پهپاد سمپاش برای تازه واردان و همه افراد دیگر

خلبانان آینده نگر همچنین می توانند جستجوی اینترنتی "راهنمای مطالعه خلبان از راه دور FAA" را انجام دهند. موضوعات تحت پوشش عبارتند از طبقه بندی فضای هوایی، الزامات عملیاتی و محدودیت های پرواز، اثرات آب و هوا بر عملکرد هواپیما، روش های اضطراری، روش های ارتباط رادیویی، تعیین عملکرد هواپیما، اثرات فیزیولوژیکی داروها و الکل بر عملکرد خلبان، و الزامات ثبت نام و علامت گذاری. از طریق Google Meet آنلاین اگر یک مکان خاص از راه دور است. نازل ها را می توان برای برآورده کردن الزامات مختلف برچسب در هر زمان تغییر داد. که ممکن است کمی طول بکشد. به عنوان مثال، یک مخزن 5 گالن ممکن است 2-3 دقیقه تخلیه شود. در واقع، اخذ این گواهینامه ها می تواند تا 9 ماه طول بکشد. این در واقع می تواند یک مزیت باشد. هواپیماهای بدون سرنشین (پهپادها) البته از برخی جهات نسبت به تراکتورها مزیت دارند زیرا می توانند در مزارع غرق باران و محصولات بلند عمل کنند.

بزرگترین مزیت سمپاش پهپاد ما چیست؟در حال حاضر، هیچ برچسب آفت کشی دستورالعمل خاصی در مورد نحوه سمپاشی محصول با استفاده از پهپاد ارائه نمی دهد. به اپراتورهای پهپاد اسپری توصیه می شود قبل از سمپاشی محصول، اطلاعات روی برچسب شیمیایی را بررسی کنند. با کمک فناوری GPS یا GNNS سریع و دقیق، دوربین با وضوح بالا و سرعت و ارتفاع متغیر پرواز، پهپادها می توانند اطلاعات زیادی را در مورد وضعیت هر نیم اینچ مربع از محصول یا خاک ارائه دهند. حداکثر سرعت پرواز پهپادهای مولتی روتور بین 10 تا 30 مایل در ساعت متغیر است. یا با استفاده از نازلی که ظرفیت جریان بالاتری دارد (گالن در دقیقه) یا با پرواز با سرعت کمتر، میزان مصرف گالن در هکتار را افزایش دهید. همچنین مشکلات نوظهوری مانند لکه قیر در ذرت وجود دارد که ممکن است نیاز به کاربرد آفت کش های هوایی توسط هواپیماهای بدون سرنشین را افزایش دهد. اسپری نقطه ای، پاشش با نرخ متغیر یا پاشش بخشی از زمین که اجازه ورود تجهیزات سنگین به میدان را نمی دهد، همه را می توان به راحتی با فناوری پاشش پهپاد انجام داد. بسته به آنچه که اسپری می کنید، قوانین ایالتی نیز ممکن است اعمال شوند.

تصادفی Sprayer Drone نکته

برای استفاده تجاری آنها ممکن است به گواهینامه های نسبتاً دقیق نیاز داشته باشند، از جمله مقررات اداره هوانوردی فدرال قسمت 137 و قسمت 107 و سایر گواهینامه های ایالتی و محلی. ما توانستیم محصول را فقط در جایی که لازم بود استفاده کنیم، که به ویژه در منطقه حیات وحش ایالتی مهم بود. از تحقیقات، برچسب‌های محصولات آفت‌کش‌ها، مقررات FAA و EPA و طرح‌های پهپاد جدید مطلع باشید. وقتی صحبت از ضریب ایمنی به میان می آید، اپراتور از عملیات از راه دور استفاده می کند تا تا حد زیادی از آسیب دیدن آفت کش ها جلوگیری کند. برد پهپادهای بسیار کارآمد ما ساعت‌های انسانی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، حداکثر زمان پرواز را در اختیار دارد، دارای فرمت ذخیره‌سازی رسانه و کنترل قوی از راه دور برای مقابله با موانع است.

در سرتاسر مناطق کشاورزی، تنها اپراتورهای کمی وجود دارند که می توانند این مواد شیمیایی را به کار ببرند – و کشاورزان به طور سنتی تحت الحمایه اپراتورهای هواپیماهای سرنشین دار یا صاحبان تجهیزات بزرگ زمینی هستند که تجارت بیشتری نسبت به توانایی خود دارند. در کشورهای آسیایی و جاهای دیگر، پهپادهای سمپاشی به طور گسترده ای برای استفاده از کود، آفت کش ها و سایر محصولات برای کشاورزی کارآمدتر استفاده می شوند. برخی از دانخوری های گوساله فقط یک پستانک دارند در حالی که برخی دیگر به بیش از یک دوجین مجهز هستند. اگر به خوبی از این فناوری مطلع هستید، از تمام قوانین و مقررات آگاه هستید و کاربردهای قابل قبولی را شناسایی کرده اید، پس به خرید آن فکر کنید.

EPA استفاده از پهپاد را برای سمپاشی در صورتی که آفت‌کش قبلاً برای کاربردهای هوایی معمولی برچسب‌گذاری شده باشد و اگر قوانین FAA برای پهپادهای عملیاتی رعایت شود، اجازه می‌دهد. قطر قطرات کوچک باعث می شود آفت کش به خوبی توزیع شود و اثر آن را بهبود بخشد. هر چه سرعت باد بیشتر باشد، قطره دورتر خارج از هدف رسوب می کند. پهپادهای اسپری به طور قابل توجهی سبک تر هستند و ممکن است در سرعت باد بیش از 7 مایل در ساعت دچار مشکل شوند. فناوری جدید به چیزی بیش از یک چراغ راهنما نیاز دارد، بلکه به یک دست یاری نیاز دارد. این فناوری امکان سمپاشی دو هکتاری را همزمان با مدل استوک فراهم می کند. در مقایسه با سمپاش های هوایی و زمینی، هکتارهای کمتری در هر ساعت کار پوشش داده می شود. یک پهپاد Rantizo می تواند تا 14 هکتار در ساعت را با نرخ 3 گالن در هر هکتار پوشش دهد. تا سال 2023، استفاده اصلی از پهپادهای اسپری در ایالات متحده برای استفاده از قارچ کش بر روی گندم، ذرت و تعدادی هکتار از سویا بود. این شرکت از پهپادهای سمپاش خودکار برای کاربرد دقیق ورودی استفاده می کند. این شرکت همچنین در حال توسعه خدمات گرده افشانی با پهپاد است.

سازنده هواپیما را نمی فروشد، بلکه آن را سرویس می کند و یک تیم آموزش دیده (معمولاً دو تا سه نفر) برای کار با هواپیما فراهم می کند. در DFH ما پهپادهای اسپری DJI را می فروشیم و توصیه می کنیم و یک فروشنده رسمی DJI هستیم. DFH یک نمایندگی رسمی DJI برای پهپادهای اسپری کشاورزی است. پهپادها نیاز به کاربرد سرسام آور دارند، که به کشاورز اجازه می دهد تا قارچ کش را در موثرترین زمان استفاده کند. مورلند می گوید: «من متوجه شدم که شکاف عرضه و تقاضا برای استفاده از قارچ کش در غرب میانه وجود دارد.

پنج نکاتی درباره Sprayer Drone شما می‌توانید t استطاعت مالی از دست دادن

Rantizo همچنین دارای یک مجموعه نرم افزار "Fly & Apply®" است که از تصاویر هوایی استفاده می کند تا امکان استفاده از ورودی بسیار دقیق را فراهم کند. دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی دولتی و سایر سازمان‌های تحقیقاتی مستقل علاقه‌مند به انجام تحقیقاتی هستند تا مشخص کنند که آیا سمپاش‌های بدون سرنشین کنترل آفات را انجام می‌دهند که به اندازه سمپاش‌های زمینی یا سمپاشی هوایی با استفاده از هواپیماهای معمولی مؤثر باشد. هنگامی که از خاک عبور می کند، علف های هرز را ریشه کن کرده و می کشد در حالی که بقایای محصول و علف های هرز را به زمین می ریزد. در عین حال تماس آفت کش ها با انسان را به حداقل می رساند و باقیمانده آفت کش ها را در محصولات کاهش می دهد. موفقیت در کاربرد آفت کش ها به شدت به دانستن و پیروی از بهترین شیوه های سمپاشی بستگی دارد.

برخی از برچسب ها استفاده هوایی از محصول را مجاز می دانند، اما نوع هواپیمای قابل استفاده را مشخص نمی کنند. گیبز شیپ فایل ها را در کنترلر خود و Imazapyr Polaris AC Complete (علف کش مورد تایید آبزی که نشان داده است روی فراگمیت ها بسیار موثر است) را در مخزن مشخص شده توسط Applied Ecological Services, Inc بارگذاری کرد. جایی که علف فراگمیت قرار داشت. ● نرخ تازه سازی را تا 500 هرتز افزایش دهید و با هر فلایت کنترلر مطابقت دارد.

این پیکربندی روتور دوگانه ظرفیت بالابری قدرتمندتر و دینامیک پرواز بهتر را فراهم می کند. بهتر است یک پهپاد با بوم زیر روتورها داشته باشیم یا اینکه مستقیماً زیر هر روتور نازل داشته باشیم؟ اگر بوم بهتر است، عرض بوم و فاصله آن از روتورها چقدر باید باشد؟سمپاش بوم رانتیزو فقط به مایعاتی مانند علف کش ها و آفت کش ها محدود نمی شود. پهپادها به طور قابل توجهی خطر آلوده شدن اپلیکاتورها به آفت کش ها را کاهش می دهند، به ویژه آنهایی که از سمپاش کوله پشتی استفاده می کنند.

آنتونی رابینز راهنما به Sprayer Drone

متأسفانه، همانطور که نمونه کوچکی از سمپاش‌های پهپاد نشان داده شده در این برگه اطلاعات نشان داده شده است، هیچ استانداردی برای بهینه‌ترین طراحی پهپاد اسپری وجود ندارد، به ویژه مربوط به مکان و پیکربندی نازل‌ها روی پهپاد. آیا فاصله بهینه بین نازل ها وجود دارد؟ اگر وجود نازل در انتهای شیلنگ کشویی زیر هر روتور گزینه بهتری است، طول شلنگ چقدر باید باشد؟ این باعث صرفه جویی در هزینه های شیمیایی می شود، برای محیط زیست بهتر است و ایمن تر است – یک پیروزی برای همه.

برچسب های محصولات شیمیایی اطلاعات واضحی در رابطه با سمپاشی پهپاد ارائه نمی دهند. پهپادهای سمپاش به سادگی از هلیکوپترها در استفاده از مواد شیمیایی در محصولات ردیفی موثرتر هستند: در رسیدن به لبه ها بهتر است. پهپادها را می توان برای بازدهی بهتر مورد استفاده قرار داد – و می تواند فرصتی برای بسیاری از جوانان فراهم کند تا به یک مزرعه خانوادگی بازگردند و امرار معاش کنند. بولوس شکمبه یک دستگاه ردیابی است که در حیوانات جوان نشخوارکننده مانند گاو، گوسفند و بز قرار داده می شود. مورلند مشتاق فرصتی است که فناوری هواپیماهای بدون سرنشین برای جوانانی که می خواهند در کشاورزی کار کنند ارائه می دهد. فناوری آنتن دوگانه آن در ضد تداخل مغناطیسی موثر است، بنابراین پهپاد سمپاش آفت کش می تواند در محیط پیچیده کار کند. وقتی از گیبس پرسیده شد که آینده این فناوری و سایر کاربردها را با توجه به آموخته‌هایش چگونه می‌بیند، او پاسخ داد: "من فواید این فناوری را در یک پروژه در مقیاس بزرگ دیدم و چشمگیر بود. آینده سمپاشی پهپادها خواهد بود. عمدتاً تحت تأثیر اقتصاد، به موقع بودن حفاظت از محصول (یعنی کدام گزینه ممکن است کار را در کوتاه ترین زمان انجام دهد)، نوع سمپاشی که باید انجام شود (پخش در مقابل.

3. اعتبار دریافت درخواست های شغلی پهپاد اسپری از بازار استعلام های شغلی ما (35000 درخواست پردازش شد). یک اپلیکاتور کار را از کشاورز می گیرد، در حالی که خرید پهپاد کار را اضافه می کند. تنها کاری که برای کار با ماشین چمن زنی با کنترل از راه دور لازم است یک انگشت روی یک جوی استیک است. استفاده از آفت‌کش‌ها مطمئناً بهترین راه حل برای مقابله با این مشکل است، اما به تلاش و کار بسیار، بسیار زیاد، نیاز دارد. سمپاش محصول هیبرید FD-416 برای مشتریانی که نمی خواهند با شارژ باتری یا ذخیره سازی سر و کار داشته باشند عالی است. ما برای سمپاشی هلیکوپتر به مزرعه نخود مشتریان رفتیم و وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدیم که حدود 10 هکتار از آن به شکلی عجیب مرده است.

هشت سوالی که باید درباره Sprayer Drone بپرسید درباره Sprayer Drone}

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت اینجا کلیک کنید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel