نیکی تامبولی با بلوز غوطه ور و لهنگای نارنجی، بی تی اس داغ را از شوت به اشتراک می گذارد اخبار مردم

دهلی نو: نیکی تامبولی، شرکت کننده Bigg Boss 14 به خاطر اظهارات مد جسورانه اش شناخته شده است و آخرین پست او در شبکه های اجتماعی عدالت کامل را با این برچسب انجام می دهد. نیکی با ظاهر سکسی لهنگای خود اینترنت را زیر و رو کرد و هواداران اکنون نفس نفس می زنند. در آخرین پست، نیکی منحنی های خود را در حالی که لباس سنتی برای عکاسی می پوشد، به نمایش گذاشته است.

نیکی اغلب با عکس‌های هیجان‌انگیزش با لباس‌های بیکینی و لباس‌های جسورانه، اینترنت را در اختیار گرفته است. اکنون، یک ویدیوی جدید از شهرت “بی بی” که دکلره خود را با یک لنگا چولی نارنجی سکسی به رخ می کشد، طرفداران او را به دیوانگی کشانده است. او در یک کولی بسیار غوطه ور کاملاً خیره کننده به نظر می رسد و طرفداران عاشق هستند.

نیکی روی جلد یک مجله عروسی ظاهر شده است و او در لباس نارنجی لنگای هیکل به نظر می رسد. بعداً این بازیگر یک ویدیوی BTS را به اشتراک گذاشت و طرفداران بخش نظرات را با ایموجی های عاشقانه و چشم دل پر کردند. یکی از کاربران نوشت، “تو فوق العاده زیبا هستی”، “خیلی داغ به نظر می آیی”، دیگری نظر داد. سومی نوشت: «زیبایی شگفت‌انگیز».

این بازیگر اغلب برای آواتار جسور و داغ خود در اخبار باقی می ماند. قبل از به دست آوردن شهرت از “Bigg Boss 14″، او عمدتاً در صنایع فیلم تامیل و تلوگو کار می کرد.

سال گذشته، نام نیکی در جریان تحقیقات در مورد پرونده اخاذی 200 کرور روپیه‌ای مربوط به مرد مجرم، سوکش چاندراسخار، آشکار شد. او را به همراه یک بازیگر دیگر به زندان تیهار در دهلی بردند تا ملاقات ادعایی خود با مجرم سوکش را به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد پرونده اخاذی بازسازی کنند.

به گفته منابع IANS، “نیکی تامبولی از شهرت “Bigg Boss”، Chahatt Khana از شهرت “Bade Acche Lagte Hai”، سوفیا سینگ و آروشا پاتیل در محوطه زندان با چاندراسخار ملاقات کردند و او خود را به عنوان تهیه کننده صنعت سینمای جنوب معرفی کرد. دستیار نزدیک چاندراسخار، پینکی ایرانی، که در نوامبر سال گذشته توسط پلیس جرایم اقتصادی پلیس دهلی (EOW) دستگیر شده بود، ملاقات آنها را با این مجرم تسهیل کرده بود.به هر چهار بازیگر زن هدایای گران قیمت از برندهای معروفی مانند گوچی، ورساچه داده شد. و لویی ویتون،” این وب سایت گزارش داد.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما