ظاهرا Google Assistant نحوه کنترل دستگاه های هوشمند خانگی را فراموش کرده است

اخیراً تعدادی از کاربران در کشورهای مختلف هنگام استفاده از دستیار گوگل برای انجام کارهایی مانند خاموش کردن چراغ های هوشمند با مشکلاتی مواجه شده اند. ظاهرا این دستیار روش کنترل صوتی دستگاه های هوشمند خانگی را فراموش کرده است.

دستیار مجازی گوگل امکان کنترل لوازم خانگی هوشمند با استفاده از دستورات صوتی را ارائه می دهد، اما این قابلیت در حال حاضر با مشکلات فنی مواجه است و کاربران در حال حاضر نمی توانند از دستیار گوگل برای کنترل لوازم خانگی خود استفاده کنند.

در شرایط عادی با گفتن دستورات صوتی مانند هی گوگل، چراغ ها را روشن کن (هی گوگل، لامبه ها راشنک) دستیار دیجیتال گوگل این کار را انجام می دهد و بر اساس درخواست کاربر پیامی ارسال می کند. با این حال، اگر اکنون این دستیار را درخواست کنید، با پیام ببخشید، متوجه نشدم، مواجه خواهید شد.

وب سایت Androidauthority مشکل دستیار صوتی Google Assistant در کنترل لوازم خانگی هوشمند را تایید کرده است و به نظر می رسد این مشکل تنها مختص ایالات متحده نیست زیرا برخی از کاربران سایر کشورها نیز با همین مشکل مواجه شده اند.

خوشبختانه، به نظر می رسد که این کاستی ها به کنترل دستگاه های هوشمند خانه محدود می شود، زیرا امکان استفاده از دستیار گوگل برای انجام کارهای دیگری مانند پاسخ دادن به سوالات یا گفتگوهای دو طرفه وجود دارد. از سوی دیگر، این مشکل احتمالا فقط به Google Assistant متصل است و پلتفرم Google Home همچنان بدون نقص کار می کند.

احتمالا گوگل به زودی مشکل دستیار را برطرف خواهد کرد، بنابراین اگر با این مشکل مواجه هستید، نیازی به نظارت بر آن نیست.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما