3 راه‌های جذاب برای بهبود خرید فالوور اینستاگرام مهارت‌های شما

به ربات اینستاگرام پنل افزایش فالوور اینستاگرام نیز گفته می شود. فالوورهای هر دو پیج میتوانند با کلیک روی عکس پروفایل، پروفایل و پستهای پیج دیگر را نیز مشاهده کنند. در ربات های اینستاگرامی می توانید تعیین کنید که چه کسانی فالو شوند، چه عکس هایی لایک شوند و برای چه پست هایی کامنت گذاشته شود. برای آنکه یک پیج، ارتقاء داده شود، باید تعداد فالوورهای آن نسبت به دیگر رقبا بیشتر شود؛ چرا که تعداد فالوور بیشتر، برابر است با تعداد لایک، کامنت، ویو و در نتیجه فروش و خدمات رسانی بیشتر. علاوه بر کسانی که می خواهند محصولات خود را در پیج های اینستاگرام به فروش برسانند عده ای هم هستند در اینستا تولید محتوا می کنند مانند، پیج های آموزشی مثل آموزش آشپزی، عکاسی و … طبق توضیحاتی که در این مقاله گفته شد، افزایش فالوور رایگان فقط از طریق تولید محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطب به دست میآید.

  • فروش ایمپرشن اینستاگرام
  • خرید ریچ اینستاگرام
  • در اوقات بیکاری
  • خرید لایک اینستاگرام
  • تصاویر خود را به صورت اسلاید در پست خود قرار دهید

اینستاگرام مارکتینگ ؛ چجوری در عرض یک هفته ۱۰۰۰ فالوور جدید بگیریم؟ این مطلب از سایت کافه راهنما را از دست ندهید. در واقع کاربرانی که در این برنامه ها فعالیت می کنند با اکانت هایی که مخصوص استفاده از آن در برنامه ساخته اند فعالیت می کنند. یکی از معایب افزایش فالوور از طریق ربات اینستاگرام این است که باید پسورد اکانت خود را هم به فروشنده فالوور مورد نظر بدهید. اما یکی از معایب این روش این است که ممکنه تبلیغ شما در پیجی قرار داده شود که دارای فالوور های فیک اینستاگرام باشد و در این صورت صاحب پیج بعد از شات کردن پیج شما شروع به زدن فالوور فیک با برنامه های مختلف برای پیج شما می کند تا مشخص نشود که فالوور های پیج اش فیک است و افزایش فالوور پیج شما کاملا طبیعی جلوه داده شود. تعامل با کاربران باید کاملا طبیعی باشد. دقت داشته باشید که 99% سفارشات کاملا بدون ریزش هستند و شاید یک درصد درگیر ریزش شود که ما کاملا جبرانش میکنیم. شاید ربات اینستاگرام گزینه بهتری در مقابل خرید فالوور اینستاگرام باشد! یکی دیگر از روشهای افزایش فالوور اینستاگرام، تبلیغات در پیجهای بزرگ و پرطرفدار است.

  • هنگام خرید سفارش آیدی اینستاگرام خود را تغییر ندهید
  • عدم حساسیت الگوریتم اینستاگرام
  • خرید فالوور برای چه پیجهایی مناسب است
  • از هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید

یکی از بهترین مزیت های ربات افزایش فالوور اینستاگرام این است که فالوور های واقعی و تقریبا هدفمند تری را برای پیج شما جمع آوری می کنند. فروشندگانی که از طریق ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهای درخواستی پیج شما را تامین می کنند تا حدودی مورد اطمینان تر هستند. زمانی که مطلبی را در پیج خود به اشتراک میگذارید آن مطلب برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته میشود و آنها میتوانند برای آن پست لایک یا کامنت بزنند. آن صفحات هم به ازای دریافت هزینه حاضر می شوند که تبلیغات صفحه موردنظر را در صفحه خود منتشر کنند. خرید فالوور اینستاگرام در مقایسه با هزینه تبلیغات بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد.

غیر معمول جزئیات درباره خرید فالوور اینستاگرام

با بیش از یک میلیارد کاربر فعال، میتوانید ببینید که چه تعداد از برندها و کسبوکارها روی ایجاد حساب در آنجا تمرکز میکنند. برای انجام این کار میتوانید ازآمار هایی که اینستاگرام در بخش insights در اختیار شما قرار میدهد کمک بگیرید. زمانی که پست های شما نظر فالوورها را جلب کند و یا سوالی برایشان مطرح شود به احتمال زیادی برای شما نظر خود را در زیر پست ها ثبت می کنند. سرعت تحویل فوری به منظور شروع آنی و بلافاصله پس از ثبت سفارش است . به عنوان مثال شما پستی را در محدوده مکانی نمایشگاه کتاب ثبت می کنید کاربرانی که برای دیدن پست های نمایشگاه کتاب وارد این قسمت می شوند. خرید فالوور اینستاگرام به سرعت، دید شما را در برنامه افزایش می دهد. میلیون ها نفر برای افزایش تعداد فالوورهای خود، دنبال کننده می خرند. تقریبا از همان زمانی که استفاده از تکنیک خرید فالوور برای افزایش تعداد دنبال کننده های پیج اینستاگرامی افزایش یافت، این سؤال پیش آمد که آیا خرید فالوور ایرانی میتواند راهکار مناسبی برای موفقیت بیشتر در اینستاگرام و کسب درآمد بالاتر در این شبکه ی اجتماعی گردد؟

تنها هدفشان هم فالو کردن فقط در ازای پول است. را دارید فقط کافیست مراحل زیر را گام ب گام طی کنید. یا مثلا چه کامنت هایی را کی و کجا باید زیر چه پست هایی بنویسد. مثلا باید این قابلیت را داشته باشد که اگر هر کسی که شما را لایک کرد فالویش کنید و یا اگر فقط کسی کامنت گذاشت توسط ربات فالو شود. فقط کافیه وارد صفحه خرید فالوور در سایت اینبو شوید و تعداد فالوور مد نظرتان را برای خرید انتخاب کنید. رباتی که انتخاب کرده اید باید قابلیت هدف گیری های خاص از جمله : تعامل با کاربران یک محدوده خاص، شهر یا استان را داشته باشد. رباتی که از آن استفاده می کنید باید قابلیت عدم مسدودیت اکانت های اینستاگرام را داشته باشد. به خاطر اینکه اکانت شما باید روی ربات فعال شود تا شروع به فالو کردن و لایک و کامنت گذاشتن در پیج های هدف کند تا از این طریق پیج شما دیده و فالو شود.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما