مک‌دونالد در حال آوردن یک موفقیت بریتانیایی به ایالات متحده است

از اواخر این ماه، زنجیره همبرگر در حال آزمایش غذای مورد علاقه طرفداران در رستوران های منتخب در میامی برای مدت محدودی است. Chicken Big Mac شبیه برادر گوشتی خود است، با این حال این دو همبرگر را با دو پاتیل مرغ تمپورا جایگزین می کند. البته شامل سس بیگ مک، خیارشور، کاهوی خرد شده و یک تکه پنیر آمریکایی نیز می شود.

مک دونالد در حال آزمایش Chicken Big Mac در میامی است.
مک دونالد در اوایل سال جاری به مدت محدود پیشنهاد خود را در بریتانیا فروخت. Chicken Big Mac آنقدر محبوب بود که آن را فروخته شده حدود 10 روز پس از اولین نمایش آن. این زنجیره گفت که این پرتاب “محبوب ترین پرتاب تا به حال” آن در بریتانیا و ایرلند بوده است.

مک دونالد در بیانیه ای گفت که “همیشه به دنبال این است که به طرفداران ما راه های بیشتری برای لذت بردن از آیتم های منوی کلاسیکی که می شناسند و دوست دارند ارائه دهد.” با این حال، هشدار داد که Chicken Big Mac به تازگی در حال آزمایش است و از «این بار برای جمع‌آوری بازخورد از مشتریان و خدمه رستوران استفاده خواهد کرد، زیرا فرصت‌هایی را برای ارائه گزینه‌های خوشمزه‌تر در آینده در نظر می‌گیریم».

مرغ ارزان تر از گوشت گاو است و در میان فست فود خواران مورد علاقه است (نگاه کنید به: جنگ ساندویچ مرغ در حال انجام). به گفته کریس کمپچینسکی، مدیرعامل مک‌دونالد، مرغداری نیز یک «منطقه اولویت‌دار» برای این شرکت است.

او در تماس اخیر خود گفت: مرغ همچنان یک فرصت مهم برای ما است. ما قبلاً در مک ناگتز و مک‌چیکن سهام جهانی خوبی داریم، اما در مک کریسپی و مک‌اسپیسی نیز سهام داریم که فکر می‌کنیم فرصتی برای انجام کارهای بیشتر در سطح جهانی داریم.»

مک‌دونالدز در ماه جولای اعلام کرد که فروش در رستوران‌های ایالات متحده که حداقل 13 ماه باز هستند، 3.7 درصد در سه ماهه دوم جهش کرد، که این رشد ناشی از قیمت‌های منوی بالاتر و «ارزش‌های پیشنهادی» در منوی معمولی و همچنین از طریق برنامه‌هایش بود.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel