نام دختر آلیا بات و رانبیر کاپور در اینجا آمده است! | اخبار مردم

دهلی نو: از آنجایی که رنبیر کاپور و آلیا بات در روز یکشنبه والدینی مفتخر به داشتن یک دختر بچه تبدیل شدند، سلبریتی های بالیوود بهترین آرزوها و پیام های تبریک خود را به این زوج هدیه دادند. این زوج مشهور اوایل روز در حال بازدید از بیمارستان HN Reliance در بمبئی بودند.

حوالی ظهر 15 آبان، آلیا در اینستاگرام ورود دختر بچه اش را به اشتراک گذاشت. او نوشت: “و در بهترین خبر زندگی ما، بچه ما اینجاست، و چه دختر جادویی است. ما رسماً داریم از عشق منفجر می شویم – پدر و مادر مبارک و وسواس!!! عشق عشق عشق علیا و رانبیر.”

ما یک خاطره بازگشتی برای همه شما داریم، مامان جدید علیا اسم دخترش را در تلویزیون ملی به اشتراک گذاشت. چند سال پیش، در جریان تبلیغات «گولی پسر»، آلیا و رانویر سینگ از مجموعه‌های «فصل 3 سوپر رقصنده» دیدن کردند. در گفتگو با یکی از شرکت کنندگان جوان، آلیا از او خواست تا نام خود را بنویسد، پسر اما نتوانست نام را به درستی بنویسد اما علیا از املای اشتباه آنقدر خوشش آمد که تصمیم گرفت نام دخترش را بر روی آن بگذارد.

پسر آلیا را آلما نوشته بود، او پاسخ داد: “آلما باهوت هی ساندار نعم های، اصلی آپنی بتی کا نم آلما راخونگی (آلما نام بسیار دوست داشتنی است، اسم دخترم را آلما می گذارم.”

رانبیر کاپور و آلیا بات در روز یکشنبه (6 نوامبر) از یک بسته کوچک شادی، یک دختر بچه در بیمارستان RN بمبئی استقبال کردند. این زوج در فروردین ماه امسال در یک رابطه صمیمی و صمیمی در حضور افراد نزدیک و نزدیکان خود با هم ازدواج کردند.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه