FTC در حال بررسی قرارداد آمازون برای خرید یک شبکه پزشکی از کلینیک های بهداشتی است

واشنگتن – کمیسیون تجارت فدرال در حال بررسی Amazon.com است شرکت

AMZN -0.24٪

قرارداد 3.9 میلیارد دلاری برای خرید 1Life Healthcare شرکت،

ONEM 0.35٪

که کلینیک های مراقبت اولیه One Medical را در 25 بازار ایالات متحده اداره می کند.

1Life که در سال 2020 عمومی شد، این تحقیقات را در یک پرونده اوراق بهادار فاش کرد. این افشاگری می گوید One Medical و Amazon AMZN -0.24٪

هر یک در روز جمعه درخواستی برای اطلاعات بیشتر در مورد معامله از FTC دریافت کردند.

آمازون‘s

AMZN -0.24٪

پیشنهاد برای One Medical به فشار غول‌های فناوری و خرده‌فروشی برای هجوم به اقتصاد 4 تریلیون دلاری مراقبت‌های بهداشتی کشور شتاب بیشتری داد. این معامله اولین خرید عمده ای بود که در دوران تصدی مدیر اجرایی اندی جاسی اعلام شد، که برای او گسترش به بخش مراقبت های بهداشتی یک اولویت است.

حرکت FTC برای بررسی این معامله می‌تواند تکمیل آن را به تعویق بیاندازد، زیرا تحقیقات فدرال رقابت اغلب ماه‌ها طول می‌کشد تا پایان یابد. طبق داده های گردآوری شده توسط شرکت حقوقی Dechert LLP، تحقیقات ضد تراست قابل توجه ایالات متحده به طور متوسط ​​حدود 11 ماه طول می کشد.

لینا خان، رئیس FTC، یکی از منتقدان آمازون است، که در سال 2017 مقاله ای برای بررسی قانون نوشته است که در آن استدلال می کند ساختار شرکتی مانند آمازون نباید از نظارت ضد انحصار فرار می کرد. خانم. خان گفت که ورود آمازون به کسب‌وکارهایی فراتر از پلتفرم تجارت الکترونیکی‌اش به آن اجازه می‌دهد تا داده‌هایی را جمع‌آوری کند که می‌تواند از آن برای کاهش قیمت سایر شرکت‌ها استفاده کند.

طبق یک دادخواست حقوقی که آمازون در ماه گذشته ارائه کرد، FTC در حال بررسی برنامه عضویت پرایم آمازون است. این شرکت استدلال می کند که کارکنان FTC خواسته های بیش از حدی از موسس جف بزوس و سایر مدیران شرکت داشته اند و از مقامات خواسته اند که احضاریه ها را لغو کنند.

سخنگوی آمازون از اظهار نظر خودداری کرد.

آقای. Jassy روی مراقبت های بهداشتی به عنوان صنعتی متمرکز است که آمازون می تواند در آن فرصت های رشد قابل توجهی پیدا کند. این شرکت اخیراً فاش کرد که قصد دارد پس از اعلام قرارداد One Medical واحد مراقبت های بهداشتی را که در سال 2019 راه اندازی کرد به نام Amazon Care تعطیل کند.

این معامله به آمازون بیش از 180 کلینیک با پزشکان شاغل در تقریباً دوجین بازار ایالات متحده می دهد. انتظار می‌رود که امیر دان روبین، مدیر اجرایی One Medical پس از بسته شدن قرارداد، به عنوان مدیرعامل باقی بماند.

مرز بین آمازون و والمارت به طور فزاینده ای مبهم می شود، زیرا این دو شرکت به دنبال حفظ بخشی از بازار خرده فروشی تخمینی 5 تریلیون دلاری خود هستند و در عین حال، اغلب با استقراض ایده های طرف مقابل، سهم دیگری را از بین می برند. عکس ها: آمازون/والمارت

از آنجایی که آمازون به دنبال رشد در مراقبت های بهداشتی است، این شرکت با چالش های بیشتری از سوی رقبایی مانند UnitedHealth Group مواجه است. شرکت

بازوی خدمات سلامت Optum و CVS Health شرکت

، علاوه بر سیستم های بیمارستانی.

نیل لیندسی، معاون ارشد خدمات سلامت آمازون، در یادداشتی به کارمندان، گفت که صنعت مراقبت های بهداشتی همچنان عرصه مهمی برای نوآوری است.

او می‌گوید: «همانطور که درس‌های خود را از Amazon Care می‌گیریم، به اختراع، یادگیری از مشتریان و شرکای صنعتی خود ادامه می‌دهیم و خود را با بالاترین استانداردها حفظ می‌کنیم، زیرا کمک می‌کنیم آینده مراقبت‌های بهداشتی را دوباره تصور کنیم. لیندسی نوشت.

بنویسید دیو مایکلز در [email protected]

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در نسخه چاپی 3 سپتامبر 2022 به عنوان “FTC Probes Amazon Deal for One Medical” ظاهر شد.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرکانادابهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel