نحوه انتخاب زنان با فوت فتیش

باعرض سلام با توجه به اینکه شما درگیر با مسیله جدی در حوزه جنسی می باشید بصورتی که این اختلال شما را درآینده دچار مشکل خواهد نمود ، بهتر است هرچه زودتر برای درمان به روانشناس مراجعه بفرمایید زیرا با اقدام هرچه سریع تر شما برای درمان ، امکان بهبودی را در شما افزایش می دهد . با عرز سلام من بیماری فوت فتیش دارم از هر سایتی هم که در مورد بیماری ام می پرسم میگویند باید به روانشناس مراجعه کنید ولی من 16 سال دارم و نمی توانم تنهایی به روانشناس مراجعه کنم پس مجبور هستم با پدر و مادرم به روانشناس مراجعه کنیم که امکان پذیر نیست چون من نمی توانم به آن ها بگویم که چه بیماری دارم برای همین من تا چند سال آینده نمی توانم به روانشناس مراجعه کنم خواستم ببینم اگر این بیماری درمان نشود در آینده دچار مشکل می شوم؟

یکی از شاخص های مطب دکتر نجفی توانا حفظ هویت افراد و در صورت تمایل فرد پذیرش با نام مستعار امکان پذیر می باشد. به نظر می رسد فتیشیسم بو (مربوط به بوی پا) نقش مهمی در فتیشیسم پا دارد و ارتباط نزدیکی با آن دارد: در یک مطالعه در سال 1994، 45 درصد از کسانی که فوت فتیش داشتند مشخص شد که با جوراب یا پاهای بدبو تحریک می شوند. اگر فرد مبتلا به فتیشیزم در دوران کودکی و نوجوانی درمان نشود، باید پس از مراجعه به روانشناس یا روانپزشک به شیوههای گوناگون بنا به پیشرفت اختلال جنسی درمان شود. درضمن اینکه شما برای ارجاع به روانشناس به هیچ وجه به همراهی والدین خود نیاز ندارید . حتما باید به روانشناس مراجعه کنم یا من میتونم در درمان بهش کمک کنم؟ افراد عاقل و با اراده ، در صورت علاقه به شریک جنسی و یا حتی ازدواج ، هرگز برده جنسی کسي نشده و حاضر نبوده میل جنسي خود را روي چکمه و پاهای میسترس و غيره سوق دهند. افرادی که دارای انحراف جنسی فوت فتیش یا فتیشیسم هستند از طریق تصور کردن ، دیدن ، و لمس کردن و حتی لیسیدن پا و اشیاء مرتبط با آن همچون کفش و جوراب و …

یا برخی پوششهای او نظیر جوراب، چکمه، دستکش، لباس زیر و… از این فتیش می توان به کفش، جوراب، فتیشیسم بو و قلقلک اشاره کرد. اتو فنیشل به طور مشابه ترس از اختگی را در فتیشیسم پا مهم میدانست و به یک فتیشیسم در آینده اشاره داشت که در نوجوانی نیز بسیار به خودش گوشزد می کرد و همیشه به خودش می گفت که: «باید این را در طول زندگی به خاطر بسپاری – دختران هم پا دارند» این امر باعث شد تا او از ترسش مراقبت کند. نیچه Nietzsche ، فیلسوف بزرگ آلمانی می گوید : زندگی یعنی بالا رفتن از سربالایی، نَه پایین آمدن از آن ! نکته: انتشار این مقاله ( درمان قطعي فوت فتيش ) صرفا جهت افزایش آگاهی والدین است و مطالعه آن ، برای همه رده های سنی توصیه نمی شود. فوت فتیشیسم رایج ترین شکل فتیش جنسی است که مربوط به بدن است. این افکار و خیالات به شکل صحبتهای خود بیمار بر روی نوار ضبط شده و توسط درمانگر مرور میشود. بیمار در درمان فتیشیسم ، عادت آموزی باید مدام با افکار و خیالات تحریک آمیز خود مواجه شود.

1. فتیش شامل علاقه به اشیا تحریک آمیز از جمله لباس زیر، کفش، دستکش، محصولات لاستیکی و لباس چرمی است. علاوه بر روش های درمانی رفتاری ، شناخت درمانی که ایجاد و یا تغییر نگرش در فرد است می تواند برای درمان فتیشیسم یا بت پرستی جنسی مفید واقع شود .اما از آنجایی که ضمیر ناخود آگاه انسان و خاطرات و اتفاقات و یادگیریهای گذشته در ایجاد و تقویت فتیشیسم نقش اساسی دارد پس استفاده از هیپنوتیزم درمانی برای تغییر باورها در ناخود آگاه کارکرد موثری در درمان فوت فتیش دارد. طبق تعریف DSM، فقط در صورت وجود پریشانی روانی یا اختلال در عملکرد طبیعی زندگی میبایست به عنوان یک اختلال درمانی در نظر گرفت.

همچون دیگر انحرافات جنسی افرادی که دارای تمایلات جنسی فتیشیسمی هستند ، از آنجایی که این افراد قادر به ایجاد رابطه طبیعی و سالم مخصوصا” با جنس مخالف نیستند ، با گذشت زمان دچار پریشانی روانی و افسردگی می گردند .از آنجایی که مرکز توجه جنسی افراد شیء پرست به پای جنس مخالف می باشد ،نتیجه این می شود که این گونه افراد قادر به رابطه جنسی طبیعی نبوده و ناچارا” نمی توانند تشکیل خانواده بدهند ،و البته آنهایی هم که تشکیل خانواده می دهند مجبور به جدایی می شوند . دنیای انسان هاي موفق، با مطالعه و معاشرت با افراد خوب شکل می گیرد . این رایج ترین شکل فتیشیسم جنسی برای اشیاء غیرجنسی یا اعضای بدن است. این گونه افراد یا به طور کلی قادر به ایجاد رابطه جنسی طبیعی نیستند و یا اگر باشند به سختی می توانند ایجاد رابطه بکنند . میتوان گفت فتیشیسم به طور کلی یک نوع بت پرستی بوده که افراد طی ابتلا به آن یک شیء انتخابی را تقدیس مینمایند. اینگونه اشخاص یا به صورت کلی قادر به ایجاد کردن رابطه جنسی نمی باشند.

البته اولش خودش راجع به این موضوع هیچی نگفت ولی کم کم شروع کرد میگفت با من خشن باش یا با من مثل یه نوکر رفتار کن. برخی از داروها به کاهش تفکرات وسواس گونه مرتبط با اختلال فتیش کمک میکنند. ولی اگر حس می کنید به كمك بيشتري نياز داريد يا مشكل ديگري داريد ، حتما از مشاوران کلینیک نزدیک محل زندگی خود کمک بگیرید. گفته میشود، هورمونهایی مانند استروئید مدروکسی پروژسترون (Depo-Provera) و استات سیپروترون به کاهش سطح تستوسترون در گردش خون کمک میکنند و به طور بالقوه باعث کاهش میل جنسی و پرخاشگری میشوند. در مورد فردی با اختلال فتیش، به طور بالقوه منجر به کاهش تکرار نعوظ، تخیلات جنسی و شروع رفتارهای جنسی، از جمله خودارضایی میشود. در این حوزه از روانکاوی، نظریه دوم منبع مورد اعتماد این است که افراد ممکن است در دوران کودکی روی یک شیء خاص تثبیت کنند، که باعث می شود با دیدن آن به عنوان یک شی خوب از نظر جنسی روی آن تثبیت شوند.

جوامع مثبت جنسی به رابطه جنسی به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده نگاه می کنند، در حالی که این جوامع فقط رابطه جنسی را راهی برای تولید مثل می دانند. برخی از جوامع ممکن است به بخشهای خاص بدن و اعمال جنسی اهمیت بیشتری بدهند، که ممکن است به فتیشسازی منبع مورد اعتماد اشیاء و اعضای بدن منجر شود. آنان متوجه شدند برخی از بخشهای مغز که مسئولیت پردازش حسی پا را بر عهده دارند، در مجاورت بخش پردازش حس جنسی قرار گرفتهاند. درمان فتیشیزم و سایر اختلالات جنسی که پیشینه و منشاء روانی دارند، قادرند با شناخت درمانی، رفتار درمانی، مشاوره روانشناسی، روان درمانی، هیپنوتیزم و یا هیپنوتراپی درمان شوند.

《دلیل به وجود آمدن این بیماری می تواند،ریشه در کودکی داشته باشد،معمولا کودکانی که مورد آزارهای جنسی و پرخاشگری بزرگسالان قرار گرفته اند یا در سنین کم، شاهد روابط جنسی پدر ومادر خود بوده اند یا در خانواده های نابسامان که دعوا و جر بحث، پایه و اساس آن را تشکیل داده،پرورش یافته اند میتوانند مستعد ابتلا به این بیماری و اختلال باشند.》 این متن شما توهین به افرادی هست که این گرایش رو دارن. بیش از آنکه تصور کنیم افراد در فتیشیزم جنسی دارای اختیار و استقلال هستند، باید روی اشیای مورد توجه فتیشیستها متمرکز شویم. 3. برای برخی افراد، صرفاً یک تصویر از شی فتیش ممکن است باعث برانگیختگی شود، اگرچه بسیاری از افراد دارای یک فتیش، شی واقعی را برای رسیدن به برانگیختگی ترجیح میدهند. اگرچه داشتن وسواس جنسی در کفش به احتمال زیاد با فتیشیسم پا مرتبط است، اما فتیشیسم کفش در واقع نسبت دادن ویژگیهای جنسی به کفشهاست. مثلا زمانی که فرد در حال استمنا کردن با شی یادگار خود است، او را در معرض تنبیه قرار می دهند.

پس از ایجاد بستری تحریکآمیز او را با شوک الکتریکی به انزجار میرساند. شاید با خودتان احساس میکنید که دچار رابطهای شدید که یک سمت آن را فردی با تمایلات عجیب و مریض میسازد. طول درمان فتیشیسم بسته به نوع مداوا متفاوت میباشد اما هرچه طول درمان فوت فتیش بیشتر باشد اثرات آن مثبت و پایدارتر است. این نقشها و وظایف نه تنها بر روی تربیت فردی و اجتماعی و بروز عملکرد فرزند در رفتار تعریف و تبیین شده، بلکه بر روی تربیت جنسی کودک و نوجوان نیز متمرکز میباشد. در محیط های زنانه با اعتماد به نفس بالا ، بسیار عادی و انگار نه انگار باشید .

مثلا برخی فقط با نگاهکردن به پاها هم تحریک میشوند و بعضی دیگر در صورتی با دیدن پاها تحریک میشوند که زیورآلاتی به آنها آویزان باشد یا ناخنهایشان لاکزده باشد و… درمانگر در درمان فوت فتیش انزجاری تلاش میکند تا به وسیله شیء محرک واقعی یا خیالی بیمار را در موقعیت تحریککننده قرار دهد. یکی از درمانهای مکمل فتیشیزم درمان تنش و اضطراب بیمار است. پس از مدتی مرور، این افکار و خیالپردازیها برای بیمار به منزله نوعی عادت میشود. به همین دلیل است که مالیدن و قلقلکدادن پا با واکنشهای زیادی از سوی بیشتر افراد مواجه میشود.

در این موارد، بازی جنسی به عنوان یک جایگزین جنسی امن در نظر گرف می شود با این حال، محققان خاطرنشان کردند که این همهگیریها با دورههای رهایی نسبی زنان همپوشانی داشتند. فوت فتبش ، همچنین به عنوان پارتیالیسم پا شناخته می شود، این مورد یک علاقه جنسی آشکار به پا است. بود. در میان افرادی که قسمتهای بدن را ترجیح میدهند، پاها و انگشتان پا با بیشترین تعداد مورد قبول واقع شدند، به طوری که 47 درصد از افراد نمونه آنها را ترجیح میدهند. فتیشیستها به طور معمول یک شیء عادی را با بزرگنمایی از آن ِ خود میکنند. فروید و بعضی از روانشناسان دیگر بر این عقیده اند که شیء پرستی یك نوع جایگزین برای کمبود هایی است که فرد فیتیش برای پر كردن آن خلاء به پا پناه می برد .

که فیتیش برای پرداختن به پر کردن آن به پا پناه خواهد برد. از آنجا که بیشتر اختلالات فتشیسم جنسی در دوران کودکی تا نوجوانی بروز پیدا میکند، والدین با کمی دقت و توجه قادرند از بروز و یا حتی توسعه و پیشرفت آن پیشگیری نمایند. 2. این تخیلات، موارد و یا رفتارها باعث ناراحتی قابل توجهی در محیط اجتماعی، شغلی یا شخصی می شود. برخی از دانشمندان طی تحقیقات متعدد بر روی فوت فتیش که تنها نوعی از انواع فتیشیزم به شمار رفته، به نتایج قابل توجهی دست یافتند. فتیش جز انحرافات جنسی به شمار میرود و با پریشانی روانی قابل توجهی همراه است. در محل کار ، با جدیت کار کنید تا از تنهایی و بیکاری فاصله بگیرید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel