فارغ التحصیلی استف کوری از دیویدسون خیلی وقت پیش بود

دیویدسون، NC – در اولین روز از ترم پاییز در سال 2007، استفن کاری در یک نشست کلاس جنسیت و جامعه در کالج دیویدسون، یک مدرسه کوچک و لیبرال هنر در 20 مایلی شمال شارلوت، NC

پروفسور گیل کافمن که در کلاس تدریس می کرد، فراخوان را بر اساس حروف الفبا آغاز کرد.

در پایان Cs، او فریاد زد: “استیون کری؟”

دانش آموزان از خنده بلند شدند. کاری لبخند زد. مودبانه گفت: “این استف ان است.”

کافمن سال قبل در تعطیلات به سر می‌برد، احتمالاً به همین دلیل بود که به نظر می‌رسید او یکی از معدود افرادی بود که در دیویدسون – هم کالج و هم شهر 10000 نفری آن زمان – که نمی‌دانستند نام او را چگونه تلفظ کنند.

پنج ماه قبل از آن، کری دیویدسون را در فصل سال اول خود به مسابقات بسکتبال مردان NCAA Division I هدایت کرده بود، و موقعیت مشهور محلی را به دست آورد که در نهایت با ستاره بودن او به عنوان قهرمان چهار بار NBA با گلدن استیت، از بین رفت. اما برای دانش آموزان همکارش، کری تنها یکی از آنها بود. او با دوستانش ویدیوهای خنده‌داری می‌ساخت، در کتابخانه درس می‌خواند و در Outpost، تنها غذاخوری آخر شب در دانشگاه، غذا می‌خورد. کری گفت که او “همیشه یک پسر صبحانه در شب بود.”

جیسون ریچاردز، دوست کری و هم تیمی دانشگاه، گفت: «همه واقعاً در دیویدسون دانشجو هستند. “هیچ سوپراستار وجود ندارد. هیچ کس در مسیرهایی مانند “اوه، وای، فلانی هست.” شما می دانستید که در راه کلاس چه کسانی را منتقل می کنید و همه افراد کلاس را با نام کوچک می شناختید. این چیزی است که دیویدسون را برای استفن بسیار خاص و خاص می کند: هیچ کس بزرگتر از خود کالج نیست.

اما همانطور که چند روز گذشته نشان داد، کاری نزدیک است.

مارشال اولسن در ابتدای ترم پاییز 2006 وارد اتاق خوابگاه دانشجوی سال اول استفن کری شد و یک جفت شورت بسکتبال شارلوت هورنتس را روی زمین دید. پرسید آنها کی هستند؟ کری گفت که آنها متعلق به پدرش دل کوری هستند که 10 فصل را با هورنتز گذراند.

اولسن که در پایین سالن زندگی می کرد، گفت: «در آن ماه های اول، او را به عنوان بچه دل کری می شناختند.

اما یک روز بعدازظهر اکتبر، برایانت بار، هم اتاقی و هم تیمی استفن کری، به برخی از دوستانش گفت: «بچه ها، استف چیز واقعی است. او بزرگ خواهد شد.”

کریس کلونی، مدیر دو و میدانی مدرسه، قبل از ورود کری به مدت چهار فصل در تیم بسکتبال مردان بازی کرد. کلونی گفت: “من بسکتبال دیویدسون را به عنوان BS و AS توصیف می کنم – قبل از استف و بعد از استف.”

تیم کلونی موفق بود و موفق به کسب یک شماره شد. 15 نفر در مسابقات NCAA سال قبل از آمدن کری. اما وقتی کاری وارد شد؟ کلونی گفت: «این یک سکوی پرتاب بود.

کری در امتیاز و 3 امتیاز به رهبر حرفه ای دیویدسون تبدیل شد. گربه‌های وحشی در فصل اول و دوم خود به مسابقات راه یافتند، از جمله دویدن جادویی به مرحله هشتم نهایی در سال 2008. کری 40 امتیاز به دست آورد و 8 پرتاب 3 امتیازی در دور اول گونزاگا به دست آورد.

پس از سال جوانی، کری راهی NBA شد و گلدن استیت او را به عنوان هفتمین دراف کل انتخاب کرد.

کریس گروبر، رئیس بخش پذیرش و کمک های مالی دیویدسون، گفت که درخواست ها پس از برگزاری مسابقات در سال 2008 افزایش یافت. او گفت: «این به ما اجازه داد در بسیاری از موارد شناخته شویم. “این ما را بر روی یک نقشه قرار داد که “آیا آنجا جایی نیست که …؟” “

گروبر گفت که حتی اکنون مدرسه “سواری آن موج” است.

بسکتبال مردان دیویدسون به شدت به جذب بازیکنان بین المللی متکی است. مربی مت مک کیلوپ، که پدرش، باب، مربی کری بود، گفت که اولین مکالمه اغلب با این جمله آغاز می شود که “من دیویدسون را می شناسم – استف کوری به آنجا رفت.”

جین آوینگر و همسرش، باب آوینگر، زمانی که در سال 1967 به دیویدسون نقل مکان کردند، شروع به شرکت در بازی‌ها کردند. وقتی گربه‌های وحشی در سال 2008 در دیترویت به مرحله یک هشتم نهایی رسیدند، بلیط هواپیما خریدند و برای تشویق تیم به آنجا رفتند. او گفت: «ما هرگز چنین کاری نکرده بودیم.

نشانه های کاری در همه جای شهر وجود دارد. بستنی‌فروشی بن و جری در خیابان اصلی یک مخروط وافل رنگین‌کمان پاشیده شده به نام #30 دارد که با شماره پیراهن کری نامیده می‌شود. کباب‌پزی خیابانی سابور لاتین در خیابان جتون یک نقاشی دیواری بزرگ از کاری دارد که روی دیواری در داخل آن نقاشی شده است. در Main Street Books، کتابی با مضمون بسکتبال توسط کری با عنوان “من یک ابرقدرت دارم” توسط رجیستر نمایش داده می شود.

روز پنجشنبه، کری اعلام کرد که زمین بسکتبال در مرکز آدا جنکینز، یک سازمان غیرانتفاعی در دیویدسون، توسط برند کاری او با Under Armour بازسازی خواهد شد. Eat.Learn.Play. بنیادی را که او با همسرش عایشه کوری شروع کرد. و بنیاد سران.

در طول مسابقات دیویدسون در سال 2008، صدها نفر از ساکنان شهر ملحفه‌های تخت را از ایوان‌های خود آویزان کردند و از آنها حمایت کردند. در هفته گذشته، با بازگشت کری به شهر برای یک جشن خاص، مردم شهر تشویق شدند تا ملحفه های خود را دوباره آویزان کنند. یکی را بخوانید: “به شما #30 افتخار می کنم.” روی دیگری با جوهر مشکی و قرمز رنگ مدرسه دیویدسون نوشته شده بود «تبریک استف».

آدا فیتزجرالد، مالک مین استریت بوکز، می گوید: «این خیلی وحشی است که او در دانشگاه به اینجا ختم می شود تا برای این تیم بازی کند، زیرا با نگاهی به گذشته، او بدیهی است که بهترین بازیکن جهان است. “مانند آنچه که؟ او حتی مجبور نیست خیلی وقت ها برگردد یا باید به ما به عنوان یک شهر توجه زیادی داشته باشد – و ما فقط برای همیشه طرفداران سرسخت خواهیم بود.

برخی از مردم از دور تا فلوریدا راندند تا در میان نزدیک به 5000 نفری باشند که روز چهارشنبه در بلک آرنا در محوطه دانشگاه دیویدسون جمع شده بودند. سرگرد Rusty Knox از دیویدسون آنجا بود. سای توممالا و جک براون، بازیکنان فوتبال مردان دیویدسون که می‌گفتند به خاطر کری به مدرسه کشیده شده‌اند، با دانش‌آموزان دیگر روی صندلی‌های زمین نشسته بودند. همسر کری و سه فرزند این زوج نیز چنین بودند: رایلی، 10 ساله; رایان، 7; و کانن، 4.

بالاخره استفن کری هم آنجا بود.

او با پوشیدن کلاه و لباس، دست داد و در حالی که جمعیت تشویق می کردند، او را در آغوش گرفت. وقتی در ردیف جلویی کنار عایشه قرار گرفت، کاری لبخند زد. سیزده سال پس از ترک دیویدسون، او مدرک لیسانس خود را در رشته جامعه شناسی گرفت. او جشن فارغ التحصیلی مدرسه را در ماه مه از دست داد، زیرا او یک مقدار کمی مشغول تلاش برای کسب چهارمین قهرمانی NBA خود است. اما حالا دیویدسون فقط برای او مراسمی برگزار می کرد.

“روز پیش یک شوخی کردم: آیا اگر رئیس جمهور به شهر می آمد چنین مراسمی را برگزار می کردیم؟” جوی بیلر، مدیر ارتباطات ورزشی دیویدسون گفت.

پس از آن، کری گفت که “تقریباً بسیار زیاد است.”

این مراسم همچنین نشان دهنده ورود کری به تالار مشاهیر دو و میدانی مدرسه و بازنشستگی شماره او بود. 30 پیراهن دیویدسون مدتها بود که از افراد پذیرفته شده خواسته بود که ابتدا فارغ التحصیل شوند، اما این قانون در سال 2019 تا حدی برای کری تغییر کرد. با این حال، او این افتخار را رد کرد و می خواست تا فارغ التحصیلی صبر کند.

او در سال 2011، در خلال توقف کار NBA، کلاس‌ها را گذراند و در دسامبر 2019 با کلونی، مدیر دو و میدانی تماس گرفت تا برنامه‌ای برای تکمیل چند کلاس آخر برای مدرکش ترسیم کند. سپس همه گیری ویروس کرونا برنامه های او را متوقف کرد. اما زمستان گذشته، کری دوباره با کلونی تماس گرفت.

کلونی قبل از تمرین، بعد از تیراندازی، حتی بعد از بازی، تماس ها و کنفرانس های ویدئویی با اساتید برنامه ریزی کرد. کری گفت که او بخش اعظم کار خود را در ماه مارس و آوریل به پایان رساند، زمانی که دوازده بازی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد.

کلونی گفت: «بعضی از اساتید باید به او می گفتند که سرعتش را کم کند.

کافمن، استاد جنسیت و جامعه، مشاور او برای پایان نامه ای در مورد پیشبرد برابری جنسیتی در ورزش بود. با شروع بازی های پلی آف NBA، کری هنوز کار را تمام نکرده بود. حوالی نیمه شب چهارشنبه، کافمن ایمیلی از کری دریافت کرد: «دکتر. ک، می‌خواهم به شما اطمینان دهم، همه چیز را تمام می‌کنم و به شما، تا جمعه شب.»

کافمن می‌گوید: «آن لحظه‌ای بود که من شبیه «مقدس، وای» بودم. او افزود: “و مطمئناً، او مقاله را تمام کرد، و عالی بود.”

کری با تکمیل مدرک تحصیلی خود به باب مک کیلوپ، مربی کالج خود، 100 درصد نرخ فارغ التحصیلی برای بازیکنانش در طول یک دوره 33 ساله اعطا کرد. مک کیلوپ که کری با او صمیمی بوده است، در ماه ژوئن بازنشسته شد، یک روز پس از اینکه کری به عنوان ارزشمندترین بازیکن فینال NBA انتخاب شد.

مک کیلوپ گفت: «او به این جامعه، این کالج، این بخش ورزشی هدیه‌ای داده است که به نظر من بی‌نظیر است – این هدیه زمان و عشق اوست.» “این دو هدیه ارزشمندی هستند که من معتقدم ما انسان ها داریم.”

در جشن فارغ التحصیلی خود در روز چهارشنبه، کری دیپلم خود را بالا گرفت و پوزخند زد. او منگوله‌اش را برگرداند و کلاهش را روی صحنه بالا به هوا پرتاب کرد، در حالی که جمعیت تشویق می‌کردند، تلفن‌های همراه بالا نگه داشته شده بودند.

داگ هیکس، رئیس دیویدسون در این مراسم گفت: «تعداد کمی از فارغ التحصیلان به اندازه شما شناخته شده هستند، استفن. “خوب، در واقع، هیچ کدام نیست.”

هنگامی که کری به عنوان سخنران پایانی بعدازظهر روی سکو رفت، شعارهای “MVP!” زنگ زد

او گفت: «بهترین تصمیمی که گرفتم آمدن به کالج دیویدسون بود.

او می‌گوید: «آنچه دیویدسون از آن دفاع می‌کند، هر بار که به میدان می‌روم و هر بار که سعی می‌کنم روی زندگی‌ها تأثیر بگذارم، با من زندگی می‌کند. “اینکه چگونه دیویدسون را در هر اتاقی که وارد می‌شویم نمایندگی می‌کنیم – مهم است.”

او بعداً در مصاحبه ای گفت که هم تیمی اش در گلدن استیت دریموند گرین پس از پایان مراسم به او پیامک داده است.

کری گفت: “او گفت: “هیچ وقت ندیده ام که شما اینطور لبخند بزنید – وقتی روی آن صحنه بودید.” “فکر نمی کردم مردم بتوانند آن را بخوانند.”

کری گفت: دیویدسون “به نوعی آغاز یک تحول بزرگ در زندگی من بود، و من خاطرات بسیاری از هر تجربه، هر کسی که ملاقات کردم و حمایت جامعه در تمام آن‌ها دارم. این به خوبی نشان می دهد که چرا می خواهم برگردم، و چرا دیروز خیلی خاص بود. این بخش بزرگی از داستان اصلی من است.”

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel