از Verstolo و کفش‌هایی را از Bella Belle دریافت کرد. لباس ساقدوش ها از Revelry و لباس خواب آنها از Birdy Grey بود.

لمس سنتی این زوج یک بطری بوربن را در محل عروسی دفن کردند تا از باران جلوگیری کنند، سنت جنوبی که تا حدی جواب داد. ام‌اس. لوتواکو گفت که آنها همچنین “یک دفترچه مهمان تلفنی داشتند تا نماد نحوه ملاقات ما از طریق تلفن” باشد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel