پایان پشتیبانی واتس اپ از آیفون های قدیمی

فرارو- پیام رسان محبوب واتس اپ از ماه اکتبر پشتیبانی از برخی دستگاه های قدیمی iOS را متوقف می کند. این پیام رسان همچنین پشتیبانی از برخی دستگاه های قدیمی KaiOS، Android و iOS را متوقف کرده است.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، اکنون با نزدیک شدن به عرضه آیفون 14، واتس اپ قصد دارد تنها از دستگاه های دارای سیستم عامل iOS 12 و نسخه های جدیدتر پشتیبانی کند. WABetaInfo به شرح زیر می نویسد: «متاسفانه واتس اپ در حال برنامه ریزی برای حذف پشتیبانی از برخی از نسخه های iOS در چند ماه آینده به دلایلی است. برای ادامه استفاده از WhatsApp، کاربران باید دستگاه خود را به آخرین نسخه iOS به روز کنند. از 24 اکتبر 2022، واتس اپ به پشتیبانی از دستگاه های قدیمی iOS پایان می دهد.

بنابراین، اگر از دستگاهی با سیستم عامل iOS 10 یا iOS 11 استفاده می کنید، برای ادامه استفاده از واتس اپ باید آن را به iOS 12 ارتقا دهید. همچنان می توانید با به روز رسانی آیفون 6، آیفون 5 اس و آیفون 6 اس به iOS 12 از این اپلیکیشن استفاده کنید.

با این حال، از آنجایی که آیفون 5 و آیفون 5 سی از iOS 12 پشتیبانی نمی کنند، تا پایان ماه اکتبر، این دو دستگاه دیگر نمی توانند از این برنامه پیام رسان استفاده کنند و کاربرانی که قبلا از هر دو استفاده می کنند باید واتس اپ را کنار بگذارند.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما