(ویدئو) خبرنگار شجاع کورکور شانا سیاه را از مرگ نجات داد

خبرنگاری در شهر پاراماکودی در راماناتاپورام هند در حال رانندگی بود که پرنده زخمی را در وسط بزرگراه دید. وسایل نقلیه زیادی از روی پرنده عبور کردند، اما هیچ یک برای نجات آن متوقف نشد.

با فرار گزارش، خبرنگار ایستاد و بدون توجه به خطرات احتمالی برای نجات پرنده به وسط بزرگراه رفت.

چوب را در دستش گرفت و پرنده را به یک طرف بزرگراه کشید. سپس با یکی از کارگران جنگل تماس گرفت و پرنده را تحویل گرفت.

کارگران جنگل گفتند: این پرنده در استرالیا کمیاب است و به آن سیاه و سفید می گویند. این پرنده برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شده است.

پرنده سیاه و سفید یک پرنده درنده است که زیستگاه آن در سراسر استرالیا است. آنها گونه های مشابهی هستند، زیرا سیاه تیره هستند و در آفریقا، اوراسیا و آمریکای شمالی یافت می شوند. اندازه آن حدود 35 سانتی متر (14 اینچ) و طول بال های پهن آن 80 تا 100 سانتی متر (31 تا 39 اینچ) است. بزرگسالان سیاه و کور عمدتاً پرهای خاکستری مایل به سفید و خطوط مشکی برجسته در بالای چشمان قرمز خود دارند. او نام خود را از لکه های سیاه روی موهایش گرفته است.

این گونه است که آنها بین ماه اوت و ژانویه تولید مثل می کنند. 3 یا 4 بذر گذاشته می شود و حدود 3 روز روی بذرها می خوابد. جوجه ها در عرض پنج هفته پس از جوجه ریزی به طور کامل رشد می کنند و می توانند ظرف یک هفته پس از جوجه ریزی موش را شکار کنند.

پرنده سیاه پشت کور در علفزارهای باز شکار می کند و با شناور شدن و خزیدن روی زمین به دنبال طعمه خود می گردد. این غذا عمدتاً توسط حیوانات کوچک به ویژه گوزن‌ها خورده می‌شود و کشاورزی از بهبود چشم‌انداز استرالیا سود برده است. قرمز در لیست یو. سی. اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت (IUCN) به عنوان کم‌نظیرترین گونه در خطر انقراض شناخته می‌شود.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel