نظر با بدخواهی نسبت به تعداد کمی

اولین سخنرانی آبراهام لینکلن در مراسم تحلیف یک شاخه زیتون 3600 کلمه ای به جنوب در آستانه جنگ داخلی بود. دومین وعده بدخواهی او نسبت به هیچکس پس از جنگ 620000 کشته برجای گذاشت. آمریکایی‌ها مدت‌هاست که به هر دو سخنرانی احترام می‌گذارند، زیرا آنها مقداری رستگاری، و وسیله‌ای برای آشتی برای کسانی که کمترین سزاوار آن بودند، ارائه می‌کردند.

سخنرانی هفته گذشته جو بایدن در فیلادلفیا هیچ شباهتی به هیچ یک از این سخنرانی ها ندارد، به جز این که او در مراسم تحلیف خود، ریاست جمهوری خود را در پایان دادن به “این جنگ غیر مدنی که قرمز را در مقابل آبی قرار می دهد” به خطر انداخت. خیلی برای آن. بایدن مانند سلفی که او آن را محکوم می کند، تصمیم گرفته است که بهترین راه برای دستیابی به مزیت حزبی این است که با ده ها میلیون آمریکایی به عنوان دشمن درونی رفتار کند.

چگونه یک رئیس جمهور آمریکا می تواند در شناسایی تهدیدات علیه دموکراسی اشتباه کند؟ بایدن یک کلاس کارشناسی ارشد ارائه کرد.

با “جمهوری خواهان MAGA” شروع کنید، که بایدن گفت: “نماینده یک افراط گرایی هستند که پایه های جمهوری ما را تهدید می کند.”

آنها چه کسانی هستند؟ رئیس جمهور اجازه داد که آنها “حتی اکثریت جمهوری خواهان” نیستند. سپس، در توصیف اهداف آنها، شبکه‌ای را به قدری پرتاب کرد که همه را از کسانی که حمله به کنگره و تلاش‌ها برای براندازی انتخابات 2020 را تشویق کردند، تا مخالفان حقوق سقط جنین و ازدواج همجنس‌گرایان را شامل می‌شد.

همانطور که دسته ها پیش می روند، این یکی ظرفیت دارد.

این شامل سوگند داران خشونت آمیز و پسران مغرور می شود – و همچنین هر مسیحی کاتولیک یا انجیلی وفادار که اعتقادات اخلاقی عمیق آنها باعث می شود با سقط جنین قانونی مخالفت کنند.

این امر شامل یهودی ستیزانی می شود که در شارلوتزویل راهپیمایی کردند – و همچنین آمریکایی های محافظه کار اجتماعی با عقاید سنتی در مورد ازدواج، که شامل باراک اوباما در طول نامزدی ریاست جمهوری 2008 او می شد.

این شامل انکارکنندگان بدون شک انتخابات مانند وکلا سیدنی پاول و جان ایستمن – به همراه آمریکایی‌های معمولی است که دچار تردیدهای نادرست اما صادقانه در مورد درستی انتخابات گذشته شده‌اند.

به عبارت دیگر، بایدن مدعی شد که جمهوری‌خواهان MAGA را از جمهوری‌خواهان اصلی متمایز می‌کند و سپس آنها را در هم می‌آمیزد. این ممکن است در مورد دموکرات‌های حزبی که هرگز محافظه‌کاری را که متعصب یا احمق نمی‌دانند، ندیده‌اند، طنین‌انداز شود. اما این ایده را دروغ می گوید که برچیدن جمهوری خواهی MAGA هدف اصلی رئیس جمهور یا حزب او است.

سپس اهداف شفاف و جناحی سخنرانی بایدن وجود داشت.

برای این چرخه انتخابات، گروه‌های طرفدار دموکرات حدود 40 میلیون دلار برای خرید تبلیغاتی برای کمک به معرفی ترامپ‌ترین نامزدها در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان هزینه کرده‌اند، با این نظریه که شکست آنها در نوامبر آسان‌تر خواهد بود. این شامل تلاش موفقیت آمیز برای شکست پیتر مایجر، نماینده میشیگان – یکی از تنها 10 جمهوری خواه مجلس نمایندگان که سال گذشته به استیضاح دونالد ترامپ رای دادند – در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در ماه گذشته.

آیا به اندازه سیاست هاردبال هوشمند است؟ شاید. اما بایدن می توانست ما را از تقوای ارزش های جاودانه آمریکایی در امان بگذارد. تا آنجا که من می توانم بگویم، او هنوز یک کلمه در ملاء عام علیه خریداران آگهی نگفته است، خیلی کمتر سعی کرده است آنها را متوقف کند. درعوض، سخنرانی او به استراتژی تبلیغ افراط گرایان MAGA کمک می کند تا بتوان آنها را به عنوان افراط گرایان MAGA محکوم کرد. برخی از لیبرال‌ها در سال 2016 رویکرد مشابهی را در پیش گرفتند و همه به جز اینکه ترامپ را بر اساس این نظریه که ضعیف‌ترین رقیب هیلاری کلینتون خواهد بود، برای نامزدی انتخاب کردند. ببینید که چطور شد

و سپس سنگين‌ترين بخش سخنراني بايدن بود، كه در آن سخنراني ظاهراً رياست‌جمهوري تبديل به تظاهرات مبارزاتي براي اولويت‌هاي دمكرات‌ها از قبيل مزاياي داروهاي نسخه‌اي و «آينده انرژي پاك» شد. وقتی یک رئیس‌جمهور این ادعای ضمنی را مطرح می‌کند که برای اینکه امروز یک دموکرات کوچک D بود باید یک دموکرات بزرگ بود، او منافع نه حزب خود و نه کشور را پیش می‌برد. او فقط بی‌خود به میلیون‌ها رای‌دهنده توهین می‌کند و آنها را مذموم می‌دانند و در عین حال دوباره دموکرات‌ها را حزب تقدس و اغماض می‌نامند.

من این را به عنوان کسی می نویسم که مدت ها فکر می کرد ترامپ یک تهدید منحصر به فرد برای دموکراسی است.

او تنها رئیس‌جمهوری در تاریخ آمریکا است که از قبول انتخابات امتناع کرده است، با تئوری‌پردازان توطئه نقشه می‌کشد تا در قدرت باقی بماند، کسی که به دنبال قلدری مقامات ایالتی برای یافتن رای او بوده است، اوباش را تحریک کرده است، او را تشویق کرده است. حمله به کنگره، که جان معاون رئیس‌جمهور خود را به خطر انداخته است، درخواست‌های وزارت دادگستری برای بازگرداندن اسناد طبقه‌بندی‌شده را نادیده می‌گیرد، کسی که تمام هنجارهای سیاست آمریکا و هر شکلی از نجابت دموکراتیک را زیر پا گذاشته است. او تریبون «روح موبوکراتیک» است که لینکلن در اولین سخنرانی اصلی خود نسبت به آن هشدار داد و زندگی خود را وقف توقف آن کرد.

بزرگترین تهدیدی که امروزه دموکراسی آمریکا با آن مواجه است، حزب جمهوری خواه، MAGA یا غیره نیست. ترامپ است. او یک مرد است، شیطانی، اما در عین حال بداخلاق. برای شکست دادن او، وظیفه اصلی این است که او را کوچک، بسیار کوچک جلوه دهید. سخنرانی نادرست بایدن دقیقا برعکس بود.

دفعه بعد که بایدن در مورد دموکراسی صحبت کند، باید توصیه دیگر لینکلن را به خاطر بیاورد: خیریه برای همه.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما