وست هند نام سنگین‌ترین بازیکن کریکت جهان را برای اولین تست مقابل هند معرفی کرد اخبار کریکت

وست هند دو بازیکن بدون بازی را در لیست اولین تست مقابل هند معرفی کرده است. آنها کرک مکنزی و آلیک آتاناز هستند. انتخاب کننده اصلی کریکت وست هند، دزموند هاینز، بسیار تحت تاثیر این دو کریکت‌باز آینده قرار گرفته است و می‌خواهد به آنها در برابر یک سری بازی سخت مقابل هند فرصت بدهد. فراموش نکنید، Rahkeem Cornwall، سنگین‌ترین کریکت‌کننده جهان، راه خود را به سمت آزمون بازمی‌گرداند. کورنوال آخرین بار در نوامبر 2021، در مقابل سریلانکا در گال، یک تست برای هند غربی انجام داد. جومل واریکان اسپینر دست چپ نیز پس از یک استراحت کوتاه به پهلو برمی گردد.

ما در تور اخیر تیم “الف” بنگلادش از رویکرد بت‌زنی مک‌کنزی و آتاناز بسیار تحت‌تأثیر قرار گرفتیم. این دو بازیکن جوانی هستند که امتیازات خوبی کسب کردند و با پختگی بالایی بازی کردند و ما معتقدیم که آنها شایسته یک فرصت هستند.” انتخاب کننده اصلی، محترم ترین دکتر دزموند هاینز.

ما بدون موتی هستیم که در حال انجام توانبخشی خود است و این فرصتی را برای واریکان و کورنوال در بخش بولینگ اسپین ایجاد کرده است. هر دوی آنها قبلا در سطح مسابقه تست بازی کرده اند و می توانند این کار را انجام دهند.”

داستان های پرطرفدار cre

هاینز افزود: “ما Jayden Seales را اینجا در کمپ داشتیم و او در طول دوره توانبخشی خود از عمل جراحی پیشرفت خوبی داشته است. با این حال، ما احساس کردیم که او هنوز کاملا آماده بازگشت نیست و نمی‌خواهیم او را در این مرحله به خطر بیندازیم. کایل مایرز نیز مورد توجه قرار گرفت، اما او برخی از اهمال‌کاری‌ها دارد و احتیاط این است که او را در یک مسابقه پنج روزه در این مرحله قرار ندهیم.

“با نگاهی به آینده به این سری می دانیم که با شروع چرخه جدید مسابقات آزمایشی قهرمانی ICC، یک سریال چالش برانگیز خواهد بود. ما می‌خواهیم بسازیم و پیشرفت کنیم و تلاش کنیم تا پله‌های ترقی را طی کنیم.»

تیم وست هند راهی دومینیکا می شود، جایی که قرار است اولین تست در آنجا برگزار شود. آنها در روز دوشنبه بعدازظهر و صبح سه شنبه تمرینات خود را در تدارکات بازی خواهند داشت.

ترکیب کامل: کرایگ براتویت (کاپیتان)، جرمین بلک‌وود (نایب کاپیتان)، آلیک آتاناز، تاگنارین چندپول، راهکیم کورنوال، جاشوا داسیلوا، شانون گابریل، جیسون هولدر، آلزاری جوزف، کرک مک‌کنزی، ریمون ریفر، کمریک روچ، جومل

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما