گفته می شود که تام بردی و ران دسانتیس در شرایط پیامکی هستند

غرفه آقای بردی – شاید به پیشنهاد همسرش، ژیزل بوندشن، که گفت او و همسرش به آقای دکتر رای ندادند. ترامپ در سال 2016 – بعداً فاصله خود را حفظ کرد. هنگامی که پاتریوتز در سال 2017 قهرمان سوپر بول شد، آقای. بردی در مراسم پذیرایی بعدی در کاخ سفید شرکت نکرد.

آقای. بردی و خانم بنا بر گزارش ها، بوندشن در هفته های اخیر وکلای طلاق استخدام کرده است.

سپس این ایده وجود دارد که آقای. دیسانتیس، یک ورزشکار سابق کالج تحصیل کرده در دانشگاه هاروارد و ییل که به طور خصوصی از نامزدی ریاست جمهوری در سال 2024 طعنه زده است، برای املای نام مشهورترین استادیوم در لیگ ملی فوتبال – و مکانی مقدس برای بسیاری از رای دهندگان در یک ایالت بحرانی میدان نبرد ریاست جمهوری – به کمک نیاز داشت. . حداقل آقای دیسانتیس برای تلفظ Lambeau نیازی به کمک نداشت.

برای آقای میشلز، که کمپین او نیز به پرسش‌های مربوط به اظهاراتش پاسخ نداد، جستجوی دوستی با آقای میشلز سیاستی خوب اما شاید خطرناک است. راجرز که خود یک کوارتربک برنده سوپر بول است (البته فقط یک بار، در شگفتی بسیاری از ویسکانسین) که بدون شک محبوب ترین چهره در این ایالت است.

آقای. راجرز، مانند آقای. بردی با پیچیدگی هایی وارد سیاست شده است. در سال 2011، او از معلمان مدارس دولتی در مبارزه با دولت حمایت کرد. اسکات واکر. بعداً، او گفت که کالین کپرنیک کوارتربک پس از آقای. ترامپ خواستار تبعید او به دلیل زانو زدن در هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاهپوستان شد.

اما سال گذشته آقای راجرز که از واکسینه شدن علیه کووید خودداری کرد، به منبع اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها تبدیل شد. این او را به یک قهرمان برای همکارهای شکاک واکسن در ویسکانسین، به ویژه سناتور جانسون تبدیل کرد. که از او تشکر کرد “به خاطر شجاعت او در دفاع از آزادی شخصی و استقلال سلامت.”

در این ماه، آقای در حالی که جانسون با هواداران پکرز کمپین کرد پوشیدن آقای پیراهن راجرز.

آقای. میشلز که درگیر نبردی سخت با فرماندار است. تونی اورز، یک دموکرات، با آقای. جانسون در خارج از لامبو فیلد، اگرچه او به دلیل کمبود تجهیزات پکرز برجسته بود. یک دموکرات محلی اشاره کرد که آقای. میشلز، اهل ویسکانسین که بیش از یک دهه را در کانکتیکات و منهتن زندگی کرد، قبل از اینکه برای فرمانداری به خانه برگردد، جلیقه سبزی به تن داشت. سایه ای بود که جت های بازدیدکننده می پوشیدند، نه زادگاه پکرز.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel