فشار به گسترش کالج فوتبال پلی آف تلو تلو خوردن

ایندیاناپولیس – جاه طلبی های پلی آف کالج فوتبال برای گسترش روز دوشنبه متوقف شد، زمانی که کارگزاران قدرتمند این ورزش تقریباً هفت ماه پس از اینکه برخی از آنها به طور علنی فرمت 12 تیمی را پیشنهاد دادند نتوانستند روی یک برنامه به توافق برسند.

پلی آف که در هر فصل چهار تیم حضور دارد، همچنان می تواند در سال های آینده رشد کند و سالانه صدها میلیون دلار بیشتر به ثروتمندترین کنفرانس ها در ورزش های دانشگاهی تزریق کند. اما اضافه شدن بازی‌ها به محض فصل 2024، پس از ماه‌ها آشفتگی، به‌طور فزاینده‌ای بعید به نظر می‌رسد، زیرا مذاکرات در مقاطع مختلف به دلیل اختلافات بر سر ترکیب‌های احتمالی میدان پلی‌آف، ترس از طولانی شدن فصل‌ها و بی‌اعتمادی که از دور غافلگیرکننده کنفرانس سرچشمه می‌گیرد، پیچیده‌تر می‌شود. به هم زدن عضویت

جلسات سه روزه در ایندیاناپولیس، جایی که کمیته مدیریتی 11 نفره پلی آف قبل از بازی دوشنبه شب قهرمانی ملی بین آلاباما و شماره رده بندی برتر، تشکیل جلسه داد. 3 جورجیا، ساعاتی قبل از بازی بدون اتفاق نظر لازم برای ایجاد تغییرات قابل توجه در پلی آف به پایان رسید.

“آیا تا به حال فیلم “Groundhog Day” را دیده اید؟ باب بولزبی، کمیسر 12 بزرگ، پس از پایان آخرین مجموعه جلسات در روز دوشنبه، گفت.

اکثر کمیسیونرها و رهبران کالج از طریق خروج های جایگزین خارج شدند یا خبرنگاران را زیر پا گذاشتند و به آنها دستور دادند تا با بیل هنکاک، مدیر اجرایی پلی آف، و رئیس ایالت می سی سی پی، مارک کینوم، رئیس هیئت مدیره پلی آف – هیئت روسای دانشگاه ها و رؤسای دانشگاه ها صحبت کنند. که بر کمیته مدیریت نظارت دارد.

باولزبی، با این حال، نتوانست خشم خود را مهار کند.

اگرچه او در را بر روی نتیجه ای که باعث افزایش اندازه پلی آف قبل از انقضای قرارداد فعلی در پایان فصل 2025 شود، نبست، بولزبی پیشنهاد کرد که شانس یک توافق سریع در حال از بین رفتن است. او نشان داد که حداقل برخی مخالفت ها با پیشنهاد 12 تیمی که او به ساخت آن کمک کرد – طرحی برای ارائه پیشنهادات به شش قهرمان کنفرانس با رتبه برتر، به اضافه شش تیم بزرگ – تاکنون غیرقابل حل به نظر می رسید.

بولزبی، باسابقه‌ترین مامور کنفرانس Power 5، گفت: «اجازه دهید فقط بگویم که بیشتر از چیزی که باید وجود داشته باشد، پرهیزکاری وجود دارد. او افزود: «همه بیشتر از بقیه نگران سیلو خود هستند.

سه کمیسیونر کنفرانس اخیرا منصوب شده اند: کوین وارن از Big Ten، که دو سال پیش وارد شد، همچنین جورج کلیاوکوف از Pac-12 و جیم فیلیپس از ساحل اقیانوس اطلس، که سال گذشته سمت خود را گرفتند.

آنها از جمله کسانی بودند که زمانی که طرحی توسط بولزبی، کمیسر SEC، گرگ سانکی، کمیسر غرب کوهستان، کریگ تامپسون و مدیر ورزشی نوتردام، جک سواربریک، در ژوئن گذشته برای سایر اعضای کمیته (و عموم مردم) به عنوان یک واقعیت انجام شده ارائه شد، بازگردانده شدند.

اعتراضات حول محور چندین موضوع بود. یکی به اندازه زمین پلی آف بود. به عنوان مثال، فیلیپس اخیراً گفت که او فقط از گسترش به 8 تیم حمایت می کند و تا زمانی که NCAA بازنویسی اساسنامه خود را به پایان نرساند، طرفدار هیچ گونه تغییری نیست، که ممکن است هفته آینده اتفاق بیفتد. نگرانی های دیگر مربوط به این بود که چه تعداد اسکله تضمین می شود و چه اتفاقی برای کاسه های موجود می افتد.

در بیانیه‌ای عصر دوشنبه، Pac-12 گفت که از شش فرمت «پرمورد بحث» پشتیبانی می‌کند، از جمله سیستمی که در آن 12 تیم بالاترین رتبه‌بندی جایگاه‌های پلی‌آف را به دست می‌آورند و دیگری که به قهرمانان Power 5 پیشنهاد می‌دهد. برترین گروه 5 قهرمان و شش تیم بزرگ. لیگ همچنین اعلام کرد که برای پیشنهادات برای قالب هشت تیمی، مانند قالبی که شامل هشت تیم بالاترین رتبه باشد، آماده است.

اما مخالفت ریشه ای با رویکرد هشت تیمی وجود دارد.

“مشخص است که هیچ یک از شش مدل توسعه که مورد بحث قرار گرفته اند، به اتفاق آرا موافق نیستند، و اکثر آنها مخالفت قابل توجهی دارند، و هر کنفرانسی غیر از Pac-12 نشان داده است که آنها حداقل با یکی از مدل های پیشنهادی مخالف هستند.” -12 گفت.

سانکی که بیش از یک ساعت پس از پایان یافتن جلسه نهایی روز دوشنبه با خبرنگاران صحبت کرد، گفت که به نظر او این موضوع باعث ناراحتی می‌شود که برخی از کنفرانس‌هایی که سه سال پیش بر طبل گسترش یافتند، اکنون به پیشنهادی برای انجام این کار اعتراض می‌کنند.

سانکی، که نمی‌دانست کدام یک از مسائل مشخص می‌شود، گفت: «واقعاً هرگز تصور نمی‌کردم که این فقط یک تمبر باشد، اما همچنین می‌دانم که وقتی مسائل شناسایی می‌شوند، باید عزم راسخی برای کار روی راه‌حل‌ها وجود داشته باشد و باید راه‌حل‌هایی شناسایی شوند. کمیسرانی که او در مورد آنها صحبت می کرد.

وی همچنین گفت که اگر مذاکرات به ابتدا بازگردد، هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار حاضر به دادن هر امتیازی باشد که اکنون مایل به دادن آن است.

هر گونه خوش بینی برای تغییر، حول محور درآمدهای بادآورده مالی عظیمی بود که یک تورنمنت بزرگتر به لیگ ها می رساند. همچنین ناامیدی‌های قابل‌توجهی با سیستم فعلی وجود دارد، که در فصل 2014 شروع به کار کرد و جایگزین سری Bowl Championship شد.

فقط 13 دانشگاه در پلی آف حضور داشته اند و برخی از آنها مانند آلاباما، کلمسون و ایالت اوهایو بارها مدعی بوده اند. (فصل 2017 با یک بازی عنوان آلاباما-گرجستان نیز به پایان رسید.)

همچنین، کل کنفرانس ها – در واقع، اکثر کنفرانس هایی که در مرحله پلی آف برگزار می شوند – همیشه یا به طور منظم حذف شده اند. این فصل اولین باری بود که یک تیم از لیگ گروه 5 به پلی آف رسید، زمانی که سینسیناتی در رده چهارم قرار گرفت. فلوریدا مرکزی در سال‌های 2017 و 2018 علیرغم انتشار فصل‌های معمولی شکست‌ناپذیر حذف شد، درست مانند سینسیناتی در سال 2020.

اما علاوه بر نگرانی‌ها در مورد بازی‌ها و فرمت‌های مسابقات، برخی مدیران نگران بودند که لیگ‌ها میلیون‌ها دلار را قربانی خواهند کرد اگر پلی‌آف قبل از اینکه قرارداد تلویزیونی آن به بازار آزاد برسد، گسترش یابد. تشدید تنش ها، موج جدیدی از مانورهای خصوصی و تک تیراندازی باز پس از اعلام برنامه های اوکلاهاما و تگزاس برای ترک Big 12 برای SEC، ورزش های کالج را درگیر کرد.

اگر و زمانی که پلی آف گسترش یابد، یک قرارداد جدید حقوق رسانه ای می تواند آن را به پردرآمدترین رویداد ورزشی کالج تبدیل کند، و حتی از مسابقات بسکتبال مردان بخش یک پیشی بگیرد.

پلی آف و سه بازی آن در هر فصل در حال حاضر در یک قرارداد 12 ساله با ESPN به ارزش بیش از 5.6 میلیارد دلار گنجانده شده است. مشاوران تخمین می زنند که یک تورنمنت گسترده با 11 بازی در هر فصل می تواند بیش از 1 میلیارد دلار در سال به تنهایی از حقوق تلویزیون جذب کند. در مقایسه، حقوق مسابقات بسکتبال مردان سال گذشته NCAA، یک ویترین 67 بازی، بیش از 850 میلیون دلار به دست آورد.

حقوق تلویزیون تنها بخشی از چیزی است که یک پلی آف گسترده می تواند به همراه داشته باشد. بر اساس پیش‌بینی‌های Navigate، یک مشاور تجاری ورزشی، فرمت 12 تیمی، همراه با حمایت‌های مالی و فروش بلیت، می‌تواند بیش از 2 میلیارد دلار درآمد سالانه ارائه دهد.

کینوم، رئیس ایالت می سی سی پی، در پاسخ به این سوال که او در مورد این فرآیند که توافق بر سر چیزی به سادگی فرمت پلی آف نمی تواند حاصل شود، چه گفت، گفت که این ساده نیست.

برای افراد عادی، اگر بخواهید، طرفداران ورزش، بله، چرا که نه؟ کینوم گفت. “دوازده تیم. شانزده تیم سی و دو تیم. هر تیمی که باشد. چقدر این معامله بزرگ است؟

اما، او خاطرنشان کرد، مسائل پیچیده ای وجود دارد که باید حل شود. او گفت: «این فقط یک مدرسه یا یک کنفرانس نیست. “شما مدارسی در سراسر کشور دارید که در این امر سهیم هستند.”

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel