چگونه وقتی نمی توانید آرام بنشینید مدیتیشن کنید

میچل گفت: با سه تا پنج دقیقه شروع کنید و از آنجا به کار خود ادامه دهید. این مهارتی است که باید آن را توسعه دهید و هر چه بیشتر آن را انجام دهید، بهتر به دست خواهید آورد.

“برای بهره مندی از مزایای مدیتیشن، نیازی به نشستن روی کوسن ندارید.” وارن گفت.

ترکیب حرکت به افراد اجازه می دهد انرژی آزاد کنند. میچل گفت. “وقتی افراد در حال راه رفتن هستند، بدن خود را درگیر می کنند” که می تواند توانایی آنها را برای تمرکز افزایش دهد.

دکتر. زیلووسکا پیاده روی در طبیعت – حتی طبیعت شهری – را توصیه می کند. او می‌گوید: «طبیعت در لحظه حال چنین القاکننده‌ای برای آگاهی است. آقای. وارن همچنین عاشق فعالیت هایی مانند یوگا و تای چی است که به شما امکان می دهد بدن خود را حرکت دهید، اما با سرعتی که به شما امکان می دهد در مورد کاری که انجام می دهید آگاه باشید.

یا به سادگی گام های خود را بشمارید یا روی تطبیق نفس خود با ریتم گام خود تمرکز کنید، دکتر. میچل پیشنهاد داد.

“این بسیار طبیعی است که در حین مدیتیشن احساس کسالت کنید” مهم نیست که چه کسی هستید، آقای. آسترن گفت. مغز انسان برای تازگی طراحی شده است. این باعث می‌شود که از بین بردن میل به بررسی توییتر (خیلی سریع – یک نگاه کوچک!) در حین مدیتیشن سخت‌تر شود.

دکتر “یک راه برای غلبه بر کسالت، تمرکز بر کنجکاوی است.” آسترن گفت. برای پرورش کنجکاوی – به ویژه کنجکاوی در لحظه فعلی – سعی کنید به چیزهایی توجه کنید که قبلاً هرگز متوجه آن نشده اید. آیا صداهای پرندگان وجود دارد که هرگز نشنیده اید؟ نفس شما هنگام حرکت در موهای بینی چه احساسی دارد؟ آیا فکر می کنید آن موها هنگام بازدم مانند درختان در نسیم تکان می خورند؟ مطمئناً عجیب است، اما این افکار شما را در لحظه نگه می دارند.

همچنین، ارزش این را دارد که در مورد اینکه چرا دقیقاً می خواهیم گوشی خود را در حین مدیتیشن چک کنیم، کنجکاو باشیم. به طور کلی دو دلیل وجود دارد، دکتر. آسترن گفت. یکی این است که مغز ما به دنبال افزایش دوپامین تازگی است. مورد دیگر این است که ممکن است در مورد از دست دادن یک ایمیل مهم احساس اضطراب کنیم. لحظه ای وقت بگذارید و توجه داشته باشید که چه چیزی باعث میل شما می شود و سپس آن احساس را بپذیرید و به حالت لحظه ای بازگردید.

دکتر. زیلووسکا متوجه می شود که بسیاری از بیمارانش متوجه نمی شوند که مبارزه با مدیتیشن و تمرکز حواس طبیعی است – حتی انتظار می رود. دسترسی به یک پزشک بهداشت روان که در درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی آموزش دیده است، می تواند شما را از احساس ناامیدی دور نگه دارد. بنابراین می توانید به یک گروه مدیتیشن بپیوندید یا با یک دوست مسئولیت پذیر جفت شوید. ADD.org گروه‌های مراقبه آنلاین هفتگی را برای کسانی که سفرهای مشابهی دارند فهرست می‌کند تا تمرکز کنند.

ای سی شیلتون یک روزنامه نگار آزاد اهل تنسی و کشاورز گوسفند است.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel