7600 دیپلم پرستاری جعلی در طرحی، شمارش ایالات متحده فروخته شد

دادستان های فدرال گفتند که بیش از دوجین نفر در ارتباط با طرحی متهم شده اند که در آن مدارک جعلی پرستاری به خریداران فروخته می شد که سپس از این مدارک برای دریافت مجوزهای پرستاری و مشاغل در مراکز مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور استفاده کردند.

دادستان ها گفتند که این طرح شامل فروش بیش از 7600 مدرک جعلی صادر شده توسط سه دانشکده پرستاری فلوریدا جنوبی است که از آن زمان بسته شده اند: کالج سینا و موسسه بین المللی قلب مقدس، هر دو در شهرستان بروارد، و دانشکده پرستاری پالم بیچ در شهرستان پالم بیچ. . .

عمر پرز آیبار، مامور ویژه مسئول منطقه میامی گفت: 25 نفری که در این هفته متهم شدند شامل مدیران مدارس فلوریدا و مدیران و وابستگان یک سری آکادمی های آمادگی آزمون پرستاری در سایر ایالت ها می شوند که داوطلبانی را برای خرید مدارک جعلی استخدام کرده اند. دفتر بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

بسیاری از افرادی که برای اعتبارنامه های تقلبی پول پرداخت کرده اند، قبلاً تجربه کار در مراقبت های بهداشتی را داشتند – به عنوان مثال، به عنوان دستیاران پرستاری گواهی شده – و امیدوار بودند بدون نیاز به تکمیل دوره های مورد نیاز و کار بالینی، به عنوان پرستار ثبت نام شده یا پرستار عملی دارای مجوز واجد شرایط شوند. . . پرز آیبار روز پنجشنبه در مصاحبه ای گفت.

خریداران بین 10،000 تا 15،000 دلار برای به دست آوردن مدارک و ریز نمرات جعلی که نشان می دهد آنها مدارک قانونی را کسب کرده اند، مانند مدرک کاردانی در رشته پرستاری، پرداخت می کردند. پرز آیبار گفت. تکمیل آن مدرک ممکن است دو سال طول بکشد.

دادستان ها گفتند که مدارک و ریز نمرات پس از آن به خریداران این امکان را می دهد که واجد شرایط آزمون شورای ملی پرستاری شوند. حدود 37 درصد از کسانی که مدارک جعلی را خریداری کردند – یا حدود 2800 نفر – در امتحان قبول شدند. پرز آیبار گفت.

در میان آن گروه، «تعداد قابل توجهی» پس از آن مجوز پرستاری دریافت کردند و مشاغلی را در بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی تضمین کردند. پرز آیبار گفت.

اسناد دادگاه نام این مؤسسات را ذکر نکردند، اما گفتند که شامل بیمارستان های امور کهنه سربازان در مریلند و نیویورک، یک بیمارستان در جورجیا، یک مرکز پرستاری ماهر در اوهایو، یک مرکز توانبخشی در نیویورک و یک مرکز کمکی در نیوجرسی است.

دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی فلوریدا گفت که این طرح کلاهبرداری “یک میانبر غیرقانونی مجوز و استخدام برای پرستاران مشتاق ایجاد کرده است.”

مارکنزی لاپونت، وکیل ایالات متحده، در بیانیه ای گفت: “این نه تنها یک نگرانی ایمنی عمومی است، بلکه اعتبار پرستارانی را که در واقع کار بالینی و دوره های سخت مورد نیاز برای دریافت مجوزهای حرفه ای و استخدام خود را تکمیل می کنند، خدشه دار می کند.”

چاد یاربرو، مامور ویژه مسئول دفتر میدانی FBI در میامی، گفت که کلاهبرداری در مراقبت های بهداشتی “برای فلوریدا جنوبی چیز جدیدی نیست، زیرا بسیاری از کلاهبرداران این روش را راهی برای کسب درآمد آسان، هرچند غیرقانونی، می دانند.”

او می‌گوید: «آنچه در این تحقیق نگران‌کننده است این است که بیش از ۷۶۰۰ نفر در سراسر کشور با مدارک پرستاری جعلی وجود دارند که به طور بالقوه در نقش‌های مهم مراقبت‌های بهداشتی در درمان بیماران حضور دارند. یاربورو در این بیانیه گفت.

مقامات فدرال این تحقیقات را به نام فلورانس نایتینگل، پرستار بریتانیایی که به عنوان بنیانگذار پرستاری مدرن شناخته می شود، «عملیات بلبل» نامیدند. دفتر دادستانی ایالات متحده گفت که هر متهم در صورت محکومیت به اتهاماتی از جمله کلاهبرداری از طریق سیم و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری با سیم، تا 20 سال زندان محکوم می شود.

هیچ یک از خریداران مدارک جعلی در ارتباط با این طرح اتهامی دریافت نکردند، اگرچه آقای. پرز آیبار گفت که آنها می دانستند که برای اعتبارنامه های جعلی پول می پردازند. او گفت که مقامات اسامی دریافت کنندگان را به شورای ملی شورای دولتی پرستاری ارسال کرده اند که اعضای آن شامل تنظیم کننده های پرستاری در 50 ایالت است.

این شورا در بیانیه‌ای اعلام کرد که تنظیم‌کننده‌های پرستاری در ایالت‌های آسیب‌دیده «در حال بررسی موارد فردی بوده‌اند و طبق قوانین ایالتی و روند مناسب خود، از جمله از دست دادن مجوز، اقدامات لازم را انجام می‌دهند».

آقای. پرز آیبار گفت که بازرسان هیچ مدرکی دال بر “آسیب زدن به بیمار از سوی این افراد” کشف نکرده اند.

این اتهامات حدود 18 ماه پس از آن اعلام شد که دو تن از ساکنان فلوریدا، جرالدا آدرین و ووسولت پردستین، در ارتباط با این طرح متهم شدند. دادستان ها گفتند که خانم آدرین و آقای Predestin به مردم کمک کرد تا مدارک و ریز نمرات تقلبی پرستاری را با مستندسازی دروغین مبنی بر اینکه خریداران دوره های لازم و کار بالینی را گذرانده اند، تهیه کنند.

خانم. دادستان ها گفتند که آدرین رئیس شرکتی بود که خود را در رسانه های اجتماعی به عنوان “گروهی از پرستاران و پزشکان که می خواهند مردان و زنان را با کمک به آنها برای تبدیل شدن به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توانمند کنند” تبلیغ می کرد. آقای. دادستان ها گفتند که پردستین کارمند آن شرکت بود.

آقای. وکلای پردستین گفتند که او پدر دو فرزند بود که در سال 2019 از هائیتی به ایالات متحده مهاجرت کرد و با خانم خانم زندگی می کرد. آدرین، خواهر شوهرش، در ازای کمک او در اطراف خانه.

وکلای دادگستری در اسناد دادگاه نوشتند، درخواست‌های او سپس به درخواست کمک او برای طرح کلاهبرداری دیپلم افزایش یافت. خانم. آدرین پولی به Mr. وکلا نوشتند: «در فرهنگ او نبود و نه در دوران تربیتش یاد گرفت که از کسانی که به او اتاق و سفره می‌دهند بازپرسی کند».

هر دو به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق پست و کلاهبرداری با سیم اعتراف کردند و طبق اسناد دادگاه سال گذشته به 27 ماه زندان محکوم شدند. آقای. پرز آیبار گفت که خانم آدرین و آقای Predestin در تحقیقات همکاری کرده بود.

جنیفر منسیک کندی، رئیس انجمن پرستاران آمریکا گفت که اخبار مربوط به این طرح “بسیار ناراحت کننده” بود.

او در بیانیه‌ای گفت: «بدون شک پرستاری یک حرفه کاملاً تخصصی و اخلاقی است که برای کسب تخصص بالینی بی‌نظیر به آموزش و آموزش دقیق و مادام‌العمر نیاز دارد». “شما یک شبه به این نمی رسید. هیچ میانبری در پرستاری وجود ندارد.»

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel