چگونه تونی کلارک اتحادیه MLB را به جلو نگه می دارد

PHOENIX – تونی کلارک مدتها پیش یاد گرفت که در یک نقطه بماند. زمانی بود که بسکتبال آینده او بود. به حرکت خود ادامه دهید، مربیان دستور دادند. دفاع شما را سخت تر می کند. او به دانشگاه آریزونا و مربی تالار مشاهیر آنها، لوت اولسون رفت. مسیر کلارک مشخص بود.

“من می دانست این برنامه بود.»

سپس در اولین تمرین گربه‌های وحشی کمرش را بیرون زد. در نهایت، او به ایالت سن دیگو منتقل شد و به تلاش خود ادامه داد تا همه چیز را درست کند. او برای دو سال دیگر، در حالی که رویاهای حلقه‌ای خود را دنبال می‌کرد، بیسبال را در کنار دست نگه داشت. دیترویت تایگرز که او را با دومین انتخاب کلی در درفت 1990 پس از سال آخر دبیرستان انتخاب کرده بود، منتظر ماند. و به زودی ثواب شکیبایی آنها داده شد.

بیسبال برای مردان جوانی که دارای کمرهای بد و نابهنگام هستند بخشنده تر است. کلارک چند سال را در خردسالان گذراند تا اینکه خود را به عنوان یک پایه اول روزمره با قدرت 30 هومر در رشته های اصلی تثبیت کرد. او در آخرین سال حضورش در دیترویت، 2001، به تیم ستاره‌ها راه یافت و دوران حرفه‌ای 15 ساله‌اش شامل یانکیز، متس و رد ساکس بود.

کلارک که اکنون نهمین سال خود را به عنوان مدیر اجرایی انجمن بازیکنان لیگ برتر بیسبال می گذراند، هنگام صبحانه گفت: «این نقشه راه نبود، آن چیزی که من پیش بینی می کردم انجام دهم، برنامه ریزی کرده بودم یا همان چیزی بود که من علاقه مند به انجامش بودم، نبود. اواخر ماه گذشته “اما ما اینجا هستیم.”

سپتامبر است، مسابقات پلی آف در حال شکستن است و جوهر توافقنامه جدید چانه زنی جمعی هنوز در حال خشک شدن است. و کلارک 50 ساله هنوز در حال حرکت است.

مدت کوتاهی پس از اتمام بلغور جو دوسر و بشقاب میوه، او در حال تکمیل جزئیات برای اتحاد بیش از 5000 بازیکن لیگ کوچک بود و به گروهی که به طور سنتی به عنوان نیروی کار یکبار مصرف تلقی می شد، قدرت ارائه می کرد. در واشنگتن، بلافاصله پس از آن، کلارک اعلام کرد که اتحادیه‌اش از لحاظ استراتژیک به AFL-CIO می‌پیوندد، امید این است که همسویی با بزرگترین فدراسیون کارگری کشور و 12.5 میلیون عضو آن باعث رشد هم از نظر نفوذ و هم از نظر قدرت شود.

در طول زندگی ورزشی او، مبارزه برای حرفه خود به طور طبیعی برای کلارک اتفاق افتاد. به محض اینکه تولیدش کاهش یافت، می دانست که جایگزین خواهد شد. امروز به طرق مختلف نبردها ادامه دارد.

کلارک گفت: «خشنود بودن یک گزینه نیست. “من به این طریق سیم کشی ندارم. ما به عنوان بازیکنان بیسبال نمی توانیم به این شکل سیم کشی کنیم. و بنابراین راحت بودن لزوماً چیزی نیست که راحت باشد. این تا حد زیادی تلاش من برای رهبری سازمانمان است. اگر ساکن باشیم، به عقب می رویم.”

کلارک در سال 2010، یک سال پس از بازنشستگی، به عنوان مدیر روابط بازیکنان اتحادیه انتخاب شد. مایکل وینر در آن زمان اتحادیه را رهبری کرد و هدف او ایجاد یک بخش رسمی روابط با بازیکنان بود که نسل بعدی بازیکنان را درگیر و آموزش دهد. کلارک قرار بود به عنوان بالمن وینر در این سمت کار کند و سپس به سمت غروب آفتاب برود. سه سال بعد، وینر بر اثر تومور مغزی درگذشت. کلارک به توصیه واینر در آن ماه های آخر جانشین او شد.

برخی از روزها بهتر از روزهای دیگر بودند، زیرا کلارک در این کار مستقر شد. مذاکرات برای یک قرارداد جدید نیروی کار با مالکان در سال 2016 کبود شد. برای اولین بار از زمانی که ماروین میلر بازیکنان را در دهه 1960 سازماندهی کرد، میانگین دستمزد سالانه آنها در هر سال کاهش یافت و از سال 2017 تا 2021 به میزان 6.4 درصد کاهش یافت.

کلارک و رهبری اتحادیه مورد انتقاد قرار گرفتند. آنها بروس مایر، یک وکیل کار با تجربه را به عنوان مذاکره کننده اصلی برای معامله بعدی استخدام کردند.

کریگ استمن، یک تسکین دهنده برای پدرها که در جریان مذاکرات سال 2016 نماینده بازیکنان بود، گفت: “فکر می کنم در CBA گذشته، روز دوشنبه، کوارتربک های زیادی انجام شد.” این بار بازیکنان بیشتری درگیر بودند. كميته اجرايي و كميته‌هاي فرعي اين موضوع را مطرح كردند كه تا آنجا كه مي‌توانيم افراد بيشتري را درگير كنيم. نباید شکایت کرد که چرا این کار را نکردیم یا آن کار را انجام دادیم.»

همانطور که استمن توضیح داد، با وارد شدن به قرارداد 2016، “هیچ کس ندید که تجزیه و تحلیل ها وارد شدند و اوضاع را به جایی تغییر دادند که مالکان نمی خواستند به افراد بالای 30 سال پرداخت کنند.”

قرارداد کار پنج ساله جدید برای بازیکنان و مالکان یک کار دشوار بود – تعطیلی 99 روزه دومین توقف طولانی کار در تاریخ بیسبال بود – و شش ماه بعد گرد و غبار هنوز در حال فروکش کردن است. کلارک با اشاره به مدیریت گفت که بازیکنان امیدوار بودند “برخی عادت ها را تغییر دهند.”

“تغییرات و حملات به خود بازی، تبدیل بازیکنان به کالاها و دارایی ها و غیرانسانی کردن آنها، تاثیر آن بر بازی در زمین، این تصمیم گیری به طور کلی باعث می شود که بازیکنان درک کنند و بیشتر درگیر جزئیات و حقایق باشند، بنابراین، مایل به بیان نظرات و نگرانی های خود به روش های ضروری هستند. نه فقط برای آنها به عنوان بازیکنان فعلی ضروری است، بلکه برای نسل بعدی بازیکنانی که می آیند و بازتاب کارهایی است که بازیکنان قبلا انجام داده اند ضروری است. و بنابراین ما تشویق می شویم.”

“برادری” یکی از روش های مورد علاقه کلارک برای توصیف اتحادیه است، زیرا نه تنها بازیکنان فعلی بلکه فارغ التحصیلان و لیگ های کوچک را نیز در بر می گیرد. کلارک هم با اعمال و هم با گفتارش به برادری خود یادآوری می کند: به حرکت خود ادامه دهید.

اندرو مک کاچن، یک بازیکن خارجی کهنه کار ۱۴ ساله که در حال حاضر برای میلواکی بازی می کند، می گوید: «من می توانم به خاطر بیاورم که به زمانی برمی گردم که سعی می کردیم در مورد اینکه چه کسی قرار است نماینده بعدی ما باشد، رأی می دادیم. «در آن زمان همه ما دور هم جمع شدیم و اینطور بودیم، همین است. تونی کلارک چیزهایی را پشت سر گذاشته است. او حال و هوای قدیمی دارد، او در گذشته در مقابل چیزهایی قرار داشت، بنابراین او به عنوان یک بازیکن، از دیدگاه بازیکنان درک می کند. گمشو.”

اضافه شدن مایر – که در اوایل ژوئیه به سمت معاون مدیر اجرایی اتحادیه ارتقا یافت – به کلارک زمان بیشتری برای اختصاص دادن به حوزه های فراتر از استراتژی کارگری داده است. در سال 2019، اتحادیه بیسبال با بازیکنان NFL متحد شد تا One Team Partners را ایجاد کند، سازمانی که امیدوار است به ورزشکاران در همه رشته های ورزشی کمک کند تا از نام، تصویر و شباهت خود استفاده کنند. اتحادیه هایی از لیگ برتر فوتبال، WNBA و تیم ملی فوتبال زنان ایالات متحده به زودی به آن پیوستند.

کلارک همچنین در سال‌های اخیر تلاش‌هایی را برای افزایش برنامه‌های مجوز بازیکنان و معاملات تجاری انجام داد که ذخایر نقدی اتحادیه را صدها میلیون دلار افزایش داده است.

در زمین، کلارک محتاط تر است. یکپارچگی رقابتی بازی تحت قرارداد جدید کار، از نظر او، یک کار در حال پیشرفت است. سینسیناتی و اوکلند به محض پایان قفل، معاملات آتش نشانی را انجام دادند و واشنگتن با شروع فصل، بار را تخلیه کرد.

کلارک گفت: «ما معتقدیم آنچه را که از قفل خارج شد، توسط آن تیم ها برنامه ریزی شده بود. هیچ چیزی در این معامله نبود که بر تصمیماتی که آن باشگاه ها قبلاً گرفته بودند تأثیر بگذارد.»

او همچنین مطمئن نیست که بازی های پلی آف گسترش یافته امسال به اهداف خود دست می یابند.

او گفت: “آنچه که به طور مداوم به ما گفته می شد این بود که تیم های بیشتری شانس حضور در پلی آف را داشته باشند که به طور مثبت و مستقیم بر نگرانی های ما در مورد یکپارچگی رقابتی تأثیر می گذارد.” “سال اول، مطمئن نیستم که این کار انجام شده باشد.”

در مورد تغییرات قابل توجه قوانین جدید برای سال 2023 که هفته گذشته اعلام شد، که در آن جابجایی های دفاعی ممنوع می شود، ساعت زمین ایجاد می شود و پایه ها بزرگ می شوند، کلارک هشدار داد که تغییرات در بازی همیشه به کندی اتفاق افتاده است، که او نگران اصلاح بیش از حد سریع بود. هر چهار نماینده بازیکن در کمیته مسابقات MLB به ممنوعیت شیفت و ساعت زمین رای منفی دادند، اما شش نماینده مدیریت و داور کمیته از آنها حمایت کردند، بنابراین آنها قبول کردند.

تنش بین بازیکنان و مدیران لیگ بر سر نحوه بازی طبیعی است. سیل داده ها در بازی فعلی این تنش را افزایش داده است.

رویکرد نوسانی یک‌اندازه، رویکرد نوسانی یک‌اندازه، این ایده که آمار و داده‌ها و یک معیار خاص یا ترکیبی از معیارها می‌تواند ارزش یک بازیکن یا گروهی از بازیکنان را کمیت کند. کلارک گفت، برای من قابل توجه است.

وی افزود: این یک مدرسه قدیمی در مقابل مدرسه جدید نیست. تجزیه و تحلیل برای همیشه وجود داشته است. اما می بینید که افراد کمتری بیسبال تصمیم می گیرند. برخی چیزها سیستم را تحت تأثیر قرار می دهد و به نفع بازی نیست.»

بنابراین کلارک به سمت چیزی که در ذهنش بازی بهتری است حرکت خواهد کرد. اگرچه قرارداد او در سال جاری به پایان رسیده است، اما پیش بینی می شود با تشکیل جلسه هیئت اجرایی اتحادیه در ماه نوامبر این قرارداد تمدید شود.

گریت کول، شروع کننده یانکی ها که یکی از اعضای کمیته فرعی اتحادیه است، گفت: “من نمی خواهم خیلی از این موضوع جلوتر باشم.” “اما من برای مطمئناً آخرین دور زدن اینجا به او نمره بالایی می دهم.”

کول گفت که افزودن مایر و تبلیغ مت نوسبام، مشاور عمومی اتحادیه، کمک کرده است.

کول ادامه داد: «تونی نیازی به مذاکره کننده اصلی ندارد. او فقط باید رهبر اتحادیه باشد و این باعث ایجاد همبستگی می شود، به بازیکنان اطلاع می دهد، این یک کار خستگی ناپذیر و بی شکر است. از زمانی که ما به او رای دادیم، او با هر چالشی روبرو بوده است.”

برای کلارک، چیزی که زمانی حتی یک فکر هم نبود، تبدیل به یک ماموریت شده است.

کلارک گفت: “کارهای زیادی هنوز باید انجام شود، و هیچ چیز برای من مهمتر از برادری ما، چه فعال و چه غیرفعال، و نسل بعدی نیست.” “بنابراین اینکه بتوانم وارد کشتی شوم و متعهد به حفاظت از منافع و فرصت‌های آنها باشم، همه چیز را قبول دارم.”

فاصله زیادی تا ایستادن در جعبه خمیر در استادیوم قدیمی ببر فاصله دارد. باز هم، مگر اینکه در زمین بسکتبال باشید، اسلم دانک وجود ندارد. کلید این است که به حرکت ادامه دهید.

کلارک گفت: «به ندرت راحت است. “اما مهم است.”

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel