پنج قانون بانک مرکزی برای تسهیل کشف ارز اربعین

بانک مرکزی به منظور تسهیل در پرداخت ارز اربعین به متقاضیان، پنج دستورالعمل را به بانک ها ابلاغ کرد.

بر اساس گزارش بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه خود برای تسهیل در پرداخت ارز اربعین به متقاضیان در شعب منتخب 21 بانک تاکید کرده است:

1 – سرپرستان خانوار می توانند اعضای خانواده خود (همسر و فرزندان) را که در سامانه سماح ثبت نام کرده اند با در دست داشتن کلیه مدارک هویتی به شعب بانک های فروش ارز اربعین مراجعه کنند. عدم حضور سایر اعضای خانواده در شعبه ارزی مانعی ندارد و سرپرست خانوار می تواند با استفاده از کارت بانکی خود اقدام به خرید ارز برای اعضای خانواده خود کند.

2- بانکهای عامل موظفند تا تاریخ 26 شهریور 1401 همه روزه تا ساعت 18 نسبت به ارائه خدمات شعب منتخب خود اقدام نمایند.

3- بانک های عامل موظفند تا پایان روز چهارشنبه 16 شهریورماه نسبت به معرفی شعب ارز فروش در روزهای تعطیل اطلاع رسانی کنند.

4- فروش ارز اربعین تنها با ارائه کارت ملی متقاضی ثبت نام شده در سامانه امکان پذیر است و یافتن کپی مدارک هویتی ممنوع می باشد.

5- فروشنده در دسترس بازدیدکنندگان بالای 5 سال و زیر 18 سال که در سامانه ثبت نام کرده اند می باشد. بانک ها موظفند بازدیدکنندگان فوق را در پایان هر روز به واحد نرم افزار بانک مرکزی در قالب فایل اکسل ارسال نمایند. این بند برای سیستم اجباری نیست.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel