(ویدئو) بررسی نمونه اولیه گوشی های آینده پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو

فرارو-همانطور که گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O اعلام کرد، گوشی های هوشمند پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو با سیستم عامل اندروید 13 در اکتبر سال جاری در دسترس خواهند بود.

لطفا فرار کنید اخیراً یک وبلاگ نویس کانادایی به نام «Louis Hilsantger» نمونه اولیه این دو گوشی هوشمند را در کانال یوتیوب Unbox Therapy نشان داده است که تصویری کامل از ظاهر دستگاه های مدرن ارائه می دهد.

لویی این دو گوشی را در ویدئو اندازه گیری کرد. پیکسل 7 پرو تقریباً هم اندازه پیکسل 6 پرو (163.9 در 75.9 در 8.9 میلی متر) و کمی باریک تر است. این گوشی 73.2 میلی متر ضخامت دارد که تنها 0.1 میلی متر از Pixel 6 Pro باریک تر است. ضخامت پنل بیرونی دوربین در هر دو گوشی 11.5 میلی متر است. پیکسل 7 کمی کوتاه تر و باریک تر از پیکسل 6 است. طول پیکسل 6 158.6 میلی متر و عرض آن 14.9 میلی متر است. در حالی که عرض پیکسل 7 13.2 میلی متر است.

به گفته این وبلاگ نویس، بدنه پیکسل 7 پرو نسبت به نسل قبلی خود خمیدگی کمتری دارد. پنل دوربین و بدنه آن دارای پوششی براق هستند. در حالی که به نظر می رسد بدنه پیکسل 7 از آلومینیوم آنودایز ساخته شده است. گوگل قبلاً اعلام کرده بود که هر دو مدل به نسل بعدی پردازنده Google Tensor مجهز خواهند شد. به گفته رسانه های کره جنوبی، این تراشه ها توسط سامسونگ با استفاده از فناوری پردازش 4 نانومتری و PLP (بسته بندی در سطح پنل) ساخته خواهد شد.

پیکسل

به تازگی گوگل به طور غیرمنتظره ای نسخه نهایی سیستم عامل اندروید 13 را برای گوشی های پیکسل منتشر کرده است. به نظر می رسد این غول جستجو با معرفی اندروید 13 تعداد زیادی از باگ های موجود در گوشی های هوشمند پیکسل را برطرف کرده است. این لیست شامل 151 مشکل است که گوگل در این به روز رسانی برطرف کرده است.

پیکسل 6 و 6 پرو به اسکنر اثر انگشت بسیار بهتر در صفحه نمایش مجهز شده اند. گوگل با معرفی اندروید 13 مشکل دوبار ضربه زدن برای روشن شدن صفحه، نمایشگر همیشه روشن، روشنایی خودکار، چرخش خودکار صفحه و بسیاری موارد دیگر را حل کرده است. کاربران گوشی های پیکسل جدید می گویند که این گوشی ها سرعت و عملکرد بهتری نسبت به مدل های قبلی دارند.

پیکسل

منبع: gizchina

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما