جزئیات پخش زنده 1st T20 Indies vs Zealand WI vs NZ، برنامه کریکت، زمان بندی تلویزیون در هند چه زمانی و کجا تماشا کنیم اخبار کریکت

کین ویلیامسون در اولین سفر نیوزلند به دریای کارائیب از سال 2014، برای رهبری یک تیم 15 نفره بازخواهد گشت. NZ در اولین مسابقه از سه T20 در سابینا پارک جامائیکا در روز پنجشنبه (11 اوت، IST) به مصاف هند وست میزبان خواهد رفت.

ویلیامسون کاپیتان تیمی با هسته‌ای با تجربه، از جمله ترنت بولت و تیم ساوتی، همراه با گروهی از بازیکنان جدیدتر مانند فین آلن و مایکل بریسول خواهد بود، که فرصت‌های بیشتری را در پشت فرم قوی اخیر دریافت می‌کنند. با یک برنامه تور فشرده شامل شش مسابقه در 11 روز در جامائیکا (سه T20I) و باربادوس (سه ODI)، انتخاب کنندگان به دنبال متعادل کردن یک تیم ترکیبی در هر دو فرمت بودند.

این تور همچنین بخشی حیاتی از چرخه فعلی مسابقات توپ سفید ICC است، با جام جهانی ICC T20 که در اکتبر امسال در استرالیا آغاز می‌شود، و امتیازات صلاحیت برای جام جهانی ODI سال آینده در هند در خط است.

گری استید، سرمربی بلک‌کپس گفت که تیم مشتاقانه منتظر است تا در خانه با هند وست روبرو شود. “همیشه رفتن به جایی که مدتی است نرفته اید هیجان انگیز است و می دانم که این گروه نمی توانند منتظر چالش مقابله با هند غربی در کارائیب باشند.

“مدیریت حجم کاری امسال بسیار مهم است، زیرا تیم هر ماه در سال 2022 هر ماه کریکت بازی می کند – و این هم برای بازیکنان و هم برای کارکنان صدق می کند. برای کین، ترنت، تیم و دوون، این اولین باری است که از زمان جام جهانی T20 و تور هند در سال گذشته برای نیوزیلند کریکت توپ سفید بازی می کنند – بنابراین این سفر برای آنها مهم خواهد بود. ما همچنین بازیکنانی مانند مایکل و فین داریم که نسبتاً تازه وارد عرصه بین‌المللی شده‌اند، اما واقعاً وقتی فرصت‌هایی به آنها داده می‌شود، دست خود را برای انتخاب بالا می‌برند. به‌عنوان یک انتخابگر، دیدن این بچه‌ها برای خود بسیار عالی بود.

جزئیات مسابقه

مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند چه زمانی برگزار می شود؟

مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند در روز پنجشنبه (11 اوت، IST) برگزار خواهد شد.

مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند کجا برگزار می شود؟

مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند در سابینا پارک جامائیکا برگزار خواهد شد.

مسابقه 1 T20 هند وست و نیوزلند چه ساعتی برگزار می شود؟

مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند از ساعت 12 صبح به وقت تهران آغاز خواهد شد.

چگونه می توانم مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند را از تلویزیون در هند تماشا کنم؟

مسابقه 1 T20 هند وست و نیوزلند در کانال های تلویزیونی هند در دسترس نخواهد بود.

چگونه می توانم پخش زنده مسابقه 1 T20 هند وست و نیوزلند را دنبال کنم؟

مسابقه اول T20 هند وست و نیوزلند به صورت زنده در وب سایت و اپلیکیشن فانکد پخش خواهد شد.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما