مهدی تاج مورد تایید نهادهای قضایی نیست

حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال دیروز در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که نهادهای قضایی تنها دو نفر از سه نامزد مورد تایید کمیته مقدماتی انتخابات فدراسیون فوتبال را تایید کرده اند و منتظر روشن شدن وضعیت هستیم.

بررسی های اسنا نشان می دهد نهادهای قضایی و امنیتی که در حال بررسی صلاحیت کاندیداها هستند، تاکنون میرشاد مجدی و عزیزالله محمدی را برای حضور در انتخابات این فدراسیون که هشتم شهریورماه برگزار می شود، تایید کرده اند.

بر اساس اساسنامه، دو هفته پیش یعنی 21 روز مانده به انتخابات، فدراسیون فوتبال اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در کمیته بدوی را اعلام کرد، مشروط بر اینکه تحقیقات قانونی برای تایید صلاحیت از سوی نهادهای قضایی و امنیتی انجام نشده باشد. هنوز اعلام شده است.

طبق اساسنامه فیفا و فدراسیون فوتبال ایران، هیچ یک از نامزدهای فدراسیون فوتبال ایران نباید پرونده علنی و حکمی داشته باشند. این قانون برای حمایت از فوتبال تصویب شده است.

در فاصله یک هفته تا انتخابات، فدراسیون فوتبال باید شاهد تغییر شرایط فعلی باشد و مهدی تاج به انتخابات می رسد یا خیر؟

پیش از این علی فلاحتی، رئیس کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود که صلاحیت کاندیداها موضوعی همیشگی نیست و این موضوع یک موضوع شناور است و به صورت روزانه انجام می شود.

همچنین کمیته بدوی هنگام اعلام صلاحیت نامزدها که شامل مدارک و امضاهای اخذ شده جهت ارائه به نهادهای قضایی می باشد، اعلام کرده بود که هرگونه اقدام تا روز انتخابات می تواند منجر به رد صلاحیت نامزدها شود.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel